yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (1)

  1. 15 tlye aldım, kıvamı ilk açıldığı zaman bile gayet oturmuş şekildeydi yani ne çok ıslak ne de kuruydu. Yapısını maybelline all in one maskaraya benzettim bu yönden. Akma dökülme yapmayan buna rağmen kolay da çıkan, günlük kullanıma uygun orta halli bir maskara. Diğer maskaralarını da denemek isterim.

  Edit: çok sevemediğimi farkettim, istediğim etkiyi alamadım ama dediğim gibi orta halli. Ben bir daha almam.

  1 nisan 23:54 2 haziran 02:06

  2. sürerken oldukça iyiymiş gibi duran ancak muadili çok olan bir ürün. en önemli özelliği kirpikleri uzun göstermesi, dolgunluk açısından çok başarılı değil. günlük kullanıma uygun. topaklanma, dökülme yapmaması da olumlu. 

  22 temmuz 13:31

  3. ilk sürüşte kirpikleri tek tek ayıran kıvıran, uzatan bir maskara. birbirine yapıştırmadı ve topaklandırmadı. gün boyu kirpiklerim de düşmedi fakat gerçekten çok fazla akıyor. alt kirpiklerime sürmediğim halde, sürmüşüm gibi aşağıya aktı. maskara çok kişisel bir kozmetik ürünü herkesin kirpiği ve beklentisi farklı ama arkadaşımda da akma yaptı. yapısından kaynaklı maalesef. oysa verdiği etki tam günlük sür çık için uygundu. beğenmedim.

  ilgili medya:
  1
  8 eylül 19:55

  4. Bi ara indirimden 15 tl ye almıştım. 

  15 tl lik maskara için kötü değil ama çok fazla eksisi var benim için. 

  İlk başta eğer maskarayı kat kat uygulamayı seviyorsanız benim gibi bunu sevmezsiniz. 

  Çünkü 2. Katta bariz bir şekilde topaklanıyor. Etkisi fena değil dolgunluk olarak eh meh ama uzatıyor ve gün içerisinde kirpikleri düşürmüyor. 

  Benim için en büyük eksisi ise maskarının dökülme ve akma problemi olması.  

  Bu benden de kaynaklanıyor olabilir çünkü lash sensational hariç tüm rimeller de akma problemi yaşıyorum. 

  Kullanırım bitene kadar ama bir daha almam. 

  24 eylül 18:05

  5. tanım: konik formda, plastik fırçalı tasarımı olan; kirpikleri tek tek ayırarak hacim verme konusunda ve üst üste uygulanabilirlik konularında başarılı olan; minimum seviyede akma ve dökülme problemi bulunan (sadece sıcak günlerde), indirimsiz olarak yaklaşık 22 tl fiyat ile gratis'lerde satılan, yoğun kıvamlı, siyah renkte bir maskaradır.

  olumlu özellikleri: orta uzunluk ve hacimde olan, düz ve açık renkli kirpiklerime tek kat uyguladığımda bile ortalamanın üzerinde bir siyahlık, hacim, uzunluk ve kıvrıklık verdi ve tüm kirpiklerimi tek tek ayırdı. ikinci katı geçtiğimde bu etkileri arttırabildim ve maskara kirpiklerimde ağırlık yapmadı. lens kullanıyorum, herhangi bir alerji ya da hassasiyet sorununa da yol açmadı. fırçası biraz büyük olsa da bulaşma, göze batma gibi sorunları olmadı. herhangi bir çift fazlı makyaj temizleyici ile kalıntısız şekilde temizlenebiliyor, temizlendikten sonra gözde siyahlık bırakmıyor. bu saydığım olumlu özellikleri taşıyan ve benimkine benzer yapıdaki kirpiklere iyi gelen uygun fiyatlı maskaralar arasında denk geldiğim en uygun fiyatlı ürün bu oldu. ayrıca beaulis yerli bir marka, bu da ürünü tercih etmemde etkili oldu.

  olumsuz özellikleri: maskarayı ilk açtığımda bile kurumaya yakınmış gibi yoğun bir ürünle karşılaştım ki önceki deneyimlerime göre bu uzun süre topaklanmadan kullanılabilir olmadığını gösteriyor, umarım yanılırım. (edit. yanılmadı, ürün bir miktar topaklanma yapıyor.) maskaranın verdiği kıvrıklık etkisi 10 dk içinde geçiyor ve kirpikler yeniden düz hallerine geri dönüyor, yani kıvrıklık etkisini önemsiyorsanız bu açıdan iyi bir maskara değil. diğer etkileri bakımından yoğunluğu artırılabilir olmasına rağmen tek katta müthiş sonuçlar veren bir maskara değil, hacim beklentiniz varsa mutlaka ikinci katı uygulamanız gerekiyor. son olarak; bu ürünü kullandığım sıcak günlerden birinde tüm maskara göz altımda dağıldı ve akma yaptı, yani yazın kontrol etmeden gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün değil.

  sonuç: fiyatına göre performansı beklentimin üzerinde olduğu için genel olarak sevdiğim ve yeniden satın alabileceğim bir maskara olmakla beraber; hacim konusunda "wow" denebilecek bir etkisi olmadığı için ve çok sıcak günlerde akma yaptığı için ancak ekonomik tasarruf zamanlarımda tercih edilebilir bir ürün olduğunu düşünüyorum. ancak kötü bir ürün olduğunu söyleyemem ve özellikle maskaraya çok para vermek istemeyen hanımefendilere ortalama beklentiyi karşılayan bir ürün olduğu için bu maskarayı tavsiye edebilirim.

  18 ekim 10:16

  6. kirpiklerimi aşırı yapıştıran ve gözaltıma dökülen maskara. göz altım zaten gülünce falan şişiyor bir de bu dökülüyor tam zombi oluyorum. sadece maskara sürecekseniz bi nebze ama bir de far, eyeliner sürecekseniz aman aman aşırı kirli duruyor.

  20 ekim 18:42

  7. Bence bu maskaranın iki büyük sorunu var. Birincisi fırçası çok büyük. Uygulamayı aşırı zorlaştırıyor. İkincisi ise aşırı fazla akma ve dökülme yapıyor. Bir daha almam diye düşünüyorum.

  bugün 12:52