girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • medya (1)

1. 1987 yılında verona'da kurulmuş çorap/mayo firması. yaklaşık 20 yılın sonunda dünyada 1750 mağazaya ulaşmışlar.

ürünleri çok güzel görünse de, o fiyat eder mi bilemediğimden henüz hiçbir alılveriş yapmadığım markadır aynı zamanda. kaliteli, verdiğin parayı son kuruşuna kadar hak ediyor derseniz kendimi çoraba ve tayta boğacağım.

14 ekim 2014 09:38

2. yıllardır külotlu çoraplarını kullandığım marka. her şeyden önce pentiyle veya diğer markalarla (tamam itiraf ediyorum başka marka bilmiyorum) kıyaslanamayacak kadar sağlam. şeffaf rengini, şeffaf siyah rengini ve mus siyah çoraplarını kullandım/kullanıyorum. her kullanımdan sonra şampuanla elde yıkıyorum ve çok uzun zaman gidiyorlar.

ben çok hor kullanan biriyim ona rağmen incelerde kaçma durumu sadece aceleyle alttan düzgün toplamadan üst bacak kısmını cart diye çekiştirirsem oluyor (gizlinot: yine de böyle dediğime bakmayın tırnaklarınızı törpüleyip yüzüklerinizi çıkarın) (gizlinot: neticede çorap ). mus çorapta kaçma ise sadece sandalyeye falan taktığımda delinme şeklinde olmuştu.

benim kalbimi çelen noktası ise şeffaf olanın gerçekten gerçekten görünmüyor olması.pentinin görünmeyen çorapları mesela görünmüyor ama bacağı toplamıyor da. öyleyse neden çorap giyiyorum? bu çorap ise gerçekten arkadaşlarımın çorap var mı diye bacağımı elleyip bakacağı kadar görünmez ama selülitleri de toplayıp saklıyor (en kısa eteklerimi giyebilmemi buna borçluyum) ancak bu anlattıklarım renksiz olanda geçerli, siyah şeffaf aynı dende olmasına rağmen aynı toparlayıcılık yok, hatta selülitleri daha çok gösteriyor gibi, bilimsel nedenini bilen varsa açıklasın.

eklemem gereken bir diğer nokta da mus çorapların iki üç sene önceye göre biraz daha dandikleşmiş olması. yani onlara on küsür lira (gizlinot: 16 veya 18'di en son geçen sene)(gizlinot: yanlış hatırlamıyorsam)(gizlinot: sallamış da olabilirim) vermeye değmeyebilir ama şeffaflar candır.

bir de 5 tane alınca 4 tane fiyatını öde diye sürekli bir kampanyaları var, ben hep öyle alıyorum.

o parayı vermek ay çorabım kaçtı mı stresine yeğdir.(gizlinot: taytlarını bilemiyorum hiç kullanmadım)

sanırım en uzun girdimi de külotlu çorap üzerine yazdım, bu da bir başarı tabii...

14 ekim 2014 14:58

3. Push-up taytı iyidir. Normalde tayttan nefret eden biri olarak, bunu sevdim. Çünkü diğer taytlardan daha kalın, içinizi göstermiyor. Üstüme hoodie giyiyorum çok rahat oluyor, ayrıca bu taytı giyince herkes kilo vermişsin dedi, ince gösteriyor yani. Geçen sene almıştım, pek giyemedim ama baldır kısmı bi yerlere takılmış, iplik çıkmış. Biraz daha giyiyim de bir tane daha alıcam.

Sonuç olarak tayt giymek isteyip de çekinenler push-up taytı bi denesinler bence.

27 kasım 2014 12:33


4. bacak içi toplayan, popo kaldıran push up tayti, fiyatıyla falan tam bir belissimoo. kime tavsiye ettiysem birer ikişer aldı. her kızın gardrobunda birer tane olması lazım. indirimi beklemeyin boşuna, serpil çakmaklı gibi beyaz meyaz iğrenç olanları indirime giriyor sadece. siyah lacivert falan bi güzelleri girmiyor.

31 ocak 2015 23:44

5. İyidir hoştur ama şeffaf olan süper ince çorapları ne kadar yokmuş gibi bacakta hoş dursa da tek kullanımlık. Velhasıl tam bir maaş gömücü tükkan.

1 şubat 2015 00:03 ed.6 şubat 2015 01:53

6. italyaya gittiğimde türkiyede şubesinin olduğunu bilmeden bayılarak bisürü ürününü aldığım marka. meğersem eskişehirde yokmuş, diğer şehirlerde baya da varmış :)

17 nisan 2015 12:57

7. geçtiğimiz sonbaharda sezon sonu 15 tl ye kırmızı bir bikini almıştım.Bu yaz giyeceğim.Ama bu cilt alt tonu muhabbetini o ara bilmiyordum.cool alt tonuma kırmızı tabi olmuyor yakışmıyor.

17 nisan 2015 13:22


8. İki sene önce daha ilk giydiğimde üstünden aşınmaya başlayan bikinimin markası. Yaptığım tek şey ise bir kere havuze girip 1 saat kadar kalıp çıkmaktı, bu arada da hiç bir ekstrem hareketim olmadı ama bi çıktım ki üst kısım en dıştan zedelenmiş.

Ve o kadar beğenip almıştım ki, hatta altının bedeni yoktu da her yerde aramıştım, beklemiştim mağazaya gelsin diye.

17 nisan 2015 16:27

9. bugün meşhur push-up taytını denediğim iç giyimci.

aynaya baktığımda popomda micro bir rihanna gördüm resmen. popo için kirpik kıvırıcı gibiydi. ama bacakları da bir o kadar inceltti tabii, oldum mu sana squatla kafayı bozmuş sıska bacaklı dev götlü kız. yine de kışın alınacaklar listesine ekledim. çok acayipti.

24 ağustos 2015 20:56 24 ağustos 2015 20:56

10. Desenli külotlu çoraplarını beğeniyorum. Genelde tüm çorapları sağlam çıkıyor. Ben %50 indirimden alıp stokluyorum, yoksa pahalı geliyor.

25 ağustos 2015 10:53