yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. yanlış hatırlamıyorsam, c vitamininin ürün içinde bozunmadan rafta beklemesi ve elimize aldığımız anda gereken etkilerini görebilmemiz için c vitamini preparatı serumun yanında bir ampul içinde geliyor. kullanacağınız ilk gün c vitamini ve kremli içeriği siz karıştırıyorsunuz. bu bakımdan çok beğenmiştim.

  geçen kış cildimi berraklaştırmak amacıyla satın almıştım, c vitamini ve glikolik asit kullanmak için güvenli mevsim kış çünkü. haftada iki kere kullanarak bütün kış kullandım. cildi ciddi manada kuruttuğu bir gerçek. bunun yanında haftada iki kerelik bir kullanım benim ağır lekelerimi yok etmedi; ancak yeni lekeleri çok güzel hafifletti cildimi gerçekten berraklaştırdı. kurutucu etkisini ise iyi bir nemlendirici kremle yok etmeye çalıştım ((gbkz: la roche posay hydreane riche)). serumu kullandığım gecelerin ertesi günü güneş kremi ((gbkz: la roche posay anthelios xl fluid extra light güneş kremi)) kullanmak dışında bir koruma da gerçekleştirmedim buna rağmen yeni lekeler, izler, kızarıklıklar meydana gelmedi bende.

  bu sene de kış geldi, yazın güneşe çok çıkmadığım, çıksam da hep koruyucu kullandığım halde bir kere daha kullanmayı düşünüyorum.

  6 aralık 2015 01:42

  2. Ürün pompalı şişe ve bir ampul c vitamini tozu şeklinde kutudan çıkıyor. C vitaminini diğer ürünle karıştırıp çalkalayarak kullanıma hazır hale getiriyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra kullanım ömrü 2 ay. Ürünün gece kullanılması gerekiyor. Ben bu ürünü set halinde maskesiye birlikte almıştım. Maske ve serumu 84 tl'ye aldım. Gelelim etkilerine; gerçekten cilt rengini açıyor mu? düzenli kullanımda evet. Ama birkaç ton şeklinde değil de biraz renginde solma gerçekleşiyor. Hassas bir cildim var, bu ürünü ilk kullandığımda yüzüme sürmüştüm, ertesi gün yüzümde küçük küçük bir sürü sivilce çıkmıştı. Hassas cildiniz varsa tüm yüze sürerek kullanmaya başlamayın bence. ''Süreyim de yüzüm çok açılsın, beyaz tenli olayım.'' şeklinde bi ürün değil. Ama eski yara, sivilce izleri veya renk eşitsizliklerinde kullanılabilir. Bunu göz önüne alarak kullanın derim.

  26 ocak 2016 09:39 ed.3 şubat 2016 17:45

  3. yazdan kalan lekelerim için kullanmaya başladığım serum. uygulama kısmı pek keyifli değil açıkçası, ama güvendiğim birinin tavsiyesi ile aldım ve şimdilik (üç hafta oldu başlayalı) sonucundan memnunum. uygulama sonrası nemlendirici sürünce cildim rahatlıyor zaten. tek başına kullanım önermem, mutlaka nemlendiriciyle destekleyin ve sabah da aynı serinin spf'li gündüz kremini kullanın.

  27 ekim 2016 15:53


  4. Lekeleri beyazlatmayı ve cildi aydınlatmayı vadeden ürün. Kutuyu açtığınızda şişenin içinde normal serum ve C vitamini bulunan bir ampül bulunuyor. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Cildim yağlı/karma olduğu için gece serumlarını kullanmaya çekiniyordum ancak herhangi bir zararı olmadı bana. Lekelerimde şimdilik bir değişiklik yok serum tamamen bittiğinde etki gösterir diye umuyorum. Sabah kalktığınızda sağlıklı, parlak bir cilt ile uyanıyorsunuz. Tüm cilt tiplerine uyabilir bu yüzden

  9 haziran 2017 23:31

  5. Çok geçmiş yıllarda bioderma ürünleri çok pahalıydı ve az biliniyordu.Sanırım kozmetik ürünlerin artmasıyla fiyatları makul seviyeye indi.Lekeye eğilimli cildim olduğu için taa o pahalı zamanlarından tanırım bu ürünü.Hatta Tunalı Hilmi de bir eczacı arkadaşım tavsiye etmişti ve bağımlısı olursun demişti.Üçüncü ve ikinci derecedeki lekeler için başarı oranı yüksek.Ama birinci derece lekeler için kefil olamam.Günde bir kez kullandığınızda etkili sonuç alamayabilirsiniz.Etkili sonuç için iki çarpı bir kullanmalısınız.Aslında ürün bence geniş spektrumlu sadece lekeyi tedavi etmenin yanında kısmen bakım kremlerinin etkisini de alabiliyorsunuz.Lancome blank expert kalitesinde , fiyatı acıtmasın diyenler için iyi bir ürün

  25 haziran 2018 22:19 25 haziran 2018 22:47

  6. Hayallerimin katilisin sen. 

  O kadar umutluydum ki. Glikolik asit var, c vitamini var. İçerik güzel diye yaz boyu kış gelsin de kullanayım dedim. Ama olmadı . Hiçbir işe yaramadı . İlk kullanırken minik iğne batıyor gibi oluyordu heh işe yarıyor dedim. O kadar asit vitamin nereye gitti anlamadım. Ayrıca kesinlikle kullanırken gündüz güneş kremi kullananın. Kış geldi nasılsa diye iki gün ihmal ettim yüzüm daha da kötü oldu. Sonra düzeldi. Karma ciltliyim asitle komedonlarıma iyi gelir c vitamini ile renk eşitliği sağlar demiştim çöpe gitti miadı doldu maalesef.

  11 aralık 2018 16:02

  4

  7. Birkaç yıl önce evde bıyığımı ağdayla kendim almaya çalışırken dudak üstümde oluşan iz için almıştım. bu ürünü kullanana dek kahverengi leke uzun bir süre dudak üstümde kaldı, sonra düzenli kullanımla yok oldu. Bu yüzden memnun kaldığım bir ürün olmuştu.

  14 ocak 2019 15:30


  8. yazın oluşan güneş lekelerim için kullandığım c vitamini içeren serum. bendeki aşırı belirgin lekeler için tek başına yeterli geldiğini söyleyemem. ancak yeni oluşan açık renkli lekeleri yok etmede başarılı.

  not: eğer gece bu ürünü kullanacaksanız sabah mutlaka yüzünüzü arındırıp güneş kremi kullanın. kullanmayınca lekeler daha belirgin ve kalıcı hale geliyor (gizlinot: kendimden biliyorum)

  20 şubat 2020 09:49