yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (7)
  • medya (3)

  1. İTÜ’nün (İstanbul Teknik Üniversitesi ) ürettiği güzel bir lipbalm. Nemlendirmesi iyi duruyor gratislerde satılıyor, içeriği çok temiz, kokusu ise tuhaf ama beni rahatsız etmedi. Dudaklarına parafin sürmek istemeyen doğal lipbalm arayışındaki süslüler deneyebilir. Fiyatı içeriğine göre fena değil yanılmıyorsam 23 liraydı.

  13 ocak 2019 11:51

  2. itü teknokent'te çalışanlara 2018 yılında anneler gününde(gizlinot: neden anneler gününde yaptılar bilmiyorum)(gizlinot: kadın erkek demeden verdiler) hediye edilmişti. O sırada bana da bir tane verdiler. Bereketli ve güzel bir lipbalmdi. Diğer lipbalmlar gibi dudağınızı sürdükten bir süre sonra kurutmuyor. Çok memnun kalmıştım. Lipbalmlarım bittiğinde(gizlinot: bitirmem mümkün mü bilemiyorum çok var) almayı düşüneceğim ilk ürünlerden.

  7 temmuz 2019 15:03

  3. Bir kaç gündür kullanıyorum kokusu ağır biraz ama dudağınıza parrafinum sürmek istemiyorsanız içeriği temiz bir ürün. Mucizevi bir tarafı yok düz nemlendirici ancak dudağıma sürdüğüm bir şeyi genelde unutup yediğim için en azından sonrasında suçluluk hissetmiyorum. Bundan sonra daha temiz içerikli bir lip balm bulamazsam hep kullanacağım dudak nemlendiricisi.

  8 temmuz 2019 02:14


  2

  4. Temiz içerikli bir ürün olması nedeniyle satın almıştım. Bu ürünü satın almadan önce markanın propolis arı sütü ham bal karışımı, propolis damla ve propolisli ballı boğaz spreyini kullanıp memnun kalmam sebebiyle dudak nemlendiricidiricisini de bir nevi diğer kullandığım ürünlerin referansı ile satın almıştım. İçeriği temiz bir ürün. Markanın diğer propolisli ürünleri gibi biraz kötü kokusu ve tadı bulunuyor. Ancak halihazirda zaten o kokusu ve tadı kötü ürünleri içtiğim icin alışkın olduğumdan sıkıntı duymadım. Akşamları dudağıma sürüp yatıyorum. Sabahları kabuklardan arınmış, pürüzsüz dudaklara sahip oluyorum. Bu yönden etkisini beğendiğimi söyleyebilirim. Dudaklardaki nemi hapsettiği için daha sağlıklı görünmelerini sağlıyordu. Gel gelelim beğenmediğim yönüne. Ürünü, 3 ay kadar oldu satın alalı sanıyorum. İçeriğinin temiz olmasından mı nedir bu süre zarfında küflenmeye başladı. Daha önce ruj küflenmesi başlığında denk gelmiştim. Ancak böyle bir durum hiç başıma gelmemişti. Ürünü sadece akşamdan akşama sürdüğüm için yarısına bile gelmedim kullandığım süre zarfında. temiz içeriği olmakla birlikte kullanım ömrü dolmadan miadı dolması nedeniyle verim alamadığım bir ürün olduğunu belirtmeliyim. Kutu üzerinde 12 ay kullanım ömrü biçilmesine rağmen 3 ay gibi kısa bir sürede kullanılmaz hale geldiğinden önermiyorum.

  ilgili medya:
  2
  18 kasım 2019 21:35 19 kasım 2019 00:04

  3

  5. Firmanın gönderimi ile elime geçti. Ara ara instagram sayfalarında etkinlikler yapıp katılan herkese böyle küçük hediye gönderimi yapıyorlar. İçeriği temiz olduğu için ben de merak etmiştim. Kokusu ve tadı kötü ama ben içerisinde parfüm paraben olmadığı için rahatlıkla kullanabileceğimi düşünüyorum. Arı probolisi var içerisinde böyle değişik vazelinimsi gibi ama vazelin kadar yağlı değil. Ürünü sabah, akşam, gün içerisinde aklıma geldikçe kullandım. Verdiği nem benim için yeterli oldu ( aşırı kuru dudaklarım yok) diğer dudak nemlendiriciler gibi bi süre sonra hiç kullanılmamış gibi etki vermiyor. Henüz mat ruj altına denemedim.

  18 kasım 2019 22:02

  4

  6. beeo'nun kendi sitesinden propolis alıyordum bu ürünü de görünce bir denemek istemiştim ve geçenlerde aldım. ben de temiz içerikli bir ürün olduğu için en azından yersem (su içerken , yemek yerken veya vb. bir şekilde) temiz içerikli bir ürüne maruz kalmak istedim, vücuduma ekstra kimyasal almak istemedim.

  ve ben bu üründen bayağı memnun kaldım. ambalajını da beğendim normal rujlar gibi siyah darbelere dayanıklı bir ambalaj.

  ürünün kokusu güzel değil ama rahatsız edecek kadar da yoğun bir koku değil. sürerken beni hiç rahatsız etmedi.

  ve son olarak nemlendirmesi gayet iyi. sürdükten sonra da nemlendirmesi bana yeterli geldi. nemlendirmeden sonra da dudaklarım daha kuru bir hale gelmedi.

  bence güzel bir ürün tavsiye ederim.

  24 haziran 2020 14:44

  5

  7. Öncelikle beeo markasını bir kadın girişimcinin kurmuş olması sebebiyle çok seviyorum. Bir ürün alırken arkasında bir hemcinsimin olması beni mutlu ediyor. 

  Markanın pek çok ürününü kullanıyorum, en sevdiklerimden biri de bu dudak nemlendiricisi. Kurucu Aslı Hanım, bir konuşmasında bu ürünü, "biraz bal, biraz propolis, biraz zeytinyağı" diyerek tanıtmıştı. Resmen öyle. İçerisinde sağlıksız herhangi bir şey yok. Kimyasal yok. Sentetik madde yok. Boya yok. 

  Aslında propolis nedir, bunu açıklarsam neden bu ürünün dudaklar için aşırı faydalı olduğu daha iyi anlaşılır. Arılar kovanlarında açılan yerlerin üstlerini kapatmak/onarmak için propolis üretirler. Dolayısıyla propolis hem bir yalıtım malzemesi, hem de onarım merhemidir. Siz de dudaklarınıza propolis sürerseniz dudaklarınızdaki çatlaklar onarılır ve yumuşacık dudaklarınız olur. 

  Umarım açıklayıcı bir girdi olmuştur, ben ürünü severek kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ediyorum.

  11 nisan 2021 09:35