yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (5)
  • medya (2)
  5

  1. Beaulis markasından güzel bronzer. 192 'Natural Bronze' numaralı rengini aldım ve kullandım. beyaz tenli olarak söylüyorum içerisinde hiç turunculuk bulundurmuyor. çok güzel açık, çok çok çok açık kahverengimsi bir tonu var, tozutmuyor, güzel dağılıyor. tavsiye ederim deneyebilir, memnun kalabilirsiniz. 17-18 lira gibi bir fiyata aldım.

  ilgili medya:
  1
  1 haziran 2019 17:53

  2. 192 natural bronze rengine sahip oldugum uygun fiyatli bronzer. icinde hic turunculuk yok diyemem ama asiri da degil. bugday-koyu bugday tene dogal tatli bir bronzluk verebilecegini dusunuyorum ama beyaz tenlilerin fazlasini alarak dikkatli kullanmasi lazim kesinlikle. kaliciligini ve fondoten ustundeki dagilmasini ise henuz test etmedigim icin yorum yapamiyorum.

  1 haziran 2019 20:03

  5

  3. Gratis kozmetik mağazasının; Nisan 2019’da kozmetikseverlerle tanıştırdığı -B E A U L I S- markasına ait bronzlaştırıcı pudrasıdır. 

  *ekim 2019 Indirimsiz fiyatı ₺17.95! Bu fiyata 4,5 gr ürüne sahip oluyoruz. Kullanım ömrü 12 ay olarak belirlenmiş.

  *’burn it’ bronzerın kadife gibi bir dokusu var. Neredeyse kremsi, yumuşacık. Ten ürününüzü, toz ürünleri daha rahat karıştırmak için bir pudrayla sabitleseniz de, pudralama işlemini es geçseniz de; Sık kıllı geniş bir pudra fırçasıyla da, kontur fırçasıyla da, duofibre fırçayla da, seyrek kıllı fırçayla da kusursuza yakın uygulanıyor.

  *Pigmentasyonu tam kıvamında. Ne Suratınızda patlayacak kadar yoğun, ne de görünmeyecek kadar düşük. Üst üste uygulayarak yoğunluğu arttırılabilir. Arttırdıkça Parçalı da durmuyor. Aksine kolayca homojen bir görüntü elde edilebiliyor. Dağılma ve renk verme konusunda hiç bir sorunu yok. (gizlinot: tozları fırçaya aldıktan sonra her zaman ürünün fazlasını fırçayı bir yere vurarak temizlerim)

  *bazı makyajseverler için kötü, bazılarımız içinse önemsiz olan bir durum söz konusu.. tozutma. Ürünü fırçaya alırken hassas da davransanız, hızlı da; tozutuyor. Ürünü birkaç kullanımda bitirecek kadar yoğun, abartılı, şok edici bir tozutmadan bahsetmiyorum elbette ama tozsuz da denilmez. 

  *’Burn It’ bronzerın iki rengi var. Biri açık-orta tenli biri de koyu tenli makyajseverler için üretilmiş belli ki. Açık - Orta ten rengi için üretilmiş olan açık rengin adı -natural bronze-, koyu rengin adıysa -sunlover-. Ben natural bronze rengini kullanıyorum. Bir bronzerdan aradığım herşey. Tam nötr bir renk! Ne kontür rengi gibi soğuk alttonlu grimsi bir kahve, ne sımsıcak turuncumsu bir kahve. Anlık moda göre; bir kontür fırçasıyla kontür yapmaya da uygun, genişçe bir fırçayla bronzer olarak yüze renk vermeye de.

  +Rengi öyle güzel ayarlanmış ki; bembeyaz olan bende de koyu buğday olan arkadaşımda da (rengin belli olmayacağını düşünerek endişelenmiştim oysa) kusursuz duruyor. ‘Sunlover’ rengiyse görselden de görebildiğimiz gibi natural bronze’dan bir kaç ton daha koyu. Rengi deneyimlemediğim için bir şey yazamayacağım.

  *Natural bronze rengi mat bir bronzer. Belki ‘satin’ - ‘sedefli’ de olabilirdi ancak bu hali de gerçekten muazzam. Bir gün satin bir bronzer da eklemek isterlerse umarım onu -başka bir ürün- olarak çıkarırlar çünkü bu mat renk çok çok güzel. Öyle ki sadece yüz için değil göz için de mükemmel bir geçiş rengi. Katlanma bölgesi için, tüm göz kapağı için kullanılabilir. (gizlinot: aslında her bronzer gibi)

  *paketleme bildiğimiz ‘uygun fiyatlı marka’ Paketlemesi.. altı ve üstü şeffaf plastik, altında ürünle ilgili bilgiler, üstünde marka ve seri adı yazılı. Alt ve üstün birleşim yeri ve kapağın açılıp kapanan yeri sağlam. Kendi kendine parçalanacak kadar kırılgan (gizlinot: essence) ya da kendi kendine açılıp kapanacak kadar kalitesiz değil. 

  *ürünü uzun zamandır, türlü fırçalarla ve şekillerde deneyimliyorum. Hiç bir konuda en ufak bir şikayetim yok. 

  -4,5 gramlık miktara takılan arkadaşlarım olabilir belki ama piyasa ömürlük, tepki kadar paketlerde satılan asla bitmeyecek bronzerlarla dolu.. satın alınanların bir çoğu aynı ürünü senelerce kullanmak istemeyen/sıkılan makyajseverlerin çekmecelerinde, belki arkadaşlarında belki de çöpte. Bu durumda gramaj beni rahatsız etmek bir yana, mutlu eden unsurlardan biri. 

  ~Tüm bunların yanında gratis’in websitesinde yazan ürün özellikleri şöyle;

  •Burn It toz bronzer istenilen sıcak görünüme kavuşmaya yardımcı olur. •Özenle seçilmiş renkleri sayesinde bronzlaşmadan kontüre kadar çeşitli efektler verebilir.  •İster doğal güneş bronzluğu ister yüze derinlik ve boyut kazandırmak için ideal.

  +demem o ki; kontür için de yüzü renklendirmek için de uygun bir bronzer arıyorsan, bu bronzer mat olsun, kolay karışsın beni uğraştırmasın ve bir de uygun fiyatlı olsun diyorsan.. ilk indirimde düşünmeden alabilirsin. (gizlinot: şüphesiz ki indirmsiz fiyatını da sonuna kadar hakediyor. Ama daha az para vermek varken...)

  -uzunca bir girdi oldu, okuduğun için teşekkür ederim. 

  ilgili medya:
  1
  24 ekim 2019 00:37


  4. Beaulis marka olarak Gratis tarafından sunulmuş, uygun fiyatlı ve fiyatına göre çok iyi performansları bulunan ürünlere sahip. Bu markadan bir ürün satın alırken kesinlikle acaba kötü çıkar mı ikileminde kalmıyorum. 

  Burn it bronzer'ın natural bronze rengini kullanıyorum. Diğer renginin adı yanılmıyorsam sunlover. Aslında parlak ve sedefli yapısından dolayı sunlover rengi daha çok ilgimi çekmişti. Fakat sunlover renginin içinde sarı simler bulunuyordu ve ben soğuk alt tonlu bir cilde sahip olduğum için beni soluklaştıracağını düşünerek sunlover'ı tercih etmedim. 

  Natural bronze rengi nispeten açık ve buğday tenlilere gidecek türden orta açık renkte ve mat pudra dokuya sahip. Uyguladığımda doğal bir bitişi olduğunu gördüm. Çok çabuk karışıyor ve tozutmuyor. Özel günler veya ağır makyaj yapmamız gereken günler için çok uygun değil, çünkü rengi fazla açık. Günlük olarak kullanmak adına ise mükemmel bir rengi ve duruşu var. 

  27 şubat 21:06

  5. Bende 192 natural bronze rengi var. tam bir bronz rengi, ne çok kızıl ne de çok gri. Kolay dağılıyor, çamurlaşma yapmıyor. Ayrıca ciltle bütünleşmesini de çok beğendim. hafif tozutması dışında bir sıkıntısı yok.

  15 mayıs 12:46 24 mayıs 16:33