bath and body works

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (183)
  • medya (2)

1. dükkandan yayılan kokudan içeri girip de gezmeye çekindiğim parfümlü krem, mum vs dükkanı. ürünlerinde paraben kullanmamaları victoria's secret karşısında gözümde öne geçiriyor kendilerini, ah bir de dükkana girebilsem.

30 temmuz 2012 09:57

2. buradan stress relief antistress body mist aldım. adı üstünde body mist olduğu için çok fazla kalıcılığı yok fakat kokusu muhteşem. ökaliptus ve nane içeriyor. insana "duştan yeni çıktım" duygusu veriyor. taze, ferah, temiz bir koku. stresimi azalttı mı bilemiyorum, ama her kokladığımda mutlu oluyorum.

2 ağustos 2013 10:03

3. türkiye'de sanırım en geniş mum seçeneğini burası sunuyor. geldiğinden beri müptelası olduk. mum seviyorsanız; uğramadan geçmeyin.

3 ağustos 2013 21:32


4. Tuhaf bir yer,yani fiyatlar öyle aman aman ucuz olmasa da elinize verilen sepeti ağzına kadar doldurmadan kasaya gidemiyorsunuz.Kokularda hipnotize edici birşeyler olmalı!İndirim zamanlarında ise birkaç defa gidilip dolduruluyor o sepet..Muadili the body shop gibi gelirdi bana ama artık bbw'nin cok daha iyi olduğunu düşünüyorum

6 ağustos 2013 21:41

5. ürünleri inanılmaz yoğunlukta parfüm kokan marka. öyle ki aldığım shea ve hindistan cevizi özlü body butter'ı bir kaç kullanım sonra atmak zorunda kaldım.burnum o ağır kokuya bir türlü alışamıyordu.

7 ağustos 2013 13:03

6. Girer girmez yoğun bir kokuyla karşılaştığınız envai çeşit renk ve seçenekte ürün olan mağaza.

Küçük bir vücut parfümü aldım birkaç kullanımdan sonra kokusu çok ağır geldi ve kullanamadım. Plastik şişelerde durmasından da koku bozulması oluşabilir belki ama body shop veya loccitane varken pek de tercih edilmez diye düşünüyor.

13 ağustos 2013 13:57

7. amerikan markalarına güvenmediğim ve tercih etmediğim halde dudak koruyucularını çok beğendiğim marka.

dudakta yağlı yapışık bir his bırakmadan nemlendiriyor.

üstelik sürekli dudaklarına eziyet eden biri olarak hep nemli ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. içeriğinde paraben türevleri de yok. yoğun ya da rahatsız edici bir kokusu da yok.

renk vermiyor ama dudakları canlı gösteriyor.

severek kullanıyorum.

18 ağustos 2013 08:01


8. victoria secret'ı bile sollayacak vucut kremleri, losyonları ve spreyleri olan marka. Yılda birkaç defa %70 indirime giriyorlar onu da yakaladınız mı kapış kapış alın derim. Bağdat caddesine her gittiğimde uğramazsam olmaz

2 kasım 2013 17:34

9. parfümleri muhteşem kokan ve hayli kalıcı olan, üstüne bir de uygun fiyatlı olan şahane marka. türkiye'ye geldiğini duyunca pek sevinmiştim. "japanese cherry blossom" ile "paris amour" adlı parfümleri çok hoş kokuyor.

6 kasım 2013 02:48

10. acilen el temizleme jellerini de türkiye'ye getirmeleri gerektiğini düşündüğüm, harika mumları olan marka.

8 kasım 2013 00:08