yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • oylar (32)
  • medya (1)

  83. Tepe Nota: Nar, Trabzon Hurması, Yeşil Akorlar.

  Kalp Nota: Lotus, Siyah Orkide, Champacca Çiçeği.

  Dip Nota: Amber, Zambak.

  Hayatımın parfümü. Hem çiçeksi hem oryantal bir koku. Bence en feminen kokulardan biri. Bitirir bitirmez yeniden aldım.

  Aşırı kalıcı. Normalde insan kendi kokusunu, kendi parfümünü anlamaz ya, bu parfümü sıktığımda gerçekten kendi kokumu alıyorum.

  İki üç kere "parfümünüz çok güzelmiş, öğrenebilir miyim?" diyenler oldu, aşırı şaşırmıştım.

  Çok severek kullanıyorum.

  30 ekim 2023 10:30

  82. Hoş kokan bir parfüm olmasına rağmen bir türlü sevemiyorum. O kadar çok insandan kokusunu alıyordum ve hala da alıyorum ki..   Sıktığımda kendi kokum gibi gelmiyor.  Hatta genelde eski bir koku gibi geliyor. Zara'nın markaların muadili olan 20dk kalıcılığa sahip parfümleri bile 400tl olmuş. Bu açıdan bakınca tam F/p ürünü ama ben ısınamadım. 

  18 mart 2023 18:20

  5

  81. Hayatımın parfümüdür. Bu kadar zamdan sonra bile alıp almama konusunda tereddüt etmeden alacağım ürünler listesinde 1. Sıradadır. Zaten listeye başka ürün koyabilecek kadar param da yok ya neyse.

  18 mart 2023 01:26


  4

  80. Bundan üç dört sene kadar önce hediye gelmişti bu şekilde deneme şansım oldu. Daha önceki girdilerde bahsedildiği üzere oldukça güçlü ve yoğun bir koku... kesinlikle iki fısstan öteye geçilmemeli. Bu Parfümün 25+ yaş üzerine uygun olduğunu düşünüyorum. Benim kendime yakıştırdığım bir koku olmadı ama en çok sorulan parfümüm bu olmuştu ilginç bir şekilde. 

  21 mart 2022 20:57

  4

  79. Uzun süredir şişesini bitiremediğim, biraz karmaşık bir ilişki yaşadığım parfüm oldu ne yazık ki.

  Öncelikle euphoria'nın özellikle kış günlerinde etkisini çok beğendiğim, nefes açıcı, rahatlatıcı ve çam yaprağı aromasını andıran fresh bir yönü var. Bu açılışta ve kısa süre sonrasında geçerli... Koku ardından kremsi bir hal alıyor, çok yoğun bir şekilde pembe orkide ve tatlı tütsü kokmaya başlıyor. Aşırı tatlı ve dumanlı, aynı zamanda da bir miktar odunsu bu aroma ise bana fazla geliyor. "Kirli" bir duygu yaratıyor parfüm, ve mide bulantısına sebep olmadan çok tehditkar bir noktada duruyor. 1-2 tık ileriye gittiği an bir kabus teşkil edecek nitelikte olması, euphoria'yı ne yazık ki kullanımı zor ve ona uygun, özel bir mod isteyen parfümlerim klasmanına sokuyor.

  Şu bir uyarıdır ki, kesinlikle *az* sürülmesi gereken bir parfüm. Yeterince güçlü zaten...

  Şu da unutmadığım bir anekdot: geçmişte soru-cevapta, bir süslünün arkadaşı orijinal 30 ml'lik Euphoria parfümünü kullanmak için izin istiyor ve şişenin *hepsini* üzerine boşaltıyordu... (soru da bununla ilgiliydi.)

  euphoria'yı böyle bir hadsizliğe alet etmek, etrafa karşı da insanlık suçu işlemektir der geçerim...

  21 mart 2022 20:38

  78. 17-18 yaşlarımda boynerde deneyip bayılmıştım ama teyzem "güzel ama yaşına hiç uygun değil" dediği için vazgeçmiştim. şimdi 24 yaşındayım küçük bi dekant aldım hala aynı şeyleri hissedecekmiyim diye. o zaman koklar koklamaz bayıldığım parfümün şimdi başlangıcını biraz ağır buldum. ama yaklaşık 15 dk sonra yine o harika kokuya dönüştü ama yinede günlük giyebileceğim bi parfüm değil kendimi güzel bakımlı bulduğumda kullanmayı düşünüyorum. kalıcılığı yayılımı test etme fırsatım daha olmadı ama dekantın geldiği sabah 1 fıs bileğime denedim ve arkadaşımın yanına gittim. durmadan ne kadar güzel bir koku yaydığını bayıldığını söyledi.

  9 aralık 2021 15:23

  77. imza parfümüm. sevmeyeni yok denecek kadar azdır şişelerce kullandığım günleri yaad ediyorum kur sağ olsun yanından geçemez olduk. 

  27 mayıs 2021 01:38


  76. Kullandığım en kadınsı, en çekici, iz bırakan parfüm.

  Fiyatındaki artıştan dolayı Orjinalini almaktan ciğerimin kuruduğu şu dönemlerde muadili olan 'xo ophelia' derdime derman olmuştur.

  14 mart 2021 03:21

  75. Hayatımda kullandığım en dikkat çekici, kendinş ön plana çıkaran, kadınsı ve çekici koku olabilir. Üniversitedeyken bir yıl kullandım, bir yıl da şişesini masamda tutup ders çalışırken kokladım. O yoğun kadınsılığın içindeki orkideden geldiğini düşünüyorum şu an. Parfümlerde notaları iyi kötü ayırt edebilirim ama euphoria'da hiçbirini birbirinden ayıramıyorum. Bence inanılmaz güzel harmanlanmış her şey. Çok güzel bir parfüm, sonbahar ve kışta kullanılır. Okula veya ofise giderken kullanışmaz belki ama onlar dışında her yerde kullanılır. Biraz da saç, makyaj, şıklık ister sanki. Bence üniversitedeyseniz çok yakışır. Yani bana biraz uçarı kız kokusu gibi geliyor ama kendim o dönem kullandığım için de böyle düşünüyor olabilirim.

  Kalıcılığı iyidir ama asıl iyi olan yanı kesinlikle yayılımı. Kokunuzu etrafınızdaki herkes alır. Bilindik bir parfüm olduğu için tanıyan da çok olur. Erkeklerden "biri gibi kokuyorsun ama hatırlayamadım" falan diyenler olur mesela. Bu yönünü sevemiyorum ama yapacak bir şey yok. Gördüğü ilgiyi hakediyor. 

  Beni parfüm zevkim daha vanilya tabanlı floral, pudralı kokulara kaydığı için bir daha satın almadım. Lakin şöyle indirimde bir 30 ml falan bulursam da anılarımın hatrına almak istiyorum. Gelin görün ki etraf euphoria dolu. Ben isim vermiycem ama bilindik yerlerde 200, 250 liraya üstelik 100 ml'lik satılan şişelerin orjinal olduğunu düşünmüyorum. Ki sephora ve boyner fiyatlarına baktığınızda hala designer parfümlerle aynı çizgide.

  8 kasım 2020 11:28

  5

  74. soğuk havaların kendini hissettirmesiyle birlikte tekrar kullanmaya başladığım canım parfümüm. Kışın versace crystal noir ve euphoria’yı dönüşümlü olarak kullanıyorum ama euphoria beni daha mutlu eden bir koku. Açılışı çok güçlü, nar kokusu bu kadar baskın olan herhangi bir parfüm bilmiyorum, hatta ilk kokladığımda hiç sevememiştim ama durdukça oturuyor ve güzelleşiyor. Kalıcılığı ve silajı çok yüksek, etrafı boğmamak için 2 fıs sıkmak yeterli bu azıcık miktarla bile kendini hissettiriyor zaten. Gündüz 2, gece 4-5 fıs olacak şekilde kullanıyorum ve çok memnunum. Fiyatı da diğer designer parfümlere göre daha uygun. Kışlık kaliteli bir koku arayanlara kesinlikle tavsiye ederim. 

  7 kasım 2020 21:32