yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (0)

  1. İş için gitmek zorunda olmasam asla gitmeyeceğim istanbul'un batı yakası.

  13 aralık 2014 13:41

  2. dizi tarihimizin en komik karakteri burhan altıntop'u izlememize vesile olan dizidir. (link: http://www.youtube.com/watch?v=61hfTEJ5-ts en komiklerinden)

  13 aralık 2014 14:31

  3. gerçekten türk dizileri arasında en iyilerden biridir.

  yıllar önce bitmesine rağmen, hala açar youtube dan izlerim.

  burhan, makbile, şahika, dilber hepsi çok tatlı.

  edit: ayrıca karakterlerinin ismiyle dikkatimi çeken dizidir.

  burhan, gaffur gibi isimleri olan karakterler, isimlerin benzer anlamlarıyla ve sosyo-ekonomik olarak alt kültürden gelmeleriyle dikkatimi çekmiştir..

  3 ocak 2015 16:38 13 ocak 2015 16:46


  4. 4 senedir istisnasız her gün en az 1 en çok 6 bölüm falan izliyorum. hiç izlemesem bile o kenarda açıktır ve ben o sırada başka bir şey yapıyorumdur. ciddi anlamda kendimi bağımlı hissediyorum. izlemiyim diyorum başka seyler açıyorum. bir bakıyorum yine avrupa yakası açmışım. replik replik sayarım diziyi gerçekten bırakmak istiyorum ama olmuyor. ciddi ciddi bu konu da psikoloğa danışmak istiyorum.

  edit: şu an bilgisayar da iki sekme açık mesela biri avrupa yakası 99. bölüm biri süslü sözlük. ya bu arada avrupa yakasının telif haklarını atv sanırım komple aldı ve internette ki istisnasız her yerden (gizlinot: emin olun her yerden 15 sayfa falan gittiğimi bilirim sitelerde ararken ) sildi bütün videolarını ve yükledikleri videolarda eksiklikler var en sevdiğim 149. bölüm eksik ve daha böyle kaç bölüm. haqqowskiy (gizlinot: sanırım böyleydi kanalın adı ) diye bir youtube kanalı vardı. bütün bölümleri reklamsız sansürsüz yayınlamıştı hep ordan izlerdim. ordan silinmesine üzüldüm en çok. şimdi eksik bölümler var ama izlemeye devam tabi nasılsa ezbere biliyorum. gerçekten tedaviye ihtiyacım var.

  28 temmuz 2016 23:16 28 temmuz 2016 23:25

  5. Bu avrupa yakası konusunda yalnız olmadığımı bilmek beni çok mutlu etti.dizi atv de yayınlanırken izliyordum bitti 4 5 yıldır hala deli gibi izliyorum replikler ezberimdedir bence bugüne kadar yapılmış en iyi türk komedi dizisi.makyaj yaparken açıktır canım bişeye sıkılır açar bir bölüm izlerim evde yalnızımdır ses olsun diye açarım aşırı bağımlıyım ve asla bıkmıyorum.beni kim izlerken görse yeter artık diyor ama banane.

  Bir de şunu eklemek istiyorum avrupa yakası sayesinde ygs dönemi sınavda 2 soruyu doğru yapmıştım.burhan altıntop sağolsun fiyordlarla alakalı soru gelmişti ordan aklımda kalmış hop doğru cevap.

  Bütün karakterleri ayrı ayrı seviyorum ama favorim makbule ve burhan.

  Gazanfer Özcan ın vefatından sonra bitmesi gerekti ve bitti.bende ki yeri çok başkadır yeeevrum

  29 temmuz 2016 01:39

  6. Bu aralar bana da izleme istegi geldi 23.bolumdeyim suanda ve asiri guluyorum

  Komik olmasinin yaninda fatosun asliya verdigi taktikler efso o zaman kucuktuk annamiyoduk tabii lol

  29 temmuz 2016 08:14

  7. lisedeydim galiba başladığında, bir gülse birsel hastası olarak tapınarak ve kahkahalarla izliyordum, sonra her türk dizisi gibi suyu çıktı, bozdu, oyuncu kadrosu saçmalaştı, karakterlerin tamamı yetişkin olmasına rağmen ergenden beter karakter değiştirdi (özellikle cem karakterinin diziye girişiyle çıkışı arasındaki karakter farkı göz açtırır, ağız ayırtır!), özetle son iki sezonun izleneceği kalmadı, aynen yalan dünya gibi..

  gülse birsel yazamayacağını anladığı noktada bırakmak istiyor da yapımcılar mı bıraktırmıyor acaba diye düşünmüyor değilim, o da her seferinde diziyi izlenmeyecekkıvama getiriyor, e izleyici kitlesi ortada; sıkılıveriyoruz reyting düşüyor, dizi bitiyor, gülse sağ biz selamet :p

  29 temmuz 2016 08:50


  8. efsane dizi, terapim. zamanında youtubedaki videoları bilgisayara indirebiliyorken, 154. bölüme kadarını, indirmişliğim var. hala tutarım elimde. istisnasız hafta en az 3 gün avrupa yakası dozum var.

  en sevdiğim karakter açık ara "şaaahikaaa koçarslaaaaanlııııı"

  29 temmuz 2016 09:51 29 temmuz 2016 10:47

  9. (yazar: madruanna ) tamamen benim durumumu anlatmış.

  Ben de 6-7 senedir her gün en az 2-3 bölümünü bitiriyorum. şu anda bile dinliyorum, bir sekme avrupa yakası bir sekme süslü sözlük :) bütün replikleri, sahneleri hatta mimikleri bile ezbere biliyorum :)) bu durumda olan sadece ben varım sanıyordum ve deli olduğumu düşünmeye başlamıştım. benim gibi insanların olduğunu bilmek güzel :))

  29 temmuz 2016 15:38 29 temmuz 2016 15:40

  10. ne zaman televizyonda bir şey bulamasam, ne zaman içime bir sıkıntı girse açıp izlediğim dizidir kendisi. zaten arşivledim bütün bölümlerini, tek içimin yandığı şey bölümlerini hiçbir yerde hd olarak bulamamak. ne güzel olurdu oysa ki net izlemek...

  30 temmuz 2016 06:21