yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (3)
  • medya (5)
  4

  1. Bir çılgınlık yapıp hiçbir bilgiye sahip olmadan seçtiğim ve memnun kaldigim maskara. Kendisi yeni çıkmış, waterproof olanı ve olmayanı vardi, üstünü okuyup waterproof olmayanı aldığımı sanıyorum ama emin de olamıyorum çünkü hiç akma fln da yapmadı gözümden yaş gelse bile..

  Özellikle memnun kaldığım özellikleri, yeterince siyah, kirpikleri ayırıyor tek tek, kalıcı ama sertlestirmiyor ve silerken de kirpigim dökülmüyor.

  Sevmedigim birşeyi yok şimdilik. Ben tek kat uyguluyorum ve kirpiklerim normalde de uzun sayılabilir. Belki uzatma etkisini iyi yorumlayamayabilirim.. bana yetiyor uzunluk etkisi açısından..

  Edit: tam adı the little black one volume maskara imiş başlığı nasıl duzeltecegimi bilemedim eksik yazmışım:(

  ilgili medya:
  2
  19 ocak 20:26 19 ocak 20:34

  2. Bugün 14,95 tl'ye suya dayanıklı olanını aldım. Ucu kısa plastik kıllardan oluşuyor ve sert bir fırçası var. En kısa kirpiklere ulaşabiliyor. Simsiyah bir maskara ama kıvamı fazla yumuşak, kuruması biraz zaman alıyor, kirpikleri sertleştirmiyor. Birkaç kat geçilebilecek bir maskara, ilk izlenimlerim bu yönde. Ben çok beğendim. 

  ilgili medya:
  1
  19 mart 22:58

  3. Catrice çekilmeden önce 10 tl fiyatla almıştım. Son bir aydır her gün kullandım diyebilirim, o yüzden yorumlarımı yapabilirim. Orta yoğunluk ve uzunlukta açık renkli düz kirpiklerim var. Bir maskaradan Beklentim hacim vermesi ve akmaması/dökülme yapmaması.

  Olumlu özellikleri: tek tek ayırıp güzel uzatıyor, ortalamadan biraz fazla bir uzunluk diyebilirim. Sert bir ürün değil, kirpikleri dökmeden kolayca ılık su ve misel temizleyici ile bile kalıntı bırakmadan gözden temizlenebiliyor. En kısa kirpiklere ulaşabiliyor, fırçası güzel. Plastik ve gözü rahatsız etmeyecek, kaşa göze ürün bulaştırmanıza neden olmayacak yapıda ince bir fırçası var. Maskaranın Simsiyah bir rengi var ve 10 tl'lik bir ürün olarak genel anlamda günlük kullanım için ideal bir maskara.

  Olumsuz özellikleri: neredeyse hiç hacim vermiyor ve kıvırmıyor. Kesinlikle var olan kirpiğinizi bir gıdım bile kalınlaştırmadığını söyleyebilirim, yani hacim etkisi sıfır. En kötü özelliği ise hem alt hem de üst kirpiklerden cayır cayır akması.

  Sonuç: birkaç gündür bu maskarayı nereye koyduğumu bulamıyorum, sanırım kaybettim ama aman aman üzülmedim bu duruma. catrice ülkeden çekilmeseydi de gidip yeniden alacağım bir maskara olmazdı. Özetle; kötü değil, hiç ürünü olmayan ve günlük kullanım amaçlayan birini idare eder bir maskara ama olmazsa da yokluğu öldürmez, sıradan.

  7 mayıs 23:03 7 mayıs 23:06


  4. Rossmann'ın catrice indiriminden suya dayanıklı (gizlinot: Mavi ambalajlı olanı waterproof) maskara arayışındayken, 15 tl'ye aldığım ürün. Plastik, sert bir fırçaya sahip. Hafif tombik ama sürmeyi zorlaştıracak kadar büyüklerden değil. Kıllarının ucu çok sivri. Benim gibi kirpiğin en een dibine sürenlerdenseniz fırça değdiğinde bildiğiniz batıyor, aman dikkat. Ben ürünün en çok kirpikleri kaldırmasından ve hacim vermesinden memnun kaldım. Çok çabuk kuruyan ve sertleştiren bir ürün olmadığı için hata düzeltmeye ya da kat kat uygulamaya imkan veriyor. Topaklanma ya da saçma sapan yerlerde birikme yapmıyor zaten kılları tarak gibi ayırıp, tarıyor. Böyle kirpikleri ayıran bir maskaraya göre hacim vermesini iyi buldum zaten. Uzatması ve siyahlığı da gayet iyi. Dökülme yapmıyor ben silene kadar. Kolay temizleniyor. Suya dayanıklılığına gelirsek söyle anlatayım; denize girdiğimde, dalıp çıktığımda falan gram akmadı. Ama ne zaman ki gözümü ovuşturdum işe o zaman kirpiklerimin şekli göz altlarıma çıktı. Siz bu anlattığıma göre tartarsınız. Ben genel olarak çok memnun kaldım ve bu bitmeye yakın tekrar almaya çalışacağım.

  21 haziran 15:20

  5

  5. Rossman indirimindeyken dış görünüşü ilgimi çekerek beklentisiz aldığım maskaraydı. Ancak benim aşağı düşen kirpiklerime inanılmaz iyi geldi. Tek tek ayırıyor uzatıyor ve kıvırıyor. Hacim etkisi yok ancak kirpikleri tüm gün kıvrık tutuyor diyebilirim. En dipteki kirpiklere ulaşacak fırça tasarımı olduğundan kirpiklerim hiç olmadığı kadar uzun ve kıvrık oldu bu maskara sayesinde. Hacim verici başka bir maskarayla birlikte kullanınca sonuç mükemmel oluyor. Düşük kirpikli süslülere tavsiye ederim. Benim kullandığım waterproof olmayan normal olanı bu arada. 

  23 eylül 17:29 23 eylül 17:30

  6. yorumları hayretler içerisinde okuyorum. hakkındaki yorumların hepsi çok ilginç bir şekilde birbirinden alakasız. ben de 2 ay önce indirimde 15 tl ye waterproof olanını aldım. gerçekten rezaletti. suya dayanıklı olmayan maskaralardan bile daha kolay akıyor. ambalajında mı bir hata vardı bilemiyorum ama kesinlikle suya dayanıklı değildi. ne uzattı, ne kıvırdı ne de hacim verdi. maskaranın hiçbir etkisi olmadı benim kirpiklerimde. yapısı çok ıslak. hem kurumuyor hem de sürerken her yere bulaşıyor. glam&doll waterproof maskarasını çok severek kullanmama rağmen bu maskarasını hiç beğenmedim catrice'in.

  28 ekim 16:45

  5

  7. Bir süslünün hediye etmesi sonucu sahip olduğum, minicik fırçaya sahip maskara. Aşırı memnun kaldığım bir ürün oldu , fırçasının minik ve esnek olması kirpiğin her yerine ulaşması açısından oldukça pratik. Kirpikleri çok güzel ayırıyor, zaten uzun kirpiklere sahip olduğum için uzatması verdiği hacim tatmin etti. Diğer maskaraların aksine biraz geç kuruyor ama performansını çok beğendiğim için bu çok büyük sorun değil açıkcası.

  Catricenin ürünlerinin geneli zaten çok başarılı, ülkemizden çekildi fakat belki onlineden alışveriş yapan süslülerimize faydası olur diye paylaşmak istedim.

  Medyaya duruşunu ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  29 ekim 17:07