yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (8)
  • medya (1)
  5

  12. Ben bu allığı inanılmaz seviyorum. İlk aldığımda fazla pigmenti nedeniyle pek kullanamadım açıkçası ama sonrasında ideal ölçüyü yakaladım ve vazgeçilmezim oldu. Balık yemi kadar bi miktar fazlasıyla yeterli oluyor. Toz ürünlerin popülerliğinin azalmasıyla beraber benim de sürekli elimin gittiği bir ürün oldu. Denemek isteyenlere öneririm.

  5 haziran 22:15

  11. Kullandığım ilk krem allık. Bende rosette rengi var. Çok tatlı, sıcak bir renk. Pigmentasyonu gerçekten çok yüksek. Ufacık bir pıt yetiyor. Dağılması kolay, yapısı güzel, rengi çok güzel. Sadece çok kalıcı değil. Ama tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Ben seviyorum beaulis' ın ürünlerini.

  28 ekim 2023 23:07

  10. kendisiyle tam bir love/hate ilişkisi yaşadığım krem allık. pigmentasyonu yüksek, ufak bir noktayı yanağıma değdirdiğimde yeterli geliyor ancak çok kalıcı değil. fırça ile üzerine pıt pıt dokunduğumda çok güzel dağılıyor ancak parmaklarımla dağıtmaya çalıştığımda yanaklarımda yuvarlak pespembe bir top şeklinde sabitleniyor.

  bir de paketteki ürün azaldıkça paketin içine hava doluyor sanırım, ürünü sıkınca birden çok fazla miktarda ürün basınçla dışarı çıkıyor, bunu yaşayan tek süslü ben miyim bilmiyorum ama sinir bozucu bir durum

  25 nisan 2023 08:55


  3

  9. Bende bu allığın fosion coral rengi var. Sürümü kolay, duruşu doğal ama kalıcılığı çok az. Buğday tenliyim, sürdüğümde doğal, simsiz turuncumsu şeftali bir renk oluyor. Fondöten üstünde bile 1-2 saat zor dayanıyor bu büyük bir eksi. Allıkta kalıcılık benim için çok önemli bu yüzden tekrar almam. Bitsin diye sürüyorum.

  25 nisan 2023 00:04

  8. kokusu kullanırken beni çok rahatsız ediyor ancak yine de yapısını beğeniyorum. cildim normal, burun bölgem çok hafif yağlanır. ama yine de kalıcılığı beni biraz üzüyor. diğer krem allıklara göre bir miktar daha uçucu olduğunu hissediyorum ya da belki de ben az uyguladığım için bana öyle geliyordur. bendeki rengi rosette. rengini severek kullanıyorum ve kendime çok yakıştırıyorum. 

  25 ocak 2023 15:25

  5

  7. pinky punch rengine sahibim. Renk olarak çok doğal durduğunu düşünüyorum. Belki rozalıyım diyedir, kimse allık sürmeye başladığımı fark etmedi. Halbuki farklı maskara kullansam fark eder arkadaşlarım. Tabii bu görünmediği anlamına gelmiyor, makyaj yaparken farkı görüyorum ben. Sahip olduğum ilk krem allıktır kendileri. Cidden fiyat performans ürünü. Ben pigment oranını ve kalıcılığını beğendim ama sanki kıvamı biraz daha sıvı olabilirdi. Yayma işi daha kolay olurdu böylece. Şu hali biraz koyu kıvamlı gibi. Günlük kullanım için şans verebilirsiniz.

  Güneş kremi/fondöten üstüne uygulayıp finalde transparan bi pudra geçiyorum ben. Daha kalıcı hale geliyor.

  22 ocak 2023 23:16

  5

  6. rosette rengi için konuşacak olursam çok güzel bir tonu ve yapısı olan allıktır. bence kalıcılığı pastel markasının krem allık serisine göre bir miktar düşüktür. ama çok da fark etmiyor. en başlarda biraz bol uygulayarak gün sonunda yine biraz renk kalmasını sağlayabiliyordum ben. yağlı ciltli olduğumu da ekleyeyim. açık renklerde kalıcılık biraz daha düşebilir. ıslak yapıda ve ışıltısızdır. ben sanırım ışıltılı allıkları daha çok sevdiğim için başta kullansam da bu aralar elim pek gitmemeye başladı. yine de rosette güzeldir, sıcak ve tatlı bir gülkurusudur, bana kalırsa birçok ten rengine de gider. drugstorelarda genellikle pembe, mercan ve kırmızı tonları üretildiği için ulaşılabilir allıklar içinde farklı da bir tondur bana kalırsa. hatta keşke pastel krem allık serisinde böyle bir renk çıkarsaydı. süslülerin yorumlarından pink punch rengini de merak ettim ama yok, biraz tutacağım kendimi.(gizlinot: bu aralar aldım başımı gittim)(gizlinot: swh)

  6 kasım 2022 21:39


  4

  5. Rengi çok güzel. Kalıcılığı çok yüksek olmayan, rengi uçsa da parlaklığı kalan tam bir fiyat performans ürünü. 

  6 kasım 2022 09:42

  4

  4. güzel ama bana kalıcı gelmedi. maybelline cheek heat allığa muadil olarak gelmiş sanırsam onu denemedim. parlak bitişli doğal duran uygulaması kolay hemen elinizle pıt pıt dağıtıyosunuz. bende turunuc tonu var memnunum ama dediğim gibi pek kalıcı değil ilk sürdüğünüz gibi kalmıyor parlamasını seviyorum.7\10

  5 kasım 2022 22:40

  3. 4 renk seçeneği var.Bende 283 first blush ve 275 fusion coral renkleri var.Biri pembe diğeri de turuncu alt tonlu yaz rengi.Renkleri çok güzel.Kolay dağılıyor ve parlak duruyor ama simli değil kesinlikle.Bence kalıcılık olarak pastelin likit alliklarindan daha başarılı.Pastelin de alliklarinin renkleri çok güzel ama kalici değil.Bence gayet güzel krem allıklar.

  26 ekim 2022 19:39