yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (0)

  1. Ne zaman fal baktırsam sana yapılmış denen hede. Inanmıyorum o ayrı ama bu kadar kısmetsiz olmam da başka türlü açıklanmıyor sanki

  20 kasım 2014 01:28

  2. Bir keresinde laf olsun diye gittiğim falcı sevgilime bağlama büyüsü yapabileceğini söylemişti ve para talep etmemişti. Ben de zaten saçma bulduğum ve inanmadığım için hee yap tabi demiştim. Aradan 8 sene geçti ayrıldık, benim bambaşka bir ilişkim var ama bu hala bana ulaşmaya çalışıyor, mail atıyor falan.

  Tanım: asla bulaşılmaması gerektiğini düşündüğüm şey. Bunu diyen olursa ortamdan kaçmak lazım.

  20 kasım 2014 19:06

  3. Bu konuyla ilgili başıma çok ilginç birşey geldi. anlatayım; sevgilimle okuldan çıktık. Metrodayız karşımızda bir amca,bizim konuşmamıza katıldı; 'benim torunlarda üniversitede. Biri odtüde, biri yıldız teknikte vs'. neyse böyle bize torunlarını anlatırken sevgilim kalktı ınicek. Neyse o indi, amca bana demez mi; ' benim teşkilatım yanımda olsa seninkine bi muska yazardım. Başka hiçbir kıza bakmaz.' Ben dumur oldum. 'Amca beni seven muskasız sevsin.' Filan diyorum ama hala şokum. Yani ne diyebilirim toparlayamıyorum. Sonra direk kalktım yanından. Yani sen 5 dakikadır tanıdığın bir insana bunu nasıl söylüyorsun. Ayrıca sen benim sevgilimin başkalarına karşı ne sululuğunu gördünde bana bağlama muskası yapıyosun.

  5 ocak 2015 13:20


  4. mistik şeylere bayılırım. neredeyse her din ve inanışta yeri var büyünün. gelgelelim ben büyüye, fala inanmıyorum yani hem mantıklı gelmiyor hem de bugüne dek şahit olmadım hiç gerçekleştiğine. ama enerjiye inanırım eğer yönlendirilirse kişinin başına hastalık, musibet falan getirmek mümkün olabilir ama bu yönlendirme öyle suyla sabunla mı olur işte onu bilemem. nasıl ki kötü şeyler düşündüğümüzde bak aklıma gelen başıma geldi hayıflanıyor biri kötü bi şey söylediğinde kötüyü çağırma diyorsak insan kötü enerjiyi kendine çekebilir bence.

  28 ocak 2016 01:57

  5. Kendine Büyü yapıldığına yemin eden bu yüzden işlerinin ters gittiğini söyleyen bi Sürü insan tanıyorum, he he diyip geçiyorum ne yalan Söyleyeyim. Ben Çocukken halamların annemle Babamın Arasını bozmak ve beni başarısız yapmak için yaptırdığını söylerlerdi anneannem, yatak aralarından falan Saçma sapan şeyler bulurmuş, hiçbir şey olmadı. Mistik şeylere inanıyorum ama bizim kültürdeki hacı- hoca işlerine inanmıyorum, bunu söylediğim bi arkadaşım bu yüzden tutmadığını söylemişti, aynı arkadaşım karabasana inanmadığım için bana asla gelmediğini söylüyor, bu kadar Kolaysa sen de inanma diyorum, başka ne denirki. Bi keresinde kurşun döktürmek için bi kadına götürmüşlerdi beni, o da bu kızın enerjisi çok yoğun, buna Büyü falan işlemez ama ortamdaki tüm kötü enerjiyi çeker, tüm nazarı toplar Demişti. Neyse işte her halukârda Büyü işlemiyormuş, daha ne olsun.

  28 ocak 2016 02:18

  6. inanıyorum. ama bu olgu beynimde, "kim yapar, neden- nasıl yapar, bu işlerle uğraşmak zor gelmez mi" sorular yumağıdır.

  sadece bir tecrübem var:

  önceki eşimden ayrılma zamanı... kuzenimle evde eşyalarımı topluyoruz... mutfak çekmecelerinden birinin dibinde katlı bir peçete.. içine avuç içi kadar inşaat kumu konulmuş, mavi ince bir iple de gevşek bir şekilde üstten bağlanmış. gördüğümde tüylerim diken diken olmuştu! suya akıtıp attım gitti.

  ha asla demiyorum ki bize büyü yaptılar o yüzden ayrıldık. (yok o ayrı.. "iyi ki" kısmı sabit. iletişimsizliğin büyüyle bi alakası yok, yapan da zahmet etmiş (: )

  bu da neyin nesiydi bilemedim.

  korkarım büyüden. evlerden ırak.

  28 ocak 2016 11:01

  7. dün itiraf başlığında paylaştığım üzere (link: http://www.suslusozluk.net/n/285994/ bu girdide) arkadaşım büyüyü bana yedirirken sevdiğim bir yiyeceğe koymuş diye yazmıştım.

  neyse bana anlatan arkadaşa ısrar ederek daha fazla ayrıntı öğrenmeye çabaladım (bkz: merak) ve bana nutella sürülmüş ekmekle servis etmiş büyüyü sağolsun.

  şöyle bir durum varmış yedirmeli büyülerde - 40 günde büyünün etkisi geçermiş ama kişinin sevdiği bir yiyecekse her o yiyeceği yediğinde büyü kendini tekrar edermiş ve etkisi bu yüzden hiç geçmezmiş.

  inanmam dedikçe kendimi her türlü medyum sitesinde buluyorum. cinler, cisimler, çeşitler vs. çok korkunç işler gerçekten.

  internette okuduğum üzere hep yapanlar eş dost olurmuş. uzakta aranmazmız iş. böyle insanlarla karşılaşmamayı diliyorum.

  yapanlara da yaptıranlara da akıl sağlığı diliyorum. o yönlerdikleri kötü enerji bir taraflarında patlar umarım. exorcist filminde ki kızın merdivenlerden örümcek gibi indiği bir sahne var, dilerim öyle olurlar (gizlinot: asdfghjkl) (link: http://www.ranthollywood.com/wp-content/uploads/2014/10/1.-The-Exorcist-Spider-Stair-Walk.jpg link)

  tanım: 3 hücreli beyne sahip kişi veya kişilerin doğaüstü yöntemlerle doğal dünyayı etkilemeye çalıştıkları sistem. (bkz: wikipedia)

  28 ocak 2016 15:59


  8. O çok eleştirdiğiniz safsatalarla dolu dediğiniz (bkz: kadınlar kulübü ) ne hoşgeldiniz.

  arkadaşlar bu kadar inanmayın bu tarz şeylere. gerçek midir yalan mıdır düşünmeye de gerek yok. yalansa zaten yalandır. gerçekse de hadi diyelim siz inandıkça korktukça kötü enerjiyi çekersiniz zaten -bak enerjiye nazara inanırım- başınıza gelen her musibeti büyü sanarsınız.

  rüyanıza falan girer psikolojinizden olursunuz benden söylemesi.

  28 ocak 2016 22:22 28 ocak 2016 22:22

  9. bi ara kankamla bu işe aşırı sarmıştık. dedik ki tamam her şeyi göze aldık yaptırıcaz. eski sevgililerimiz bizi yeniden sevsin diye. karar vermek 6-7 ayımızı aldı ama. büyüyle gelen gider, ya etkisi geçerse ve o zaman evli olursak, ya farkedilirse, ya büyü bize ters dönerse, çok günah, nasıl hesap veririz vs vs bir ton soruyla hergün birimiz diğerini vazgeçiyordu ama en sonunda neyse ne biz yaptırıcaz ve bu sadece ikimizin arasında kalıcak dedik. aman allahım o nasıl bir piyasa? asla güvenilir biri bulamıyorsun bir kere herkes şarlatan olmuş. nasıl dolandırıyorlar insanları inanamazsınız hatta eninde sonunda aylarca araştırma, referanslarla bir kadın bulduk da o da arkadaşımı 2 bin lira kadar dolandırdı. düşünebiliyor musunuz ya? bize müstehak tabi. sonra tövbe ettik filan da o fikri attık kafamızdan. hoş adam akıllı birini bulsaydık o ara yaptırmıştık yani. beyin bedava. iyi ki de denk gelmemişiz. yalnız üzerinden yıllar geçti ve hala ikimiz de o eski sevgililerimizi seviyoruz ve her gece dua ediyoruz. pöffff :/

  25 temmuz 2016 15:39 25 temmuz 2016 15:40

  10. özgü namal, ece uslu, okan yalabık gibi oyunculara sahip korku-gerilim filmi.

  çekimleri boyunca iki günde bir "sette tekinsiz olaylar yaşandı" haberleri çıkardı gazetelerde. sonra gala geldi çattı ve ciddi bir felaketin eşiğinden dönüldü. 16 aralık 2004 tarihinde g mall'daki galada yangın çıktı. insanlar mahsur kaldı, izdiham yaşandı. elektrikler kesikti, acil çıkışlarına doğru yol gösterecek bir işaret olmadığı gibi çıkış kapıları da kilitliydi. yüzlerce insan zehirlendi, yaralandı.

  tabii ki bütün bunlar filmle, büyüyle, lanetle değil herzamanki gibi bizim insanımızın işi ehline yaptırmaması, güvenlik önlemlerini ciddiye almaması, denetim mekanizmalarının da doğru düzgün yürütülmemesiyle alakalıydı. bir iddiaya göre yangının sebebi atmosfer yaratmak için strafor dekorun önüne konan mumlar, diğer iddiaya göreyse fuayedeki yılbaşı süsleriydi. sebep ne olursa olsun o gün o sinema salonunda düzgün bir tahliye planı olsaydı işler asla bu hale gelmezdi.

  olayın mağdurlarından tv yazarı yüksel aytuğ'un (link: http://arsiv.sabah.com.tr/2004/12/16/gny/yaz1277-70-101-20041216-200.html anlattıkları)

  1 ekim 2016 00:08