yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (8)
  • medya (2)

  1. Beaulis in crush it serisinden mat bir ruj. Kremsi yapıda. Sürümü kolay. Hafif ve güzel bir kokusu var bence. Soğuk alt tonlu diye düşünüyorum. Rengini gül kurusu sanarak aldım. Tabi ki değil. Gül kurusuna kahverengi ve bej katılmış gibi aslında adına çok uyan bir renk. Ancak ambalajı baya oyuncak rujlar gibi, plastik ama kullanışsız değil. Uygun fiyatlı, aldığınıza pişman olmayacağınız ve güzel günlük bir ruj. kesinlikle tavsiye ederim. Ben sevdim.

  ilgili medya:
  1
  8 mayıs 2019 12:11

  5

  2. Ben bu ruju çok ama çok beğendim. Yapısı, rengi, sürümü inanılmaz güzel. Ambalajda inanılmaz koyu bir renk gibi dursa da dudakta kahvemsi gül kurusu duruyor. İndirimde bence kaçırılmaması gereken bir ruj kesinlikle bittikçe alırım.

  16 ekim 2019 22:11

  5

  3. Sürümü inanılmaz kolay. Gratis'ten normal fiyatı 15 iken indirimle 9 tl'ye aldım. Gratis'e özgü marka olduğu için sık sık indirime girecektir. Yumuşacık sürümü ve orta-yüksek kalıcılığı ile (Pizza yiyip üstüne hafif bir tazeleme ile 5 saat kaldı.) ben gayet memnun kaldım. Fiyat performans olarak efsane bir ruj. Rengi medyada bulunan fotoğrafın birebir aynısı. (yazar: caya) eklediği medyanın birebir aynısı renk. Ben buradayım diye bağıran rujlardan hoşlanmam. Bu asla öyle değil dudakla bütünleşiyor bence. Ne silik ne de düğün ruju gibi duruyor.

  12 şubat 2020 19:51


  4. en sevdiğim gül kurusu rujlardan biridir kendisi. Dudaklarım renksiz, herkese yakışan rujlar bende çok garip renklere bürünebiliyor. Ama beaulis markasının bu yumuşak sürümlü, tatlı pembe ambalajındaki ruju istediğim günlük gül kurusu rengini tek bir katta veriyor. Öncesinde dudakları çok iyi nemlendirmek lazım çizgilere dolabiliyor çünkü. Ambalajı kullanışlı ve sağlam. Kokusu rahatsız edici değil. Benim için tam bir fiyat performans ürünü, canlı ve günlük sür çık ruju.

  21 nisan 2020 16:20 27 eylül 2020 17:02

  5. severek kullandigim soğuk alt tonlu güzel bir gül kurusu rengi. sürümü cok kolay, dudaklari kurutmuyor özellikle göz makyaji yapmadigim zamanlar üzerine gloss sürünce yüzümde yeterli canlılıgı alabiliyorum. tek olumsuz yanı fazla kalıcı değil bence fakat fiyat olarak oldukca uygun oldugu icin eğer kalıcılık sizin icin önemli değilse, böyle bir ruj arayışında olan süslülere tavsiye ederim. 

  25 haziran 2020 00:38

  5

  6. inanılmaz güzel bir koyu gül pembesi tonu olan satin ruj. oldukça eşit dağılıyor ve kalıcılığı şaşırtıcı derecede çok iyi. fiyatı daha fazla artmadığı sürece kesinlikle sık sık kullanacağım bir günlük ruj olacak.

  25 şubat 2021 17:04

  4

  7. Çok güzel kremsi yapıya sahip bir ruj. Rengini bilerek aldım kapaktaki gibi kahverengi değil pembelik içeren bir kahve tonu, koyu gülkurusu diyebiliriz. İndirimden 29₺ye aldım. Dudakları kurutmuyor, kalıcılığına gelirsek orta diyebilirim 4 saat iyi dayandı yemek yedikten sonra hafif bir şekilde kalmıştı.

  ilgili medya:
  1
  23 aralık 2022 11:51


  5

  8. kullanımı kolay ve bir o kadarda fiyatı uygun bir ruj, trendyol üzerinden almıştım

  23 aralık 2022 12:28

  9. ay bu ne güzel renkmiş süslüler. note miss kiss'i hiçbir yerde bulamayınca ucuz muadil ararken karşılaştım bu arkadaşla. beaulis'in saten yapılı ruj serisi crush it'in kahverengimsi gülkurusu üyesidir. miss kiss'in muadili değil, daha sıcak bir renk fakat çok güzel, nötr bir noktada duruyor ton olarak ve yüzümü sürer sürmez nasıl aydınlatıyor, anlatamam. bu seriyi beaulis markası ilk çıktığında talihsiz bir şekilde en açık rengiyle denemiş ve hiç beğenmemiştim. hem renk yakışmamıştı hem de rujun yüzeyinde manasızca kabarcıklar oluşmuş ve uygulamanın pütürlü olmasına yol açmıştı. ben de maalesef vedalaşmıştım kendisiyle. bu ruj tüm olumsuz deneyimlerimi tek başına yerle bir etti. hem yapısı çok konforlu, hem bu yapıya göre kalıcılığı iyi hem de makyajsız ve makyajlı günlerin aynı anda kurtarıcısı. beğenerek kullanmaya devam edeceğim bir güzellik kısacası. boşuna bu kadar beğenilmemiş. son indirimden 33 liraya aldım. eskiden 10 liranın altına düşen rujlardı bunlar.(gizlinot: ah be)

  31 aralık 2022 12:21

  4

  10. Adından farklı olarak karamel değil adeta bir gül kurusu rengi ruj. Kötü bir rengi olduğunu söylemiyorum, çok beğendim fakat kapaktaki renge kanmamalı. Ambalajı inanılmaz derecede dandik. Sallayınca ruj da sallanıyor. Yalnız beni en çok etkileyen şey kalıcılığı oldu, yeme içme ve cilt temizliği sonrası hala dudağımda izleri var. Yoğun bir günün kurtarıcısı olur. 

  27 ocak 23:51