yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (1)

  1. Nam-ı diğer terzi yamağı. Pek sempatik, pek tatlı bir insandır.

  7 ekim 2014 17:16

  2. söz konusu videosu sebebiyle imza toplayan vatandaşlar tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulan ve KKTC İçişleri Bakanlığı tarafından yakalanarak sınır dışı edilmesine yönelik çalışma başlatılan terzi yamağı.

  2 ocak 2017 19:23

  3. (link: https://twitter.com/kacsaatolldu/status/816019051776356352 saldırı)

  kıbrıstan türkiye'ye iadesi sırasında atatürk havalimanında polis gözetiminde ülkeye getirilirken saldırıya uğramıştır.

  ''bokunda boğulacaksın barbaros şansal''cılar gece rahat uyuyabilsinler diye paylaşıyorum.

  paylaştığı videoyu izleyip nasıl bu kadar farklı sonuçlar çıkartabildiğimizi anlamıyorum; ben sadece ülkesindeki kötü gidişattan yorulmuş bir insan evladının hezeyanını gördüm sizlerse ''bokunda boğul'' kısmında takılı kalmışsınız, sanki hiç boğulmuyoruzmuşçasına. amerikalı'nın 2001'de yaşadığı saldırıyı bugün hala yıldönümü yapılıyorken, senin ülkende her hafta bomba patlıyor hangisini hatırlıyorsun? hangi birini anacaksın? dahası bu ülke bana dertten tasadan başka ne verdi yahu diye hiç mi önüne alıp şapkanı düşünmedin; gerçekten analitik düşünme yetisinden bu kadar mı yoksunsun yahu? bugün ben dahil çevremdeki 10 insandan 8 i bu bu ülkede yaşamayı düşünmüyorsa vardır bir sebebi. yıl 2017 devlet için insan zamanlarını tüm dünya aşalı çok oldu, ama tabiiki türküyem her şeyde olduğu gibi bunda da geriden geliyorsun; artık vatandaşlık parayla alınabilen, istediğimizde değiştirebildiğimiz, bize hizmet etmesi gereken bir şey; uğruna ölmemiz, öldürmemiz, kendimizden geçmemiz gereken değil.

  bu adamın onu linç eden ve vatana katkısı ucuz işgücünden başka hiçbir katkısı olmayan insanlardan daha fazla katkısı olduğunu göremiyor muyuz? her şeyde olduğu gibi bunda da mı kör gözlerimiz. kör göze parmak sokmak ne zamandan beri suç oldu?

  ayrıca barbi'nin ilk dayak yiyişi değil, son da olmaz muhtemelen ama kendisi artık bu ülkede kalmasın zaten bence. cahile laf mı anlatılır allasen?

  ha bir de eklemek istiyorum ki üslup her şeydir, videonun son 10 saniyesi olmasa %90 ımız ''göte göt dedi bee'' diye ayakta alkışlayacaktı belki de. okyanusları aşıp derede boğulmak diye bir deyiş vardır, bildik mi?

  3 ocak 2017 00:53 3 ocak 2017 01:01


  4. delirmeye bu kadar uygun koşullarda yaşayan biz değilmişiz gibi yadırganan adamdır.

  açıklamasından dolayı atatürk hava limanında linç yemiş.

  eminim şuan kendisi vatan sevgisinden dört köşedir.

  bravo kahraman halkım.

  yıl olmuş 2017 hala beğenmediğimizi linç edelim kafası.

  yahu bu ülkede adalet, hukuk yok mu?(gizlinot: yok)

  eğer yasalara aykırıysa yaptığı yargıla adamı, linç etmek ne?

  3 ocak 2017 01:00

  5. beleşten kazandığı paralarla kıbrısta kumar ve içki sefası yaparken af edersiniz götünden ter akarak para kazanmaya çalışan insanları aşağılayarak hakaret eden şahıs. tamam cezası meydan dayağı olmamalı ama millet zaten dolmuş taşıyor patlayacak yer arıyor sen çıkıp salyalarını akıta akıta bu milleti aşağılarsan olacağı budur.

  3 ocak 2017 10:39

  6. adam taciz,tecavüz, cinayet demiş ama bizim çomarlar tabi ki sondaki 'bokunda boğul Türkiye' lafına takıldı. Türkiye'den kastı insanlar. topluluk. adam vatana mı küfretti? acınızdan ölüyosunuz, tecavüz almış başını gitmiş siz yılbaşı derdindesiniz bunu demeye getirmiş.

  şey gibisiniz ya hani çam ağacından rahatsız olup, çocuk tecavüzünden rahatsız olmayan güruh.

  bokumuzda boğuluyoruz yalan mı?

  3 ocak 2017 10:44

  7. çok açık konuşucam, eğer bir gün bu ülkeden kaçıp gidebilirsem benim de ilk söyleyeceğim sözler bu olurdu. ayrıca insan istediğini düşünmekte söylemekte özgür değil mi? herkes türkiye'yi sevmek zorunda mı? türkiye'deki çoğu insan yeri geliyor amerika'ya rusya'ya avrupa'ya ağza alınmayacak küfürler etmiyor mu? iyi o zaman amerika gelsin vay efendim sen nasıl benim ülkeme böyle böyle dersin diye bombalar yağdırsın üstümüze.

  uçaktan inerkenki videoyu izledim ve tek hissettiğim şey utanç oldu. çomarların arasında yaşadığım için bir kez daha utandım. ulan o verdiğiniz tepkinin beşte birini tecavüzcülere kadına şiddet uygulayanlara dini suistimal edenlere verseydiniz inanın çok daha bilinçli bir ülke olurduk. aa ama türk insanı gururludur herkes vatanını sevmeli hiç kimse kötü laf etmemelidir yoksa böyle ağzımızdan tükürükler saça saça linç ederiz.

  o kadar insan oraya nasıl toplanmış bunu da sormak gerek. bazıları ordaki çalışanlar demiş ama öyle bile olsa ordaki polisler güvenlik görevlisi ne işe yarıyor? sonuçta orda herhangi bir insanı linç etmek için toplanmak yasak durma k beklemek bile yasak. devlet kimi koruyor kimi yeriyor söz konusu videodan rahatlıkla anlayabiliriz.

  3 ocak 2017 11:50


  8. adam boğul dese ne olacak, demese, ülkeye aşık olsa ne olacak. türkiye çoktan o bok çukurunun içine girdi bile. alın yine suni bir gündem: barbaros şansal, cübbeli ahmet-satranç olayı. en çok da beni bu üzüyor. en çok konuşulması, tartışılması gereken meseleler paspas altı ediliyor,yayın yasağı geliyor. (yazar: lumiere noire) millet patlayacak yer arıyor demiş ama bizim milletimiz ne yazık ki eğitimsizliği seçtiği için,onun bir sonucu olarak yine yanlış yere patlamış. asıl öfkeyi hak eden eğitim sistemini bu berbat hale sokan, tecavüzü, dayağı meşrulaştıran, yargıya güveni yok eden devlettir. sadece iktidar değil kastım. milletvekili oldum diye kasım kasım kasılıp bir halta yaramayanlara, bakanlara, devlet çatısı altında çalışan herkese lafım. gülse birsel'indi sanırım yazı, şöyle diyordu: ben değiştiremeyeceğim şeyler hakkında düşünmeyi,üzülmeyi bıraktım, teröre, olanlara da bir şey yapamıyorum. devletin düzeltebileceği bir durum bu. ve devlet olmayı ben değil onlar seçti. (gizlinot: anafikri buydu yazının) ben de tam olarak bunu diyorum. ya katiller,iğrenç mahluklar sokakta gezerken, bu adam günah keçisi olmuş. yazık.

  3 ocak 2017 13:41

  9. Bu darp eden adamlar, oraya kadar nasıl girebiliyor acaba? Çıldırmak üzereyim ya. Nasıl bir canilik, nasıl bir gözü dönmüşlüktür bu. Adam haksızmış gibi nedir bu tepkiler ya? Adam yere düşüyor ve hala tekmelenmeye devam ediliyor. Tek tek gidebilseydiniz ya, eğer çok yürekli ve vatanseverseydiniz. Demek ki karşıt görüşte olan herkese, linç girişimin de bulunmayı hak görüyorsunuz kendinizde. Nasıl bir cesaretle, neyi arkanıza alarak böyle canice davranabiliyorsunuz? Bir suçu varsa da, cezasını kesmek sizlere mi düştü? Yarın öbür gün, bir savaş çıktığın da, ilk kaçacak, ülkeyi kaderine teslim edecekler yine sizlersiniz...

  Darp edenler kesinlikle yargılanmalı! Kendi B*kunuz da, gerçekten boğulmuşsunuz. Beyne oksijen gitmiyor ki, her geçen gün yaptıklarınız şiddetini daha da arttıyor...

  3 ocak 2017 13:46

  10. Nihat Doğan'ın Twitter hesabında Barbaros Şansal'ın linç görüntüleri üzerine yazdığı tweet:

  "15 Temmuz'da Havaalanındaki tankları durduran kahraman milletimiz bu gece de 'TOP'ları durdurmuş".

  yine siyasi bilgisini, kültürel ve toplumsal analizini konuşturmuş.

  3 ocak 2017 14:06 3 ocak 2017 14:07

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar