girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (90)
  • medya (1)

1. makyaj bloglarının en ünlülerinden birisidir kendisi. estetik kendisinde bolca bulunmaktadır. göz altı dolgusu burun estetiği ve dudak dolgusu bunlardan bir kaçıdır. tercih meselesi estetik sonuçta ama estetik ve dolgularla ilgili yazıları deneyip kendi yorumlarını yazmasını beğenmem harici ürün yorumlarını başarısız bulmaktayım yine de ondan çok daha kötüleri mevcut.

31 mayıs 2014 14:04

2. estetik harikası makyaj bloggerı. yanlış anlaşılmasın burun ve dudak dolgusu estetiği yaptırmasına hatta bununla da kalmayıp kardeşine de yaptırtmasına filan karşı değilim. hatta burun ameliyatının detaylarını cesurca blogunda paylaştığında samimiyetine baya güvenmiştim. en azından bazı makyaj bloggerları gibi burnun estetik mi diye sorulduğunda komik bi şekilde gizlemeye ve saçma sapan bahaneler uygudurmaya çalışmıyor. Ancak blogunda makyaj namına hiç bir şey yok. bol bol avon ürün tanıtımı ve hediye çekilişi yapmakta. çeşitli güzellik merkezlerinde bakımlar yaptırtıyor kendisine ki bence blogunu bakım blogu olarak yeniden dizayn etse daha hoş olur çünkü dediğim gibi makyajla alakası yok. hatta ürün tanıtımında da bir çizgiye sahip değil bence.

31 mayıs 2014 16:59

3. makyajsız halini gerçekten merak ettiğim ve özellikle avon markası konusunda objektiflikten koşarak uzaklaştığını farkettiğim blogger kişisi.

31 mayıs 2014 18:51


4. Köpeğinin hislerine tercüman olduğu fotoğraflarına istemsizce gülüyorum geçen baya baya kahkaha attım o ne güzel bir köpektir =)) çok güzel konuşturuyor köpeğini. Bu köpeğin resmine bakıp bakıp gülmek geliyor içimden =)))

3 haziran 2014 23:01

5. kendisinden çok köpeğini sevdiğim blogger. bir golden bir insandan daha fazla gülümser mi fotoğraflarda? evet gülümser, instagram hesabındaki fotoğraflarda bunu çok net görebilirsiniz.

4 haziran 2014 09:00

6. blogger aleminde göründüğü gibi çok tatlı olan ender hatunlardan biridir. kendisine de kardeşine de ayrı hastayım. onların da geldiği lansmanlar hep daha keyifli ve arkadaşça geçmiştir benim için.

6 haziran 2014 12:24

7. 1. Herkes orasına burasına bir şeyler ekletip sonra da hiç yaptırmamış gibi davranırken; tüm detaylarıyla önce burun ameliyatı sürecini, sonra da botoks - ışık dolgusu vs paylaşmıştır ayrıntılı olarak. Herkes cesaret edemez. (gizlinot: bana teklif geldi, kabul etmedim misal. Estetiğe mesafemi bir yana bırakalım; yaptırmak başka iş - bunu binlerle paylaşmak başka )

2. Muhtemelen avon ile anlaşması var ve tanıtıyor. Ama Hiçbir ürünü tanıtırken "ba-yıl-dıııım" , "hayatımınnn ürünü" vs yazdığına şahit olmadım. Tanıtıyor işte. Firmalardan ürün gelsin diye ağlayıp, gelmeyince de sinirlenenlerden değil.

3. Hoşlanmadığımız kişileri okumamak çok kolay iken buralarda kim olduğumuz bile belli olmadan rencide etmek hoş değil.

Daha ne yazayım bilmiyorum. Yüz yüze tanışmadım; ama birkaç senedir izlediğim kadarıyla agresifçe yorumlara bile alttan alarak yaklaşan biri. Sevmeyebilirsiniz, taraflı da bulabilirsiniz; bu binlerce kişiyle zaten paylaştığı estetik vb konularda çekiştirilmesini haklı kılmaz.

10 haziran 2014 17:24 ed.20 haziran 2014 15:38


8. Estetik harikası blogger. Bir yorumunda yaşımı göstermiyorum avantajlıyım demiş, epeyce güldüm. O kadar estetiği ninem yaptırsa o da yaşını göstermez. Bir yerin de orijinal kalsın artık iyice başka birisi oldun. Yalnız onun ki hastalık boyutunda galiba, duramıyor her gün yeni bir uygulamasını öğreniyoruz. Bir yaptırmadığın tırnakların kalmıştı onu da yaptırdın tam oldu. O tırnaklarda nasıl yapay nasıl abartı olmuş öyle, iki metre öteden ben gerçek değilim diye bağırıyor. Yazık günah yaşın 40'a 50'ye gelince ne yapacaksın sen.

İsterse ona bir psikolog önerebilirim.

13 haziran 2014 14:10

9. İlk ikaz mesajıyla karşılaşıp sonrasında dostum olan, naif kişiliğiyle ön planda olan nadide insan.

Kalbiniz kapkara da olsa tertemiz cevaplarla karşılaşırsınız ki ben bunu yapamam...

Beni blog dünyasına sürükleyen tek kişi...

Estetik harikası yorumlarına ben burda katıla katıla güldüm...

Estetik harikası kelimesini kullananlar ilk fotolarıyla son fotosunu karşılaştırsınlar...

15 haziran 2014 00:07 ed.16 haziran 2014 08:48

10. Kendisinin blogger kimliğini bir kenara koyarsak bu arkadaşı severek takip ediyorum. Aklı başında ve yazılan her yoruma mutlaka cevap veriyor. Samimi ve kendi ile dalga geçebilen birisi. Arada beni çok güldürüyor =) köpeğini söylemiyorum bile. Yirim.

15 haziran 2014 12:34