yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (17)
  • medya (2)
  5

  1. 3 tane allıktan oluşuyor, biri turuncu diğeri simli şeker pembesi diğeri ise mercan rengi. Yoğun pigmentasyon var fırçanızım ucu ile uygulamanız yeterli. 5 saat kalıcı olduğunu söyleyebilirim, yüzünüzden uçmuyor. Ancak dikkatli uygulamalısınız çünkü baya renk veriyor. Real techniques blush brush ile uyguladım, yüzünüzü baya canlı gösteriyor. Fiyatı ise 14.90.

  ilgili medya:
  1
  4 ocak 2019 14:55 9 ocak 2019 18:54

  2. ortadaki renk ışıltılarına kadar nars orgasm a çok yakın bir muadil dün indirimden aldım bugün makyajımda kullandım kalıcılığı çok yoğun değil ama fiyatına göre efsane ve uzun süre gider

  7 şubat 2019 21:42

  5

  3. Kırmızı turuncu tonlarında allık istiyordum ve süslülerin önerisiyle denemek istedim. Benim için allıkta kalıcık çok önemli ve kesinlikle çok kalıcı. 5-6 saat kalıyor en az. Pigmentasyonu da yüksek bu sebeple dikkatli sürmek gerek. rt blush brush bu konuda işimi kolaylaştırıyor diyebilirim. Severek kullanıyorum. İndirimden 9tl gibi bir fiyata almıştım. 

  24 şubat 2019 21:14


  4

  4. ortadaki renk ışıltılarına kadar nars orgasm a çok yakın bir muadil. dün indirimden aldım ve bugün makyajımda kullandım. o nasıl pigmentasyon kardeşim. ben 1. ve 3. renkleri karıştırıp fazlasını elime alıp uyguluyorum ve oldukça yeterli geliyor. parça parça durmadan güzel karışıyor. sadece ortadaki renk benim için biraz fazla allıkta ışıltı sevmiyorum ama oda mükemmel bir göz farı oluyor günlük sür çık farlardan. fiyatına göre efsane bir ürün ve uzun süre gider. ben 9tl ye aldım yani her allık 3tl gibi birşey bu dönemde aşırı iyi bir fiyat bu.

  11 haziran 2019 21:06

  5. Kasa arkası olduğunda dayanamayıp almıştım. genelde sadece bronzer kullanıyorum, baya turuncu tonlu bir allık istiyordum. hem bu palet bir kaç rengi de  var yakışır mı diye aldım. o kadar pigmentli ki ben yüz için böyle bir ürün kullanmadım daha önce. çok dikkatli olmak lazım önce fırçaya alıp bir mendile hafif sürtüp yanaklarıma sürüyorum diğer türlü kullanmaya pek cesaret edemedim. pigmenti yüzünden hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor ve ben sabahları o kadar dikkatli olamıyorum uygulamada o yüzden pek kullanamıyorum. ambalajı yüzünden çantama da atamıyorum çantada kırıldığını düşünmek tam bir kabus o yüzden bitiremiceğimi düşünüyorum. Tekrar satın almam.

  11 haziran 2019 22:56 11 temmuz 2019 23:40

  4

  6. kasa kenarında 8 liraya gördüm. yağmur ortadaki altın renkli rengi baya bir övmüştü o yüzden alıyım dedim zaten bu paletteki gibi mercana kırmızıya kaçan canlı allık renklerine ihtiyacım vardı. ten rengimde bir tek onlar görünüyor.

  aldım ve bayağı kullandım o yüzden görüşlerim sabit kendisi hakkında renk renk gidelim o halde.

  en soldaki turuncumsu renk ilk fırçaya aldığınızda sanki fırçaya hiç gelmiyor gibi gelecek ama en dikkatli davranmanız gereken eleman bu. çünkü olduğu yere yapışıp dağılmama gibi bir özelliği var eğer çok fırçaya çok fazla alırsanız. azar azar arttırınca ise bu yerinde oynamama durumu mükemmel bir şeye dönüşüyor çünkü allığın kalıcığı dehşet. ilk kez yanağımda 5-6 saat duran bir allık gördüm.dikkatli uygulayın yeter.

  ortadaki nars orgasm muadili olduğu söylenen altınımsı renk benim anlam veremediğim bir renk oldu allığın altındaki pembe baz çok iyi ve çok tatlı bir renk ancak benim kullandığım fırçadan mıdır nedir bilemedim ben o altın yansımayı yanaklarımda çok göremedim ben o beklentiyle sürmüştüm. bu allık en iyi şekilde aydınlatıcıyla destekleyince oluyor aydınlatıcı üstüne sürerseniz pembe altton allık oluyor altın yansımalar da aydınlatıcınıza karışıyor o şekilde altın doku abes ve parça parça durmuyor.

  ve benim gönlümü fetheden en sağdaki mercanımsı renk renk olarak en beğendiğim renk oldu. aslına bakarsanız ilk renkten çok da farklı değil yanakta aynı gibi duruyorlar lakin ben bunu daha fazla sevdim. çünkü formülasyonu ne ilk renk gibi sert ve laps diye yanağa yapışıyor ne de ortadaki gibi fırçaya bi anda çok gelip tozutuyor. fakat yine de dikkatli kullanmasınız çünkü ilk renkten daha pigmentli. ve ilk renk gibi dağılmadan kalmıyor ama iddialı bir renk olduğu için suratınızda patlayabilir.

  kısacası her allıkta yaptığımız gibi azar azar gidersek 8 liraya harika bir allık performansı alıyorsunuz. ben bayıldım bu tarz yüz tozları için yapılan paletleri sevmiyorum çünkü mantıksız ve işlevsiz oluyorlar ama bu çok iyi gerçektenfavori allık paletim budur.

  bu arada ben bunların hepsini for your beautynin siyah saplı allık (link: https://twitter.com/rossmannturkiye/status/999938203095322624 fırçasıyla) uyguladım.

  medya ekledim. fotoğraf bana ait değil.

  ilgili medya:
  1
  18 haziran 2019 02:14 18 haziran 2019 02:16

  7. Ben de kasa kenarında görüp indirimde almıştım. Genelde göz kapağıma pembe tonlarında far sürdüğüm için far olarak kullanırım diye düşünmüştüm.

  Farkettim ki allık olarak da muhteşemler. O çok turuncu görünen bile hafiften bronzlaşmış tenimde muhteşem duruyor. Far olarak başka farlarla karıştırarak kullanıyorum.

  Hem cruelty free,hem ucuz hem de tüm gün cildimde kalıyor.

  Hemen alın hemen.

  18 haziran 2019 12:48


  8. kalıcılığı az ve nedense diğer ürünler gibi etki vermiyor. yani bakın ben allığın ve buradayım der gibi. bilmiyorum bunun nedenini ama f/p ürünü. indirimde 8 liraya düşüyor işte, çok bir şey beklememek lazım

  18 haziran 2019 20:55

  5

  9. Aylardır, her rengini kullandığım f/p canavarı palet. Bereketli bir ürün.

  Renkler çok pigmentli sadece fırçayı değdirdiğimde bile fazla ürün geliyor. Mutlaka fırçanın fazlasını alıyorum. Özellikle mat iki rengi karıstırıp kullanınca güneşte yanmış efekti veriyor.

  Sivilce tedavisi sırasında ve sonrasında bende sivilce yapmadı.

  Fondoten üstüne uyguladığımda fondoten hareket ettirmedi.

  Far olarak da kullanıyorum arada ve hassas gözlerimde iritasyona sebep olmadı.

  18 haziran 2019 22:48

  5

  10. allık sevmeyen bana allık sevdiren bir ürün.

  ben tam bir bronzer insanıyım çünkü yanaklarımda zaten çoğu zaman kızarıklık oluyor. ancak saç rengimi değiştirdikten sonra (gizlinot: şu an turuncu) yüzüm aşırı solgun görünmeye başladı.

  ortadaki rengi pek sevmedim ama kenardaki renklere bayılıyorum. allık fırçasıyla (gizlinot: bendeki rossmannlarda satılan for your beauty açılı allık fırçası) yüzüme geniş geniş uyguluyorum resmen yüzüme kan geliyor.

  ve cidden kalıcı. bugün dışarıdan gelip aynaya baktığımda bronzerım gitmişti ama allık duruyordu.

  pigmentasyonu çok iyi bir kere değdirmek yetiyor. yapısı biraz tebeşirimsi ama tozutma sorunu yaşamadım ben. swatch yapmak istediğinizde elinize az geliyor ama fırçaya çok geliyor kesinlikle.

  gramaj desen zaten çoluğuma çocuğuma miras bırakırım allığı 7’şer gram. balm desert 6.3 gram mesela.

  indirimlerde 8 tl’ye düşen bir palet için kesinlikle çok iyi.

  17 temmuz 2019 01:15