yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (0)

  1. "6 boş mac kutusunu getirene bir ruj hediye" kampanyası.

  türkiye'deki mac mağazalarında yok tabii. oysa bu kampanya gelse, hayatımda mac almamış olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker alırım 6 tane mac ürünü. anlıyor musunuz. alırım ve dönüp arkama bakmam bile.

  14 ekim 2014 21:47

  2. türkiye'ye gelse dahi, 6 tane mac ürünü bitirmekten bahsediyoruz kızlar. 1 tane ruj alacağım diye 6 tane ürün satın alıp onları bitirmeyi beklemektense gider 1 tane ruj alırım olur biter. toplasan zaten 6 parça mac ürünüm vardır, onların da ebedibillah biteceği yok, hayatımın kapatıcısı pro longwear hariç. sorun bende sanırım.

  tabi yine de diğer ülkelerde olup burada olmaması sinir bozucu. o gelsin de, faydalanamasak da olur.

  aklıma lush geldi de hüzünlendim. bir ara deli gibi lush kullanıp bitiriyordum. lush'ta da 5 boş kutu getirene 1 taze maske kampanyası vardı. ben 10'dan fazla ürün bitirdim, kutularını da sakladım ama o dönem mağazalara taze maske göndermeyi durdurdular. bugün gelecek yarın gelecek derken benim boş kutular 20'ye falan çıktı ve evde boş kutu biriktirmekten dolulara yer kalmadı. sonra da lush piyasadan çekildi. :( ben de bütün kutuları attım. :( içimde büyüüüüüük yaradır..

  15 ekim 2014 00:30

  3. Ben bu kampanyayı çok çekici buluyorum ve süslülerin dediği gibi normalde makyaj ürünü bitirmek zor olduğundan, gidip mac fix+ ve makyaj temizleme suyumu da mac'ten alıyorum artık. onlar çok çabuk bitiyor çünkü.

  daha önce mac fix+'i öylesine almıştım şimdi zaten vazgeçilmez oldu benim icin, cildimi nemli ve dinç gösteriyor. sivilce ilaçlarının yarattığı kuruluğu anında nemlendirerek dikkat çekici olmaktan çıkarıyor.

  makyaj temizleme spreyi olarak da clinique kullanıyordum ama baktım mac ile aynı fiyatta, bu kampanyada ise yarar diye mac'e geçtim o üründe de.

  lipgloss'ları sanki hızlı bitiyor maç'ın. bir de çok ama çok sevdiğim her gün sürdüğüm bir ruju var: peach blossom, onun da dibini gördüm.

  ben bu oyunu bozarım her gün mac'e yazarım diye bitiriyorum. teşekkürler. hayir, dersten kaytarmak icin burada degilim.

  15 ekim 2014 01:04


  4. farları refill alınca da o dandirik pan kısmını mac'e geri verebiliyor muyuz diye merak ettiğim kampanya. sitesinde eyeshadow denmiş ama tekli far alıp depot etsem 6 tane tekli farda türkiye fiyatlarına göre refill almaya göre 90 tl fazla para ödüyorum zaten. 55 tl'lik ruj hediye alsam ne olur almasam ne olur.

  doğmamış kampanyaya don biçiyorum gerçi ama aklımda deli sorular.

  15 ekim 2014 12:56

  5. Kampanya Türkiye'de olsa millet o fix+ ları, fırça temizleyicileri pet şişelere, fondötenleri kavanozlara boşaltıp boş şişeleri geri götürür gibi geliyor bana. Ya da ben fesadım.

  16 ekim 2014 00:47

  6. Türkiye'ye gelse bile yararlanabileceğimi sanmadığım uygulama. çünkü ben şimdiye kadar çok az sayıda kozmetik ürününün tam olarak bitirdim. genelde ya kardeşim beğenir alır ya ben sıkılır birilerine veririm. 6 tane mac ürününü bitirmek benim için gerçekten hayal. o yüzden benim için olsa da olur olmasa da. ama tr'ye kesinlikle gelmeli. eminim yararlanacak bir sürü süslü vardır.

  16 ekim 2014 09:25

  7. türkiye'ye gelir umuduyla biten mac ürünlerimi stoklamama sebep olan uygulama. elimde bitmiş iki studio fix fluid şişesi ve bir studio tech var. uygulama gelinceye kadar üç ürün daha bitiririm belki.

  bildiğim kadarıyla fırça temizleyici, cilt bakım ürünü, fix+ kutuları bu kampanyaya dahil değil. amerika sitesinden aldığım geri götürülebilen boşlar listesini aşağıda paylaşıyorum ki şimdiden biriktirmeye başlayalım

  - göz farı

  - üçlü far paleti

  - dörtlü far paleti

  - cream color base

  - paint tube

  - pigment

  - rimel

  - sıvı eyeliner

  - pudra

  - allık

  - ruj

  - parlatıcı

  - fondöten şişesi

  - fondöten tübü

  - fondöten kavanozu

  kaynak: (link: http://www.maccosmetics.com/giving_back/back_to_mac.tmpl mac amerika "back to mac" sayfası)

  16 ekim 2014 18:43


  8. macten iki allığımın dibi uzun bi 2-3 yıl sonunda baya açıldı hala da kullanıyorum.

  iki tane rujum var, ruj biter

  bi de face and body fondöten var

  ama bu kampanya TR'de yok, zaten benim de bir ürüne daha ihtiyacım var 6ya tamamlamak için.

  hesap tutmadı süslüler

  21 kasım 2014 20:58

  9. (no:54364) öncelikle türkiye'de olmamasından, 2. sebep olarak da elimde sadece bir kutu olduğundan ve artık mac'ten alışveriş yapmadığımdan benim için çok önemli olmayan mac güzelliğidir.

  21 kasım 2014 23:54 21 kasım 2014 23:56

  10. benim için önemli bir geri dönüşüm uygulamasıdır. türkiye'ye gelmesini 4 gözle beklediğimdir. eğer gelmezse ürünlerimi 6ya tamamladığımda yurtdışına çıkan bir arkadaşımla göndermeyi düşünüyorum. (gbkz: mac)'e kaç kez bu konuda mail attım ama dönüş bile yapmadılar.ısrarla bayiinizden isteyiniz.

  14 aralık 2014 13:52