girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (1)

1. 4 gundur foaming facial cleanser ( for normal to oily skin) urununu kullaniyorum. linki: http://www.cerave.com/our-products/cleansers/foaming-facial-cleanser

sanirim 14$ gibi bir fiyata aldim.

makyajimi cikartmak amacli. cildin sebumuna zarar vermeden nazikce cilt uzerindeki makyaji, ve kirleri temizlemeyi vaad ediyor. bir kokusu yok, kivami akici ve transparan. gozlerimi yakmadi, ki goz makyajimida direk bununla cikartiyorum. yikadiktan sonra kurutma, gerilme yapmiyor. benim simdilik hosuma gitti. biraz daha kullandiktan sonra bir kac dige urunune de bakmayi dusunuyorum.

19 ocak 2017 17:41

2. kore markaları ve to dışında ülkeye gelse koşa koşa alacağım uygun fiyatlı ciltbakım ürünlerinin markası.

l'oreal bunu satın aldığı ve satın aldıktan sonra amerika dışında birkaç ülkede daha satılmaya başladığı halde türkiye'ye gelmemesi üzüyor.

sen git hala şekerli peeling reklamı yap. yıl olmuş 2018 hala fiziksel peeling kullanıyor insanlar. tembellikten roast edemiyorum ama yapmayın romalılar vatandaşlarım.

şu markayı getir artık da vücuduma çekinmeden süreceğim koca ambalajlı düzgün içerikli uygun fiyatlı parfümsüz *üstüne* ceramide içeren nemlendirici olsun piyasada. yüzüme ayrı bir lotion da almazdım.

26 mart 21:20 26 mart 21:21

3. geçen gün çek cumhuriyetinde bir eczanede raflarda görünce sevinçten havalara uçtuğum marka. benim yana yakıla istediğim pm moisturizing lotion'ı yoktu ama hala belki gelir diye umudum var <3

aynı akşam polonyalı bir reddit yazarının da markanın polonyaya geldiğini yazdığını gördüm. sanırım avrupa geneline getiriliyor, bana türkiyeye de gelmesi olası gibi geldi. fiyatları da makul olursa tadından yenmez. el ele tutuşup evrene pozitif enerji gönderelim mi? (gizlinot: swh)

13 nisan 21:55 13 nisan 21:55


4. Dermoeczanem'de 00,00 tl ve tükendi olarak görünüyor ürünleri. Acaba türkiye'ye gelecek mi diye düşündürten, hemen hemen tüm ürünlerinde ceramide kullanan, içerik zengini drugstore markası. Invisible zinc, moisturizing creamini ve hydrating face washunu alacağım gelirse. 

11 ağustos 13:04

5. Şuan dermoeczanem'de var olan dermokozmetik markasıdır.ürün içerikleri fena degil fakat içerisinde paraben bulunmaktadır.(gizlinot: Bak bu üzdü.)

8 eylül 15:09