3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • oylar ()
  • medya (7)

1. Amerika utah lansman organizasyonu dekorlara kadar mukemmelken avrupa ayagi cok zayif kalmis. Maldivler olmamis zaten her sey utah icin tasarlanmis belli ki.    

Maskaraya gelince lansman icin uzun uzun kirpikli kizlari toplamislar ve o uzun kirpikleri maskarayla daha uzatip ayri bir tarakla taratmislar bence, amerikadaki youtuberlar full fake lash zaten, onlarin kirpiklerden anlasilmiyor, fotograflara bakinca yapistiriyor gibi gorunuyor.

Nedense butun gorseller bana  mrs piggy lash izlenimi verdi ahhsha. Mascara addict olarak dayanamaz denerim sonra dokulsede too faced better than sex’e ve armani eyes to kill’ime geri donerim diye dusunuyorum.

Kullaninca yeniden editleyecegim.

Denedim uzunluk ok ama kirpik uclarini cok kotu gosterdi. armani’ye devam arkadaslar

ilgili medya:
1
2 şubat 16:26 6 şubat 18:41

2. Uzay teknolojisi ne yaa, sanarsın nasa geliştirdi ahsjshajs

Açıklama Editi: "uzay teknolojisinden ilham alınarak" geliştirilmiş de ona şeyaptim

2 şubat 18:12 2 şubat 18:15

3. Bugün sephora'da denediğim ve çok beğendiğim mascara. Özellikle kıvırması ve tek tek ayırması çok çok iyi. Fiyatını sormadım ama #boykotbenefit

2 şubat 19:01


4. Bugün sephora’da çalışanın maskaralı kirpiklerime zorla uyguladığı maskara. Gerçi ben de neden olmasın deyip uygulattım. Fakat yapısının ıslaklığı olsun, fırçasının inceliği ve hareketli yapısına bakınca evdeki telescopic maskaramla bir fark göremedim. O kadar paraya değeceğini düşünmüyorum. Kirpiklerim örümcek ayağından hallice şu anda; adeta ingiliz bad gal gibi geziyorum.

2 şubat 19:44 2 şubat 19:45

5. Yakında youtuberlara yollanacak olduğunu düşündüğüm rimel.Fiyatı çok pahalı.Fırçasının da bi numarası yok bana göre.

2 şubat 22:05

6. Sanırım maalesef bana duygu ozaslanın erkek arkadası taylan bey ın maldivlere gitmesine vesile olmasını saglamasını anımsatacak olan maskara #sadbuttrue #badgalbang #swh

2 şubat 22:38

7. Yakın zamanda tüm youtuberlara gidecek olan maskara. Sonrasında bildik senaryo: şöyle güzel maskara, böyle hepsinden farklı, mutlaka alınsın, şubat favorileri, muadil arayışları, aslında o kadar da güzel değil, hafiften gömme ve kapanış. Bir maskaraya -hele ki türkiye fiyatlarıyla- asla o parayı vermem.

3 şubat 02:28


8. Tanım: sephora gordion şubesinden sephora çalışanının yoğun ısrarı üzerine aldığım ne yazık ki kirpiklerimi en yoğun döken maskara.

Öncelikle çok ince bir ucu ve kirpikten hemen çıkmayan yoğun bir yapısı var.Benim kirpiklerimi inanılmaz döktü belki bir alışma sürecidir, bilemem fakat sanırıms yukarıda bahsettiğim zor çıkma özelliğinden dolayı döktü ve bıraktım. üç gün deneme fırsatım oldu diğer deneyimlerim şöyle ki, kirpikleri gereğinden fazla ayrıyor ve upuzun yapıyor en son kaşıma değiyordu kirpiklerim. Bir de kokusu beni rahatsız etti kimyasal kokan bir maskara. tek sevdiğim yönü topaklanma yapmaması. Fiyatına gelecek olursak biraz tuzlu hak edip hak etmediği konusunda ise kararsızım.

3 şubat 04:20

9. duygunun paylaştığı (link: https://www.instagram.com/p/BesJCIgn-p5/?hl=tr&taken-by=duyguozaslanofficial şu) fotoğrafa bakarak ayyyynı etkiyi yalnızca 15 liralık essence marka (link: https://images.ulta.com/is/image/Ulta/2511487?$detail$ şu) maskara ile yaratabildiğimi fark ettirdiğiniz için teşekkürler benefit türkiye <3

3 şubat 12:32

10. Uzay teknolojisinden esinlenmiş maskara imiş. Ülkemizdeki artan fiyatlarından ziyade, bizim paralarımızı youtuberlara hunharca saçtığı için bu ürünüde es geçeceğim. Genel olarak too faced maskaralarını benefitten daha kaliteli buluyorum zaten. Ama testerını denemeden de geçemeyeceğim.

3 şubat 13:03