yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (1)

  1. İnstagram aleminde gıcık olduklarımdan bi tanesi. Normalde zayıflık hayranı bir insan olmama rağmen bu kadının zayıflığı beni itiyor. Yanlış anlamayın kimseyi dış görünüşüyle eleştirmek gibi bi niyetim yok ama bu kadın o zayıflıkta kalmayı kendi istiyor hatta bunun için olağanüstü bir çaba gösteriyor(paylaştıklarından anladığım kadarıyla) kendisini ilk başta severek takip etmeye başlamıştım fakat sonraları fark ettim ki sürekli kendini çekip hikaye olarak atıyor, dans ederken, yemek yaparken hatta ağlarken.s.s  bir de anladığım kadarıyla kendini audrey hepburn e benzetiyor ve bunu sürekli belli ediyor. Bırak seni başkaları övsün diye bir laf var ayşe hanım.

  Ayrıca kendine kötü yorum yapanlara sert bir üslupla cevap veriyor. Öyle gösterdiği gibi içi iyilikle dolu naif bir insan olduğunu da düşünmüyorum. Tabi bu yorumları sadece paylaşımlarına bakarak yapıyorum.

  Ayrıca şu raw vegan atölyelerini yapıyor sanırım şu anda. Onu takip ettiğim dönemde 1 2 ay kadar bunun kursuna gitmişti yanlış hatırlamıyosam. Şimdi tam bir bilirkişi gibi takılıyor. Gittiği kurs da koca parasıyladır muhtemelen.

  Neyse tanımadan hakkında atıp tutmak istemezdim ama tam olarak bana yansıttığı profil kendini beğenmiş, şımarık ve vasıfsız bir kadın şu anda. Gözümde şeyma subaşı’ndan hiçbir farkı yok. Koca parası yemekse koca parası yemek ikisinde de mevcut. Bu kadın yoga yapıyor ve bir iki kursa gitti geldi diye bu düşüncemi değiştiremez. 

  Kendisinin eşi de yeni türküden Derya Köroğlu’dur bu arada. 

  8 mayıs 2018 15:49

  2. sabahları kahve yaparken ki enerjisini poğaça çay tüketerek takip ettiğim instagram kişisi.

  6 eylül 2018 01:03

  3. her ne kadar artık takip etmesem de etrafımda bir sürü takip eden kişi olduğu için sürekli explore'da görüyorum ve gerçekten sinirlerimi bozuyordu, ölümsüzlüğün sırrını verse de tekrar takip etmem. oturdum düşündüm hiç tanımadığım bir kadın beni neden bu kadar irrite edebiliyor, ben deli miyim acaba?

  1. ne zaman baksam acaba Body dysmorphic disorder böyle bir şey mi diye düşünmeden duramıyorum. kendisi her postunda 102903 kez belirttiği üzere çok sağlıklı besleniyor, çok hareketli, haliyle çok zayıf. tebrik ederim allah sağlık versin. kemiklerini damarlarını net görebileceğiniz kadar zayıf. üşenmedim resim ekliyorum ne kadar zayıf, güzel çirkin gibi bir şey demiyorum ama tartışmasız zayıf. buna rağmen bir dönem sürekli olarak kendini çekip "ay çok kilo aldım" "ay neyse veririm" diye muhtemelen 100 ml su tutmuş, nem çekmiş, ödem yapmış halini paylaşıp duruyordu. yani obezite sınırına gelmiş, belki 40 50 kilo vermek için canını dişine takan insanlar var, hakaret gibi, insanda azıcık edep olur, insan bi demez mi zaten yağım kalmadı neden herkesin birbirine zorbalık ettiği bir dönemde böyle şeyler yapıp zor durumdaki insanları daha çok üzüyorum diye? o kadar meditasyon o kadar yoga nereye gidiyor. höööf bu tavır bana fenalık getiriyor.

  2. sürekli kendini paylaşıyor ya storylerini bile başkasına çektirip kendini paylaşıyor, instagramda böyle başka bir insan görmedim ben. kendisini paylaşmadığı %1 postunda da kendisinin yaptığı bir şeyi paylaşıyor. ne kadar da sağlıklı ne kadar da süper ne kadar da yogacı ne kadar da dansçı ne kadar da çok seviyor arkadaşları onu. şimdi açtım baktım resim atayım diye ya başkasının düğünü için post yazmış, o bile kendisiyle ilgili ya inanılmaz bi train of thoughts. ayşe ve dünyanın geri kalanı. en beyaz benim en zayıf benim en becerikli benim en mutlu benim en en en en yani başka kimmmseler yok. raw beslenmeyi o icat etti hatta o derece. yaptığı sporu bile "benim yaptıklarımı yapabilin diye koymuyorum" diye paylaşmış, ki yani etrafında olmasına bile gerek yok instagramda tank gibi kadınlar var allahaşkına azcık bi gözünü aç ayşe, hepi topu yoga yapıyorsun anacım millet havada kamyon lastiği, balyoz falan çeviriyor. gerçeklikten kopmuş gitmiş ooooo uzay.

  3. bunun tam adını koyamıyorum ama bu konuda yalnız değil, böyle garip garip postları olan başka insanlar da var, edebi desen degil, anlam desen yok, ben böyle aforizmaları mı desem, yani o tarz içerikleri de görmek istemiyorum (instagramda her gün paylaşılan 9348938938 chia bowldan birini koymuş, "Kuyrugundan yakalayan kaşıklar (cool emojisi) pazarın pembesine günaydın" tamam ooldu o zaman canım perşembenin bulutundan selamlar.

  4. öyle mutlu öyle dingin öyle mindful ama biri eleştirince ya da katılmayınca azar kıyamet. kaldı ki bir sürü psödöbilimsel şey paylaşıyordu eleştirilmemesi mümkün değildi öyle mi böyle mi diyen insanları bence böyle diye tersliyordu. ölçülebilen şeylerin bencesi mi olur?sonunda çareyi hiç cevap yazmamakta bulmuş galiba. baktım artık sıfır yanıt :)

  yani yapma demiyorum yine yap, ama sadece sen varmışsın, dünyada tek doğru tek gerçek tek kadın tek sağlıklı tek şifalı senmişsin gibi yapınca da inanılmaz itici oluyor. bana ne ya parayla mı verdiler bize bu unfollowları.

  ilgili medya:
  1
  6 eylül 2018 06:37


  4. Vasat. 

  6 eylül 2018 12:34

  5. İnstagram keşfette ara ara rastladığım ve fiziğini çok beğendiğim kadın.

  12 ekim 2018 18:28