yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (1)
  • medya (1)

  1. Kademeleri olan istenen yoğunlukta uygulanan değişik bir rimel, biraz yapıştırsa da kirpikleri uzatır ve dolgunlaştırır. Ayrıca alt kirpikten de biraz bulaşır göz altlarına.

  6 mart 2014 12:40

  2. rimel konusunda çok dikkatli ve seçiciyimdir. kolay kolay rimel beğenmem. istediğim performansı genelde silikon fırçalar sağlar.

  spectra ,fırçası kıl fırça. uygulama şekliniz doğru olduğu zaman, mükemmel sonuç elde ediyorsunuz. ben kirpikler için kolay kolay bu kelimeyi kullanmam.

  marka olarak çok içime sinmese de, performansı yüksek.

  takma kirpik görüntüsü elde ediyorsunuz. fırça yapısı sayesinde sağ yada sol göze sürerken eşitsizlik söz konusu olmuyor.

  23 ağustos 2015 22:46

  3. önceden kullandığım rimellerden kalan alışkanlığımdan mıdır bilmem, bu rimelin sapı bana gereğinden fazla uzun geliyor. sapı uzun olduğu için de rimeli kontrol etmek zorlaşıyor bana kalırsa. maybelline, max factor, lancome'un maskaralarına alışanlar bu rimelde zorlanabilir. fırçasına gelince tek tek kirpiklerini ayırmak değil de volümlü görünüm yakalamak isteyenler fırçasını sevecektir.

  24 ağustos 2015 20:05 ed.25 ekim 2015 16:40

  4. kirpik kıvırma aparatından sonra kullanıldığında daha başarılı olan ürün. dolgunluk vaadini yerine getiriyor. fiyatı da uygun. avondan ilk aldığım üründü kendisi. olumsuz yanı ise hemen kuruması.

  26 ağustos 2015 09:08

  5. doğum günümde hediye gelmişti 2 3 sene önce. bi deneyeyim demiştim. temizlerken kirpiklerim dökülüyordu, yine de buna bağlamak istemedim. ama bu maskaranın yaptığını anlayınca istemeyerek de olsa uğurladım kendisini. etkisine gelince tek tek ayırıyordu. biraz dolgunluk katıyordu.

  22 eylül 2015 18:09

  6. kademeli ayarı ve kıl fırçası ile iki üç kat uygulandığında başarılı sonuçlar veren bir rimel. kirpikleri tek tek ayırması ve dolgunluk vermesi artı özelliklerinden. ancak temizlemesi biraz zor, kirpikleri dökebiliyor.

  15 ekim 2016 11:27

  7. Her sürdügümde ne sürdün diye sorular almamı sağlayan rimeldir. Açıkcası objektif yorum yapabilir miyim bilmiyorum çünkü kirpiklerim zaten kendi haliyle bile dikkat çeker, o yüzdendir ki kullandığım bütün rimellerle anlaştım. Ama bu bir başka yani, üç ayarlı bir rimel hep üçte kullanayorum ama bütün kirpiklerimi mi kavrar ya. Maybelline rokettende aynı performansı görmüştüm fırça yapıları farklı olsada. Bence keramet fırçanın kalın ve sık olmasında.

  Fırçayı ve bendeki duruşunu kenara bırakıcak olursak, akması bulaşması yok, ürün açıldığı ilk anda bile ıslak değil daha ziyade kremsi kıvamlı müthiş bir ayarda, kaş altlarıma kadar değiyor ama bulaşmıyor dökülme yapmıyor. Yalnız biraz yapıştırıyor olabilir ancak çözümü kolay bu bir tarafı tarak diğer tarafı fırça gibi olan kirpik kaş fırçasının tarak kısmıyma kuruduktan sonra tarayın. Olay bitmiştir yedinci ürünüm falan elimde ve bitmek üzere

  23 şubat 2017 19:56 23 şubat 2017 19:58

  8. Bittiği zamandan beri katalog işlerinden üşendiğimden uzun süredir almadığım rimel. Gözlerim onu arıyor mu? Arıyor. O ayarlanabilir kısmın işe yaradığını düşünmüyorum ama gerçekten gereken dolgunluğu veriyor göze. Özledim mi ne.

  26 mart 2018 18:18

  5

  9. Ba-yıl-dım

  Bir maskaradan tek beklentim kirpiklere hacim vermesidir. Bu maskaranın kıl fırçası var ve kademeli olarak ürün alabiliyorsunuz.

  Günlük kullanım için yeterli dolgunluk verdiğini düşünüyorum. Trendyol'dan 15,99'a aldım.

  23 ekim 2018 19:22

  10. Burdaki girdilere istinaden trendyoldan oldukça uygun bir fiyata 15₺+kargo :( almıştım bir iki haftadır kullanıyorum formülü oturdu artık yorumlayabilirim sanırım. Oncelikle kirpik yapımdan başlayayım oldukça düzenli, sabah kalkınca bile neredeyse yelpaze gibi duran yani birbiri üzerine çıkmayan, uzun, kıvrık ama seyrek baya kirpiklerim var. Mascaradan beklentim verebileceği maksimum volümü verip geri kalanı da kirpikleri iri göstererek o boslukları kapatabilmem. Ben bunu çoğu kıl mascarada yapabiliyorum çoğu ünlü highend veya uygun fiyatlı “iyi” olarak tabir edilen mascarayı kullandım sonuç hep benzer oluyor. 1.kademede bırakıyorum hep ilk katı ayrık ayrık dursun diye hep birinci kademede sürüyorum. İkinci üçüncü katları ise ikinci kademeye getirip sürüyorum. Kat sayısı olabildiğine artırılabiliyor katılaşmıyor hemen hatta eve gelince deneme yapayım diye bi kat daha çıktım gayet o kurumuş şeyin üzerine birşey sürme hissini yaşamadan sürülüyor (bu olay too faced better than sexte de vardı) ama haliyle ikinci kattan sonra topaklanma oluyor. Temizlenmesi kolay göz altına bulaşma yaşamadım ben. Aldığım fiyat çok çok iyiydi bu fiyata tekrar bulursam alırım fiyat-performans olarak gayet iyi benzer özellik ama topaklanmasın isteyenleri better than sexe alalim.ama dediğim gibi coğu mascara bende aynı durduğu için o an elime ne alsam yine benzer görüntü oluyor bu durumu aşabileceğim bir ürüm olmadı ne yazık ki.

  5 kasım 2018 16:34