yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar (36)
  • medya (2)

  1. gratiste indirimde 6 tl iken, içeriğinin de alkolsüz ve parabensiz olduğunu görünce şans vermek adına aldım. her cilt tipine uygun olduğunu söylüyor. yağlı, sivilceye meyilli aynı zamanda alerjiye yatkın bir cilde sahibim. bende herhangi bir irritasyona veya sivilceye sebep olmadı. kokusu da mükemmel olmasa da, fena değil. salatalık suyu gibi kokuyor. ancak uygulama yaparken yüzümde köpük köpük duruyor, nedenini anlayamadım ama çok da sorun etmedim. kısacası f/p açısından başarılı bulduğum, yine alabileceğim bir ürün oldu.

  19 şubat 2017 22:06 6 ocak 2018 11:58

  2. Her gün kullandığım toniğim. Nem verir, cildi içindeki E vitaminiyle besler, salata aromalı olduğundan çok az salata kokmakta ama rahatsız edici değil. Makyaj sonrası elime döküp yüzüme tampon hareketlerle dokunuyorum ve harika bir sonuç elde ediyorum. Canlı bir cilt, sanki yüzümdeki fazla makyajı alıyor fresh bir görüntü veriyor. Termal sularla aynı işlevi görüyor bu konuda. Baya da uzun sürüyor etkisi.

  20 mart 2017 17:31

  4

  3. NERDEN BAKSAM 5-6 ADET BİTİRDİĞİM TONİK. FİYATI UYGUN, İNDİRİMLERDE ÇOK DAHA UYGUNA GELİYOR. TONİKTEN ÖZEL OLARAK BİR BEKLENTİNİZ YOKSA, BİR CİLT BAKIM ADIMINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLANIYORSANIZ MEMNUN KALABİLİRSİNİZ. BENDE SİVİLCEYE VS. YOL AÇMADI ANCAK ARTIK KOKUSUNDAN GINA GELDİĞİ İÇİN KENDİSİNİ KULLANMAYA SÜRESİZ ARA VERDIM. 

  29 temmuz 2017 20:06


  4. uzun bir aradan sonra yeniden tonik kullanmaya başladığımda tavsiyeler üzerine aldığım tonik. Gayet memnumun bir kere yüzümü germiyor, yakmıyor, rahatsız edici hiçbir şeyi yok. Bir de sanki eskisinden daha sıkı gözenek görünümü elde ettiğimi düşünüyorum. Herhangi bir zararını görmedim üstelik içeriği temiz uygun fiyatlı daha ne olsun.

  17 ağustos 2017 11:56

  5. hem uygun fiyatlı hem de alkol içermeyen ve yüzümü yakmayan tek tonik. sürdükten sonra ferahlık vermesi de cabası. indirimde bulunca da tadından yenmiyor, 2-3 şişe alıyorum ben. bayaa bitirdim, psikolojik mi bilmiyorum ama sanki benim de gözeneklerimi sıkılaştırdı. bence her cilt tipine de uygun, içeriği de güvenilir.

  17 ağustos 2017 23:36

  6. bir tek benimkinde mi problem var acaba? resmen her deneyişimde (gizlinot: duştan çıktığımda bile ) (gizlinot: yani suratımda temizleme jeli kalmasının mümkün olmadığı zamanda bile ) suratımda köpürüyor resmen. temizleme jelini suratımdan kazıyarak çıkardım, olmadı sadece bebek şampuanıyla yıkadım suratımı ve hiçbir şey kalmadığından emin oldum. yine de köpürdü.

  2 ocak 2018 23:52

  7. Uygun fiyatlı temiz içerikli tonik ararken denk geldim. Göz kreminden çok memnun kalınca şans vermek istedim. Yapısı, nemlendirmesi güzel bence. DDF Aloe Toniğine benzettim ben etkisini ve kokusunu. Aradaki fiyat farkina ve benzer etkisine bakınca bundan sonra kendisiyle yola devam edeceğim sanırım

  9 ocak 2018 19:26


  8. Yaklaşık 20 gündür akşamları yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum. Memnunum. Yüz temizleyicim yüzümü biraz kurutuyor bunu sürünce yüzüm hemen rahatlıyor. Alkol olmaması en büyük avantaj. Yüzü asla yakmıyor gerçekten düzenli kullanımda canlandırdığını düşünüyorum.Daha önce birçok markanın toniğini kullandım. Piyasadaki uygun fiyatlı ve içeriği en temiz tonik olduğunu düşünmeye başladım.Kokusu biraz kötü. Hassasiyeti olanlara duyurulur.

  25 ocak 2018 19:49

  9. Gratis indiriminden 6 tl ye aldığım ve severek kullandığım tonik. Yüzü vermiyor aksine nemlendiriyor kokusu da bana ağır gelmedi ferah bir kokusu var veee benim için en önemlisi sivilce yapmadıı yalnız çok iyi temizlemiyor ağır makyaj yapmayanlar için kullanılabilir bence.

  14 şubat 2018 12:32

  10. uygun fiyatlı ve temiz içerikli bir ürün. salatalık özlü ve içerisinde aloe vera bulunan tonik. aynı zamanda alkol ve praben içermiyor. ancak çok etkili değil. ben toniği daha çok essence vs sürmeden öne hafif bir ferahlık ve nemlendirme versin kullanırım. bu açıdan beklentilerimi yerine getirdi. fakat gözenek sıkılaştırma gibi etkileri olmadı.

  f/p oranı çok iyi. tekrar tekrar alınabilecek bir ürün.

  özellikle verdiği ferahlık hissi sebebiyle yazın tekrar kullanmak istiyorum. kokusu da hoşuma gitti. aloe vera ve salatalık kokusu hafiften geliyor. kokusu insana sağlık hissi veriyor nedense. (gizlinot: swh)

  (link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_bedf341834.html cosdna sayfası.)

  22 şubat 2018 12:10