yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (10)
  • medya (1)

  1. Geçenlerde hazır periyodum yaklaşırken alayım belki işe yarar diye aldım. Iki defa sivilce üzerinde denedim. hiçbir etkisini göremedim. Bir daha almam.

  9 şubat 2017 15:15

  1

  2. Fiyatı uygun diye almıştım ben de bir etkisini görmedim varlığını bile unutmuştum. Ben çenemde denedim zaten doğru düzgün yapışmadı en ufak bir harekette düştü.

  13 eylül 2019 23:54

  3. burun bandıyla beraber bu aralar sivilcelenen alnım yüzünden bir tane edinmiştim. içinden küçücük sticker gibi şeyler çıkıyor, bunları sivilce olan bölgeye yapıştırıp mümkün olduğu kadar uzun bir süre tutuyoruz (böyle dedim ama 1 gün tutmayın şimdi yatmadan önce yapıştırıp 8 saat sonra çıkartıyoruz bu saydam stickerları)

  gelelim bir etkisi var mı. 1 kez denedim, bir değişiklik gördüm mü? hayır. içinde 48 adet var (gizlinot: 48 adet ürünü de 4 pakete koymuşlar burun bandı gibi) (gizlinot: bu da ayrı bir soru işareti paket açılınca bozulmasın) yine her yerime yapıştırdım yatıyorum. eğer işe yaradığını görürsem güncellerim. güncellemediysem bilin ki bu ürün paranızı harcamaya değmez.

  8 ekim 2019 23:12


  3

  4. gratiste indirimde denk geldiğim ürün. her sivilce üzerinde etkili değil ama ucu beyaz iltihaplı sivilce üzerine yapıştırdığınızda yaklaşık 8 saat falan kalması gerekiyor. ben gece uyguladım ve ertesi sabah iltihabı kuruttuğunu gördüm. dışarı çıkmadığımda gün içinde de yapıştırıyorum yüzüme, sivilceye temasımı kesmiş oluyorum o açıdan iyi. kırmızı sivilceler üzerinde bir etkisini göremedim.

  15 aralık 2019 14:14

  4

  5. şaşırtıcı bir şekide bende işe yarayan bantlardır.Uzun süredir cildimde çıkmadığı kadar çok sivilce çıkardığım şu günlerde bir deneyelim diyerek aldığım ürün.Ucu çok daha yeni beyazlamaya başlayan sivilcelerime yapışırdım. Yaklaşık olarak 8-10 saat kadar orada sabit tuttum.Sabah çıkarıken sivilcemi iltihabıyla birlikte götürdü.Hemen üstüne sudo krem ile sakinleştirdim. Bir günde kendisiyle vedalaştığım için mutluyum.

  3 mart 2020 12:30

  4

  6. Tek başına çok iyi sivilce kuruttuğunu düşünmediğim bantlardır. salisilik asitli olduğunu görünce merak edip almıştım. ancak tek başına kullandığımda bir etkisini gözlemleyemedim. üstelik ertesi gün bantları çıkarttığımda yüzümde hafif yapışkan bir his bırakması rahatsız etmişti.

  sonrasında seyreltilmiş çay ağacı yağını kulak pamuğu ile sivilceme sürüp üzerine bu banttan yapıştırarak kullanmayı denedim. bu şekilde daha etkili olduğunu düşünüyorum. ürünün bence en iyi özelliği benim gibi sivilceleriyle oynayan kişiler için sivilceyle teması kesmesi bence. yapışkanları da oldukça güçlü, siz çıkartmak istemedikçe çıkacak gibi değiller.

  fiyatı indirimde 5 tl gibi bir tutara düşüyor, içerisinden de 48 bant çıktığını düşünürsek bence bir şans vermeyi deneyebilirsiniz.

  20 mart 2020 17:49

  7. diğer yazarların da dediği gibi tek başına kullanıldığında işe yaramayan bantlardır. ancak siz de benim gibi gün içinde sivilcenize dokunmadan duramıyorsanız, iğne ucu kadar kreminizi sürüp bu bandı yapıştırarak hem sivilcelerinizin küçülmesini sağlayabilir hem de iyileşme sürecini hızlandırabilirsiniz. ben sıkarak yara yaptığım sivilcemin üzerine, gece bölgesel olarak cicaplast baume b5 sürüp ardından üzerine bunu yapıştırdım. sabah hem yarası büyük oranda iyileşmiş hem de sivilcemden kalan şişlik inmişti. sanırım bunu da bandın içeriğindeki salisilik asit sağlıyor. ancak dediğim gibi bantlar tek başına kullanıldığında etkisiz eleman gibi bir şey.

  5 nisan 2020 19:51


  1

  8. Geçen gün gratiste 5.5 lira olduğunu görünce denemekten zarar gelmez diye sepetime attığım bir ürün oldu. İçinden 48 adet saydam yuvarlak bantlar çıkıyor. Sivilceli bölge üzerinde 6-8 saat bekletilmesi öneriliyor.

  Gel gelelim ki etkilerine.. Koca bir hiç maalesef. Uç vermiş birkaç tane sivilcemin üzerine yapıştırdım ve sabah uyandığımda bir de ne göreyim, sıfır değişim sıfır etki. Benim için sınıfta kalan bir ürün oldu. Bitsin diye yüzüme yapıştırır dururum artık. Elveda cettua...

  14 temmuz 2020 19:22

  4

  9. Salisalik asit içeren şeffaf spot bantlar. Akşam sivilce çıkan veya çıkamaya çalışıp bir türlü baş veremeyen yere takıyorum. Sabaha kadar baş vermiş oluyor. Sivilce için de izole bir alan sağlıyor. Ben beğendim. Büyük ve küçük boylarının olması da kullanışlı. Yalnız lekelere bir etkisini görmedim, olacağını da sanmıyorum.

  26 ağustos 2020 21:14

  3

  10. Bir yerimde sivilce ya da yara olmasın, hemen oynar koparırım. Bazen farkında olmadan yapıyorum. Bu ürünü de sivilcenin üstünü kapatabileyim diye indirimde 6 liraya almıştım. Başka bir beklentim de yoktu. İçinden 48 adet ikişer boy saydam bant çıkıyor. Bantların içinde salisilik asit var. Ucu baş vermiş beyaz sivilcelerde, gece takıp yattığınızda, sabaha nispeten acıyı alıyor. Ama ben sivilcenin üzerine, kulak pamuğu ile dermoskin acnegun arındırıcı maskeden biraz sürüp üstüne bunu yapıştırıyorum. Böylece gece sürdüğüm krem yastığa, çarşafa bulaşıp dağılmıyor. Bir günde sivilceyi kurutuyor. Ertesi gün de cica içerikli kremlerle devam ediyorum. İnatçı sivilceler için işlemi tekrarlıyorum.

  Fiyatı çok uygun olduğu için, sivilcenin steril kalması adına bir köşede bulunduruyorum. Özellikle maske taktığımız günlerde çene sivilcelerim için kullanışlı bir ürün oldu.

  7 aralık 2020 13:27