yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (10)
  • medya (1)
  5

  1. Geçen gratis indiriminde 7 lira olduğunu görünce aldığım 6 adet mini mat rujdan oluşan ruj seti.

  Rujların renkleri dudakta çok belirgin değil bu nedenle benim gibi koyu ve belirgin ruj tercih edenler için ideal değil. Rujlar elbette kalıcı da değil. Ancak sürdükten sonra dağılma durumları pek yok.

  Benim gibi cildine sürdüğü en ufak şeyden rahatsız olan biri için bile rahatsızlık hissi yaşatmıyor.

  Bence tam genç kız ruju. Çok belli olmasın, rahatsız etmesin, her gün de kullanamam küçük olsun, ucuz olsun mantığıyla hazırlanmış.

  Normal fiyatı 15 tl idi. Bence alınıp çantaya atılabilir minik minik.

  Edit: benim aldığım kitte sadece nude renkler vardı ben de buna yönelik yazmıştım ancak daha koyu renklerin olduğu bir kit de varmış.

  27 ekim 2018 16:14 29 ekim 2018 14:41

  2. gratis indiriminden 9₺’ye deneme amaçlı almıştım. içinde 2 tane mor/bordo tonda 2 nude tonda 1 tane de kahverengi tonda mini ruj var. ambalajları aşırı tatlı bence. ilk izlenimlerim ise:

  • sürümü aşırı kolay değil. mat bir formülasyonları var. altına nemlendiri sürünce de verdikleri renk daha güçsüzdü

  • kokusu kaliteli olmadığını hatırlatıyor hep. pek dikkat çekmiyor ama ilk sürerken bu aklıma geliyor

  • içlerinden bir renk kesinlikle dudaklarımda bir değişiklik yaratmıyor. gözümün üstüne sürüp hafif renk veriyorum o kadar

  genel olarak düşüncelerim bu ürünün elzem olmadığı. renkler hoşunuza gitmişse deneyebilirsiniz ama varsa pek elinizin bu ürünlere gideceğini sanmıyorum

  30 aralık 2018 22:33

  3. Yılbaşı öncesi gratis indiriminde aldım. Kozmetik için ayıracak bütçem yok ve mat rujlar denemek istedim. Pigmenti güzel. Kalıcılığı iyi. Ama gel gelelim dudaklarımı susuz çöllere çevirdi. Soğuk hava ile birleşince bir hafta nemlendirici ve balm kullanmak zorunda kaldım. Yıllardır dudaklarım çatlamamıştı. Havalar biraz ısınsın yine deneyeceğim tabi. Günahını almışsam editlerim.

  Edit: Günahını almışım. Kesinlikle tavsiye ederim.

  16 ocak 2019 23:04 20 şubat 2019 10:16


  4

  4. gratis indirimden 8 tl gibi bir fiyata aldım. ruj sevdamdan dolayı şans vermek istedim.

  öncelikle renk skalası güzel duruyordu fakat bence bugday tenli biri için ilk iki renk çöp. kullanmıyorum onları, diğer koyu kullanmadıgım rujlarla karıştırıp değerlendirmeyi planlıyorum.

  4 numaralı renkle ise aşk yaşıyorum resmen. büyük boyunu çıkarsalar koşa koşa gider alırım. dr velvet matte 16 sevenler bunu da sever bence. sürümü kolay bu rujların.

  diğer bir kötü özelliği ise kokuları ve tadı. gerçekten kötü kokuyorlar, bence çözüm bulmaları lazım bu duruma.

  19 şubat 2019 00:40

  1

  5. Birkaç ay önce, küçük bir şehirdışı seyahati esnasında hem küçük boy ruj işimi görsün, hem de biraz meraktan(gizlinot: Rujlar renkleri itibariyle yanyana çok çekici duruyorlar çünkü) halihazırda da kasa yanında görmüşken alıverdim. Renkler gerçekten hoş hazırlanmış, dışarıdan bakınca çok işinize yarar gibi duruyor. Fakat kokuları gerçekten çok kötü, dayanılmıyor. O birkaç günlük tatil sırasında işimi gördü, evet, ancak eve gelince elim hiç gitmedi. 6'lı rujun yerleştirildiği şeffaf paketi açtığınızda dahi o yapay koku burnunuza doluyor.

  Bir gün makyaj yaparken bunları gördüm, nasıl değerlendirebilirim derken 04 numarayı bronzer olarak, 02 numarayı da allık olarak deneyeyim dedim. Oldu. Yalnız güzel dağıtmanız gerekiyor, bunlar mat rujlar olduğundan yapıları krem yüz ürünlerine nazaran çok daha kuru. yüzünüze sürdüğünüzde kalıp gibi durma riski var. Bu yüzden evden çıkmadan önce makyaja vaktiniz var ise denemenizi tavsiye edebilirim. Ya da allık olarak kullanacaksanız, pıt pıt yapacağınız parmağınıza çok az krem de sürebilirsiniz ürünü rahat dağıtabilmek için.(gizlinot: Bu kısmı yağlı ciltliler es geçebilir. Ben karma ciltli olduğum için yanak bölgesinde ufak deneysel işlemleri daha rahatça uygulayabiliyorum.) Bir de bunları fırçayla değil, parmakla dağıtmak gerek. Sık kıllı bir fırçayla da yapabilirsiniz de, uğraştırır.

  22 ağustos 2019 01:40 22 ağustos 2019 01:53

  5

  6. gratis indiriminde satın aldığım ve çok memnun kaldığım kit. rujların yapısı mat ve dudağı kurutmuyor. yalnız biraz kokuları ağır. gün içinde burnunuza geliyor, o derece. ama renkleri ve kurutmayan yapısı sebebiyle tercih edilebilir bence.

  22 ağustos 2019 15:55

  7. çok severek kullandığım kit.

  içindeki renkler her tene uyabilecek tonda bana kalırsa. değişikliklere kapalı biri olduğum halde her rengini bana bile kullandırtmıştır.

  tatile giderken makyaj çantasına atmak için ideal bir ürün. fiyatı da gayet uygun.

  23 ağustos 2019 11:20 1 mayıs 20:56


  5

  8. gratis indiriminde kasada alışverişimi öderken satın aldığım ruj kiti. renkleri çok tatlı. özellikle günlük makyajlarımda vazgeçilmezim. mat bitişli olmasına rağmen dudakları kurutmuyor.

  16 eylül 2019 14:56

  9. Kokusu oyuncak olan rujları andırıyor sanki merdiven altı ürün gibi mi desem bilemedim, çamur atmış gibi olacak biraz. Kokusu ve yapısını pek sevmesem de renkleri mükemmel gerçekten çok sevdim. Çok ruj kullanan biri olmadığım için tam benlik, küçük, her rengi barındıran, işime yarayan bir ürün olmuş. Ancak öncesinde nemlendirici sürmek gerekiyor biraz dudakta yapışıyor, yoğun kıvamda. Yine de güzel hepsini kullansam da özellikle 04 için tekrar alacağım.

  25 aralık 2019 01:06