yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • medya (0)

  1. akşam yemeği yerine geçecek içecek. kendi deyimleriyle "dinner cancelling".

  sitede yazan açıklamaları şu şekilde:

  "Akşam yemek yememenin sayısız faydaları var. Sabah uyanmadan önce geçirilen yaklaşık 12-14 saatlik açlık, bizi ağır akşam öğünlerinden korumakla kalmaz, vücudumuzun sadece gece uyurken ürettiği çok önemli iki hormonun da salgılanmasını tetikler. İlki anti-aging etkisi olan büyüme (HGH) hormonudur. İkincisi ise bağışıklık sistemini kuvvetlendiren, uyku ritmimiz ve biyolojik saatimiz üstünde etkili olan melatonindir."

  gıdaları lifleriyle kullandıklarını iddia ediyorlar ve bence oldukça fazla içecek alternatifleri var. haftalık, 4 haftalık ve haftada 2 günlük paketleri var. paketler iki şişeden oluşuyor. biri yeşil (sebzeli/meyveli) olup akşam yemeği yerine içiliyor. beyaz olan da (badem sütlü) yatmadan önce içiliyor. bu konunun detoksla çok alakası yok ama detoks yapan arkadaşlarım acıkmadıklarını söylemişlerdi. o yüzden "ay onu içince ben doymam ki" diye düşünmüyorum. kaldı ki bir belgeselde çorba gibi sıvı yiyeceklerin insanı katılara nazaran daha uzun süre tok tuttuğunu öğrenmiştim.

  akşam yemek yemenin, hele de 6'dan sonra yemenin çok sağlıklı olmadığını düşündüğümden bana mantıklı gelen bir alternatif. detoks için yapılmaması da beni yakın hissettirdi çünkü hiç aram yoktur öyle şeylerle. param olduğunda deneyeceğim çünkü daha önce hiç böyle bir şey denemedim. tadı nasıl olur bir fikrim yok ancak badem sütlü olan iştahımı açtı şimdiden.

  internet siteleri içinse (link: https://www.blended.com.tr/ buradan) tık.

  3 eylül 2015 19:36 3 eylül 2015 19:43

  2. ayrıca 2014 yapımı bir drew barrymore ve adam sandler romantik komedisinin ismi. bu ikilinin ve yönetmen frank coraci'nin beraber yer aldığı üçüncü film. (gizlinot: diğerleri 50 ilk öpücük ve evlilik öpücüğü) dilimize ''karışık aile'' olarak çevrilmiş. (gizlinot: iyi bunu öpücüklü çevirmemişler)

  filme bayıldım! şu sıkıcı günlerde sizi biraz olsun mutlu edecek bir film arıyorsanız direkt bu filmi önerebilirim. yüzümde sürekli tebessümle izledim. fazla da hype'lamayayım sonra beğenmezsiniz falan. (gizlinot: swh) giriş sahnesindeki yemek sahnesini atlatırsanız gerisi kolay dostlarım.

  lauren gardrop düzenleme işinde (gizlinot: evet işi bu) çalışan, kocasından boşanmış, iki oğluyla yaşayan bir kadındır. jim de bir mağazada müdür olan, karısını kanser sebebiyle kaybetmiş, üç kızıyla yaşayan bir adamdır. bu ikili görücü usulü bir date'te buluşur fakat umduklarını bulamaz. tesadüfler zinciri sonucunda beraber afrika'ya tatile giderler... e anlatmama gerek kaldı mı?

  espriler çok iyiydi. filmde kötü karakter olarak bir tek şerefsiz eski koca var. kadını aldat, sonra başka ilişki yaşamasını engelle, ifrit olmalık tip.

  bella thorne sandler'in maskülen kızını canlandırıyor. dans ettiği sahnelerde shake it up zamanlarını hatırlayıp duygulanabilirsiniz.

  terry crews yani brooklyn 9-9'ın terry'si afrika'daki otelde çalışan bir şovmeni (ne denir bilemedim) canlandırıyor. meşhur göğüs oynatma hareketini ve kaslarını bol bol görebilirsiniz, şarkı da söylüyor aralarda.

  2016'da kaybettiğimiz, the wedding singer filminde de bu ikiliyle oynayan alexis arquette çok küçük bir rolde, sahadaki maç sahnesinde dj karakterini canlandırmış. zaten şerefsiz eski koca da the wedding singer'daki robbie'nin (sandler'ın) sevgilisi olan karakterin bir prototipi diyebiliriz.

  klişe ama çok tatlıydı film ya. hiç bitmesin istedim.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=MlwyNyjTfSc türkçe altyazılı fragman)

  ha bir de drew barrymore (gizlinot: çok güzel, hala güzel kendisi) over the rainbow'u söylediğinde (filmde kızların annesi bu şarkıyı söylüyormuş detayı veriliyor, türkçe dublajda gökkuşağının üstünde diye çevirmişler. özel isimleri çevirmeseniz olmaz mı. 360 tv reklamsız türkçe dublaj veriyor bu arada, aileyle çocukla izlemek isterseniz bakın. ikilinin ikinci kez karşılaştığı market sahnesini komple kesmişler, böyle şeyleri de göze alacaksınız tabii malum rtük çok kızar aman ha!!!) çok mutlu oldum. neden mutlu oldun derseniz sizi şöyle alalım: (bkz: judy)

  edit: ilk girdi başka bir şeyle alakalı olduğu için bu süslü akışa düşmüş. kusura bakmayın.

  8 nisan 2020 23:16 8 nisan 2020 23:51

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar