yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (1)

  1. binbir gece dizisinde tanıdığım. annesi daha güzel dediğim oyuncu. samanyolu dizisinde annesini izleme fırsatım oldu da. bu ne güzellik. bu ne içten konuşma şekli. ses tonu çok hoşuma gitmişti. rahmetli babası, kızı için çok mu uzun demiş bi ara. hakketen 182 boy kolay yetişmiyor bu topraklarda. şehrazat olduğu dönemlerde biri onun için inek gibi bakıyor demişti. bi kadın için hoş değil. ama oyuncuya diyorsan, dikkate alınmalı.

  28 eylül 2014 11:10

  2. neyinin sevildiğini bir türlü anlamadığım kadın oyuncumuz. şimcik o koyun bakışlarını acilen bırakmalısın..(ybkz: swh) (gbkz: türkan şoray) başlığını görünce birden gözümün önünde belirdi o ifadesiz, koyun bakışlar. güzellik görecelidir ve "bence" bu kadının güzel hiç bir yanı yok. ne ağzı yüzü güzel ne gülüşü güzel ne bakışı güzel. yahu deliriciğim niçin seviyorlar bu kadını kuzum? belki uzun boylu ve zayıf olması.. oda belki. oyunculuğu hakkında yorum yapabilecek bilgi birikimine sahip değilim fakat çevremde ne zaman bu kadın güzel değil yahu desem linç ediliyorum da sözlüğü de bir yoklayayım dedim (gizlinot: asdsa)

  30 temmuz 2015 18:18

  3. Ben bu kadına bayılıyorum. Karadayı'ya başlamadan önce ayy Kenan İmirzalıoğlu'nun yanına bula bula bu kadını mı bulmuşlar demiştim. Hatta izlememiştim daha sonra diziye başladım. Kadına, oyunculuğuna, dizideki o karaktere aşık oldum. Ayrıca instagramdan veya magazindan takip ettiğim kadarıyla sadece güzel de bir kadın değil. Hayvanlara, insanlara karşı çok duyarlı, çok sempatik ve doğal. Çocuğunu servise bindirirken pijamaları ayakkabılarının içinde fotoğraflar koyuyor. Her fotoğrafında gözlerinin içi gülüyor. Karadayı bittiğinde yazdıklarını okuduğumda da çok duygulanmıştım. İyi ki ''Feride'' ye o hayat vermiş.

  30 temmuz 2015 18:33


  4. hiç bir kadın ya da erkek ünlüye aşırılık derecesinde sevgi beslemem . yaptığı işe bakarım , samimiyetine göre değerlendiririm genel de . tüm bunların dışında çok fazla dizi takip etmemekle birlikte bu yazın final yapan karadayı adlı dizi de takip ederdim kendisini ve oyunculuğunu başarılı buluyorum . annesi hülya darcan ' ın yolundan emin adımlarla yürüdüğünü , hiç bir sansasyonel olaya karışmadan işini icraa ettiğini düşünüyorum ve bu arada çok sevimli bir anne . güzellik göreceli bir kavram evet ama gülüşünü yine çok samimi buluyorum .

  31 temmuz 2015 08:27

  5. Kendisiyle ilgili aklımda kalan en önemli şey sansasyonel evliliği sanırım. Bir kadını mutsuz edip, çocuğundan vazgeçmesine sebep olduğu için sevemiyorum. Sanırım bu yüzden de bana asla güzel gelmiyor. Çok donuk, çok duygusuz bakıyor sanki. Ayrıca yetenekli de bulmuyorum. Hatta hiç bir dizisini takip etmeyecek kadar tahammül edemiyorum kendisine, Bu dizi isterse en güzel konusuna sahip olsun.

  31 temmuz 2015 15:50

  6. sürekli "acılı kadın" rollerinden tiksinti geldi artık yahu..

  bin bir gece

  kara dayı

  vatanım sensin

  üçü de farklı dönemleri, farklı statüleri ve farklı yaşantıları anlatıyor ama üçünün de tek ortak noktası var; bergüzar'ın yüzündeki acı dolu ve cefakar bakış.. bu da öyle güzel bir pr sağlıyor ki, insanlar halit ergenç'in evliyken, hem de şu an oyuncu da olsa, tanıştığı ve evlenmeye ikna etmeye çabaladığı zamanlarda tanınmamış bir kadının üzerine nasıl basıp geçtiğini hiç hatırlamıyor.. o hep "çocuğu için" bedenini satan, aşkı için inandığı her şeyden vaz geçen, hukukçu kimliğini bile ardında bırakan rollerle toplumun gözünde pür-ü pak geziniyor.

  sevmiyorum bu kadını, ailesinin gölgesinde baş rol alıp, hep aynı mimiklerle ve yarı açık ağızla, içine içine konuşarak oynadığı rollerin de hiç birini sevmiyorum, itici ve samimiyetten yoksun geliyor bana..

  magazincileri görünce dağıttığı "samimi" gülümseme de asla samimi gelmiyor..

  şu zamana kadar destek verip repost ettiğim tek gönderisi var, o da şehitlerin ardından bir takipçisinin "gezi'de kocanla en ön saftaysınız, şimdi neden bir şey paylaşmıyorsun, inşallah senin de oğlun ölür" notu üzerine yazdığı yazıydı.. bir insanı sevmeyebilirsiniz, hiç bir şeyini tasvip etmeyebilirsiniz, ama insana "evlat acısı" tatması konusunda beddua edecek kadar kötüleşmemelisiniz..

  10 ekim 2016 13:22

  7. high end markalarla beraber wet n wild’ın allığını kullanan oyuncu.dikkatimi çekti görünce.ünlüler makyajlarında uygun fiyatlı markaları kullanmazlar ya da kullanılmasını istemezler gibi geliyordu bana demek ki bergüzar korel öyle değilmiş ne güzel :) 

  ilgili medya:
  1
  7 ocak 2019 21:41


  8. adını her gördüğümde hamile bir kadının evliliğini bitiren ve boşanmalarına sebep olan biri olduğu aklıma geliyor. isterse flormar kullansın. sempati duyamıyorum. erkeğin gözü dışarda olabilir, halit ergenç suçsuz demiyorum fakat kadının kadına düşmanlığını görmek daha çok üzüyor. üstelik eşi hamile yani bitmiş bir evlilik değil. baya baya devam eden bir evliliği bitiriyor. yuva yıkmayı geçtim, bir çocuğun hayatıyla oynuyor.

  edit: neden eksilendiğini anlayamıyorum. fakat sözlükteki iki yüzlülüğü görüyorsunuz. şeyma yapınca ouuuvvv bergüzar yapınca bir şey yok.

  8 ocak 2019 15:26 8 ocak 2019 18:29

  9. Medyanın anlamsızca yücelttiği gereksiz bir saygı duyma hali olan oyuncudur. Kendisinin oyunculuğu ortalama, güzelliği de ortalamayken bir şekilde parladı başarılı oldu. Ancak Halit Ergenç evliyken bergüzalla ilişkiye başladığı herkesçe açıkça bilindiği halde bu kadına melek muamelesi yapılmaktadır. Seymayı yerden yere vuran aynı halk Bergüzar’a bayılıyor öve öve bitiremiyor. Medyanın yarattığı algının ne kadar etkili ve ikiyüzlüce olduğunun göstergesidir bu oyuncumuz. 

  11 nisan 2019 16:52

  10. Bu kadının ve kocasının Harika çift olarak pompalanmasına aşırı sinir oluyorum. Kendisi tan Sağtürk ile birlikteyken, Halit ergenç de bir başkasıyla evliyken başlamıştı ilişkileri, hatta kadın hamileydi ve zorla kürtaj olmuştu boşanacakları için. ama bunca çirkinliğe rağmen power Couple pozu kesiyorlar. İnsan gerçekten hayret ediyor. İkiyüzlü bir eşe sahip kendisi de ikiyüzlü kadındır Benim gözümde. 

  2 temmuz 2020 11:32 2 temmuz 2020 12:01

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar