sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (114)
 • medya (3)

1. (yazar: aysubir) sevgili süslücüm bana bunu neden yaptın ne güzel böyle bir sayfanın varlığından habersizdim. şimdi açıp açıp izlicem mecbur. (bkz: guilty pleasure) sanki bir anaokulu tiyatrosu izliyor gibiyim. :(

22 kasım 2017 16:53

2. bize bunu neden yaptınız? Şu an açtım izliyorum, hipnoz olmuş gibiyim inanılmaz bir şey. Tövbe yarabbi.

22 kasım 2017 17:02

3. Her akşam yatmadan önce içilen ılık süt gibi izleyip duruyorum. Bu başlığı açana teşekkür ederim. En azından yalnız olmadığımı hissettirdiniz (gizlinot: Swh)

Kız çabalıyor birşey çekiyor anladık da yahu insan kendini hiç geliştirmez mi ? Hem kızıyorum hem de hipnoz olmuş gibi acaba memetle buluşup A101'den hangi aburcuburu aldığını merak ediyorum. İllet gibi (gizlinot: Swh)

22 kasım 2017 17:16

4. sırf kıyamadığımdan (hem size, hem ona) sözlükte başlığını açmıyordum, ama şimdi açılmış o yüzden hemen koştum.

söze nasıl başlasam gerçekten bilmiyorum. kendisi ülkemizin poppy'si ama tek bir farkla; poppy bir 'persona'yken, kendisi dosdoğru bir 'person'. böyle bir insanın varolabileceğine inanamıyorsunuz ama olmuş, gerçekten var. şimdi bana soracaksınız 'bu kadar sıradan bir içeriğin nesine inanamayalım?' diye. süslüler, gerçekten iyi izleyin. yorumları falan okuyun. banu'yu tanımlamak gerçekten imkansız, o yüzden insanlar yorumlarda kriz geçiriyor. sürekli bir şeylerine laf ediyorlar, sürekli bir yanlışa işaret etme çabasındalar ama hiç kimse turnayı gözünden vuramıyor. kimse izlemekten vazgeçemiyor da. izleyen bazı insanların bu belirsizlik yüzünden saçını başını yolduğuna eminim. poppy'nin çıkardığı sansasyon da bu değil miydi, millet amacını, ne demeye çalıştığını, yarattığı persona'daki acayipliği çözemediği için bu kadar ünlendi birden. aynısı banu için de geçerli bana göre.

kendisi inanılmaz sakin, genel olarak çok mutlu, kendisinin aynısının erkek versiyonu olan sevgilisi mehmet'le a101 gezerek, kafede gazoz içerek, kötü yorumlara kendince inanılmaz bir saygıyla sakin sakin cevap verdiği videolar çekerek yaşayıp giden güzel bir hanım kızımız. belirtmeye gerek duymayacağınız, söylemeye tenezzül etmeyeceğiniz gündelik ayrıntıları dünyanın en ilginç şeyiymiş gibi gözünü kırpmadan anlatıp durur. ben bu naifliğin bir eşini daha görmedim.

aynı diğer izleyenler gibi, bir kere izleyince bırakamıyorsunuz. her videosunu erkek arkadaşımla birlikte izliyoruz, haftalık 'banu saati'miz var. bu kadar zararsız ve naif bir insanı herhangi bir nedenden dolayı yargılamak bana göre kötülüktür; kim, niye kırmak istesin ki böyle birini bilmiyorum. ama zaten onun pek de umrunda olacağını düşünmüyorum. benim de umrumda değil. ölene kadar izlerim yemin ederim.

edit: 'kötü yorumları okuyorum' videolarını kesin izleyin, oradan başlayın. random gülüşleri okuyor djhfdfdf.

22 kasım 2017 17:22 22 kasım 2017 19:05

5. Kısa kanalın özetini geçiyim :

Açılış-banu hazırlanıcaktır çünkü erkek arkadaşı mehmetle gezmeye gideceklerdir.

Giydiklerini ve makyajını falan gösterir.Gelişme:mehmetle buluşurlar mehmete aşkım nasılsın falan der konuşurlar mehmetin tüm ilgisi banunun dudaklarındadır ,yemeğe parka bahçeye gidilir

Kapanış: a-101 bim veya şok tan birine gidilir abur cubur patır putur alışverişi yapılır bazen birlikte dener yorumlarlar bazense banu eve gidip ablası ve annesiyle yer ve video biter .

Yazdan beri kardeşindn gizli iziyorfum arasıra YouTube da anasayfa düşüyordu sonra baktım oda benden gizli izliyor tek değilmişim kanala birkez giren çıkamaz söyliyim . 

22 kasım 2017 17:39 22 kasım 2017 17:40

6. Ya inanamadıııım! Böyle insanlar var ya gerçekten var. Yaşıyorlar. Bana mutluluğun resmini yapabilir misin? Al yaptım ya. 

Banu canımmm :) benim hayatımda gördüğüm en masum şey kardeşimdir. Ki banunun yanında görmüş geçirmiş, ununu elemiş eleğini asmış. Bu nedir ya? Algida classics yiyor ve onu göstere göstere anlatıyor. Ne lüks yerlerde neler yiyoruz hiç bu kadar mutlu olamıyoruz ya. Çok garip. Ben bayıldım kıza. Yanlız gerçekten de anlatımı bir garip, ki o gariplik aşırı didaktik anlatımı. Kamera karşısında zaten inanılmaz kibar halini kat be kat kibarlaştırıyor. Yahu özen gösterme kız. Zaten doğalın da aşırı kibardır. Ya ben de banu olmak istiyorum ya. Erkek arkadaşımla kıymalı paylaşmak, a101den içecek almak, gofretlerimi yerken mutlu olmak istiyorum. Sorun banuda değil ya sorun bizde. Kıza da kötü kötü şeyler yazmayın yazık beee.

22 kasım 2017 17:44

7. (link: https://twitter.com/delusionalwaste/status/905859302765862912 ) çorum haritalar ahhahaha allah'ım ağlıyorum ya hahah

22 kasım 2017 17:54

8. "Beni tanıyın" videosunu izleyip geldim. Bu kızın kendini tanıtmak adına ağzından çıkan her cümle "kendini geliştirmemiş muhafazakar iyi aile kızı"nı tanımlayabilecek stereotipe birebir uyuyor. Hatta burada okumasam abartılı bir tiyatro monoloğu sanardım ben, sarkazm yapıyo falan sanardım.

Görkem karman'ın kozyatağı yerine Trabzon'da doğmuş versiyonu. Gerçekten aralarındaki tek fark farklı sosyal çevrelerde doğup büyümüş olmaları yoksa temelde aynılar.

22 kasım 2017 18:14 22 kasım 2017 19:25

9. dalga geçilmesine anlam veremiyorum; kısıtlı imkanlarını kullanarak birşeyler yapmaya çalışan insanlarla dalga geçenlere acıyorum açıkçası.

sevgilisiyle ilişkisine imrendim ne diyebilirim ki.

22 kasım 2017 18:17

10. neden paylaştınız kendimi durduramıyorum .

yalnız çok kilo vermiş acayip verince de dik durma sorunu oluşmuş sanırım biraz alsa fena olmaz. ikili olarak sevimli ve içten bence Trabzonun her tarafını gezmisler beyaz ev , Ayasofya müzesi, forum, Cevahir falan. bir günde köye gitseler... Mehmet malum orada yaşıyormuş. Bide Banu hiçbir yoruma kötü cevap yazmamış çok iyi niyetli .

Allah mesut etsin ikisini de...

22 kasım 2017 18:24 22 kasım 2017 18:44