yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (2)

  1. Genel olarak (en azından Turkiye'de ve bildiğim, gördüğüm kadariyla) dudak bakim ürünleri üzerine çalışan marka. Dudak balmlari satıcısı.

  Dudakları benim gibi narin, hassas, efenime söyleyeyim kırılgan ve dokulgen olan varsa ilk olarak şiddetle bu markanın Med Plus olanını tavsiye ediyorum. Tedavi edicidir. Kendisinin lacivert bir ambalajı olup hem lipstick şeklinde hem de küçük kavanozlarda olan değişik satış formlari mevcuttur. Muhteşem onarır, yumuşacık yapar. Yapisi recinemsi, balmumu gibi, kokusu ise (ben seviyorum) ayni vickse benzer. Dudaklari aninda ferahlatir. Asigimdir.

  İkinci tavsiyem ise aynı markanın Lip Relief Cream idir. Bunun da satışı küçük kavanoz veya tüp şeklindedir. Bu tüpün ucu dudak şeklinde, ortasında bir delik bulunur ve dudakları anında ferahlatan kremimiz, o la la, yaralı bolgeyi vaadettigi üzere anında rahatlatır. Bu nane/mentol kokulu ve kardeşi gibi reçine değil isminden de anlasilacagi üzere krem formludur.

  Aynı markanın bir de Lip Tone Nude Lipstick balmı vardır. Kendisi ablalari kadar tedavi edici olmasa da benim diyen Nude rujdan daha Nude bi tona sahip bir renge sahiptir ve ayrıca da en nihayetinde balmdir. bir taşla iki kuştur. sevilir sayılır. eyyorlamam bu kadar.

  17 mart 2014 02:58

  2. (bkz: blistex lip tone)

  (no:5610)

  17 mart 2014 15:32

  3. eos markasını, hem performansıyla hem de fiyatının uygunluğuyla açık ara farkla geride bırakan dudak bakım kremi.

  17 mart 2014 21:14 ed.18 mart 2014 11:02


  4. Çantamda, evde yatağımın başucunda, salonumda sehpanın üzerinde, işte masamda bulunan; muadillerinden farklı olarak sürüldüğünde anında fark yaratan vazgeçilmezim dudak nemlendiricisi markası. en sevdiğim ve başarılı bulduğum çeşidi (bkz: blistex medplus)’dır.

  13 haziran 2014 11:55

  5. lip balmına aşık olduğum marka. hangi üründen çok memnun kalsam ya piyasadan kaldırılır ya formülü değişir yaklaşık 4 yıldır kullandığım ve değişmesin diye dua ettiğim...

  14 haziran 2014 10:58

  6. roaccutane kullanan bir arkadaşımın piyasadaki bütün lip balmları deneyip en sonunda mentollü lip balmında karar kıldığı firma.o nasıl sancılı bir dönemdir hepiniz uzaktan yakından şahit olmuşsunuzdur.ben de kendisine güvendim ve aynısından aldım.nitekim oldukça da memnunum.ruj şeklinde olanından değil de parmak şeklinde sürüleninden almıştım.böylece hem daha az miktarda sürmüş oluyorsunuz hem de gramaj olarak uzun süre gidiyor.mentolün verdiği ferahlatıcı hisse hiç girmeyeyim deneyip görün :)

  13 ağustos 2014 18:49 13 ağustos 2014 18:51

  7. roaccutane kullanırken sadece medplus'ıyla dudaklarımın adam olduğu marka.

  14 ağustos 2014 13:40


  8. dudak bakım kremleri arasında hem uluşılabilir olup hem de etkili olan tek ürün. markayla tanışmam blistex classic olarak geçen beyaz-mavi ambalajlı olan kremiyle oldu. performansı roaccutane ın ve kış mevsiminin etkisinden dolayı çorak tarlalara dönmüş dudaklarıma çok iyi gelmişti. bu referansından ötürü eskişehir soğuklarında gerim gerim gerilen ve yarılmış hal olan dudaklarım için blistex med plus ı almakta beis görmedim. ve 2-3 gün gibi bir zamanda dudaklarım insan dudaklarına döndü. daha sonra denediğim blistex lip tone renkli dudak kremi ve şuanda kullanmakta olduğum blistex limonata&ahududu lu serisi dudak nemlendirme nedir? in dersini vermekte adeta. hele ki maybelline'in babylips inden sonra blistex kullanınca insan attan inip eşeğe bindiğini anlıyor. bu markanın tek eksi tarafı dudak kremleri çok yumuşak yapılı olduğu için sürerken kırılma ya da dudakta topaklanma yapabiliyor. topaklanmayı elinizle yayarak halledebilirsiniz. kırılma olayını da ben buzdolabında saklayarak çözmeye çalışıyorum.

  26 ağustos 2014 18:46

  9. Kadın/erkek herkesin kullanması gereken markadır. Her ürününü bulundururum, hepsi farklı dönemlerde işe yarıyor. MedPlus tam bir kurtarıcı, çoğu erkek arkadaşım bile kullanıyor zaten kendisi. Sürdüğünüz anda dudaklarınızda mükemmel bir ferahlık hissediceksiniz. Mentollü olması mükemmel. Renk vermesini beklemeyin, birde çok uzun sürede emiliyo. Yani dudaklarınız bir süre yağlı şekilde kalabilir. Lip tone ise mükemmel bir renk veriyor. Nemlendiriciliği o kadar iyi olmasa da verdiği renk o kadar doğal ve güzel duruyor ki. Ahududu&limonatalı olanın kokusunu anlatmaya gerek var mı bilmiyorum. Ama bunun da nemlendiriciliği bir medplus değil.

  26 ağustos 2014 19:16

  10. kesinlikle en iyi dudak bakımını sağlayan marka. bir de hafif renk veren lip brilliance ürününü kullandım mı ruj sürmeme bile gerek kalmıyor. roaccutane tedavisi sırasında elimden düşürmüyordum. dudaklarımı kurtardı desem yeridir.

  23 ekim 2014 22:50