yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. (link: https://www.fitnessblender.com/ fitnessblender) adresinde ikamet eden daniel ve kelly isminde iki adet fitness hocasının sitesi. youtube kanalları da var. 400 den fazla videoları bulunmakta, ücretsiz tabii. her türden. pilates, kardiyo, güç egzersizi, hiit, tabata.. ne ararsan. 5 dakikadan 1 saate kadar uzunlukta, kolaydan çok zora kadar seviyelerde bu videolar. mutlaka kendinize uygun bi şeyler bulursunuz. evde egzersiz yapmak isteyenler bi uğrasın. bir mat, bi kaç ağırlık, belki bir pilates bandı yeterli bunun için.

  25 eylül 2015 13:05 29 eylül 2015 08:14

  2. bir süre önce keşfettiğim güzel kanal. karı-koca böyle bir işe girmişler çok da güzel olmuş. kondisyonunuza, çalıştırmak istediğiniz bölgeye, çalışmak istediğiniz süreye ve daha pek çok şeye göre ayarlayıp egzersiz yapmanız olası. oldukça geniş egzersiz videolarına sahip bir kanal.

  yapmak istediğiniz hareketlerin hangi bölgeyi çalıştırdığı ve ortalama kaç kalori yaktığınızı göstermesi de ayrı bir güzellik.

  ev konforunda spor yapabileceğiniz güzel kanallardan biri :)

  ukte sahibi (yazar: kimnedersedesin )

  20 ocak 2016 02:37 ed.20 ocak 2016 09:48

  3. en sevdiğim youtube kanalı. kanal ve site sahipleri daniel ve kelli 8 yıldır falan sanırım evliler ve aşırı aşırı tatlılar. çok geniş bir içeriğe sahip kanalları zaten uzun yıllardır bu işi yapıyorlar. geçen bir fan buluşmaları oldu keşke abd'de yaşıyor olsaydım de gidebilseydim.

  ayrıca fitness programları da hazırlıyorlar, 8 haftalık veya 4 haftalık vs ondan bile çok az bir ücret alıyorlar. nasıl seviyorum belli değil.

  26 şubat 2016 19:01 26 şubat 2016 19:02


  4. Motive eden, mutluluk veren ve spor yaptıran harika youtube kanalı. Kelly zaten başlı başına pozitif enerji yumağı. Kelly ve Daniel yaptıkları işi iyi biliyor. Bir çok videolarını (özellikle HIIT olanları) uzun zamandır takip ediyorum ve egzersizleri yapıyorum. Herhangi bir sakatlık yaşamadığım gibi, o kadar zaman fitness yapmama rağmen hiç çalıştırmadığım kaslarımın çalışmasını sağladılar. Özellikle kısa videoları hem etkili hem de spor salonuna gitmeye vakti ve nakti olmayanlar için birebir.

  26 şubat 2016 19:17

  5. Yaklasik bir aydir cesitli programlarini uyguladigim site.her amaca yonelik calisma programlari mevcut. Onceleri bacaklara yonelik videolarini takip ediyordum, son bir haftadir da kardio videolariyla calisiyorum. Sonuclar da iyi susluler, takibe alinmasini oneririm.

  26 şubat 2016 20:51

  6. 2 haftadır fitness blenderın strong and lean adlı 5 günlük spor programını yapıyorum. 5 gün arka arkaya yapıp 2 3 gün ara veriyorum. 1 saat sürüyor her gün video. sonuçlarından memnunum. vücudum toparlandı, göbeğim küçüldü. daha dinç ve güçlü hissediyorum. programdan memnun kaldım :)

  yalnız daha öncesinde de spor yaptığım için çok çok zorlanmadım, fakat inanılmaz terletiyor :) kardiyo kısımlarında bırakmak isteyebilirsiniz, bırakmayın. faydasını göreceksiniz :)

  12 mart 2016 16:33

  7. sözlükten bir kullanıcının önerisiyle keşfettiğim kanaldır. inanılmaz üşengeç olduğum için genelde 5-10 dk.lık videolarla başladım şimdilik ancak onlar bile etkiledi resmen. ilk yaptığım günün ertesi günü bacaklarım inanılmaz ağrıdı ve işe yaradığını hissettim. kesinlikle tavsiye ederim.

  13 mart 2016 14:31


  8. şimdilik 5 günlük burn fat programı ile başladığım kanalı. 3. günümdeyim ve bayıldım. hazırladıkları program çok dengeli ve güzel. vücudunuzun her yerine çalıştıracak şekilde hazırlanmış. spor salonuna yazılmak istemiyorum hem pahalı oluyor, hem kapalı alanda yeterince havalandırılmayan yerler beni bayıyor,kimse benimle spor salonunda adam akıllı ilgilenmiyor diyorsanız açın evde fitnessblender sporunuzu yapın anacım. düz beyaz bir mekanda göz yormayan, saçma sapan müzikler olmayan sade bir ortamda yapmaları çok hoşuma gidiyor. bir kere kullanacağınız eşyalar o kadar yeterli ki, bir kaç ağırlık ve mat spor yapmanız için yetiyor. karı koca çift çok tatlı. spor yaparken onlarda aynı bizimle birlikte yoruluyor, arada gülüşüyorlar aynı evde arkadaşlarınızla spor yapıyor gibi oluyorsunuz. diğer kanallarda genelde herkes terminatör gibi falan hiç gerçekçi gelmiyor insana. tonla ücretsiz videosu var biraz daha ilerleme kaydettikten sonra 8 haftalık programlarını satın almayı düşünüyorum. sanırım 10 dolar. sağlıklı beslenme, sporun önemini gerçekten gösteriyorlar. ben çok sevdim valla bu yağları fitnessblender ile eriteceğim.

  not: bu yaz kan, ter ve spor sonrası vücudumda hissettiğim tatlış acı ile yazılmıştır.

  28 temmuz 2016 21:30

  9. 8 haftalık egzersiz ve beslenme programlarını satın aldığım fitness sistemi ve youtube kanalı.

  Henüz üçüncü günümdeyim.

  Beslenme programı o kadar iyi ki okudukça inanamıyorum. Hiçbir katkı maddesi olmadan enfes yemekler yiyebiliyorsunuz ve hazırlaması çok kolay.

  16 şubat 2017 17:30

  10. sevdiğim spor kanalı.

  artık başka kanaldakileri yapamaz oldum. iki bacak kaldırdı diye vuuuhuuu , oh my god,harikaa diye son ses bağıranları kafam kaldıramıyor.ama kelly öyle mi ? bana mısın demiyor gıkını çıkarmıyor.

  gerçekten çeşitli hareketler yaptırıyorlar. sürelerinin farklı olduğu videolar ise zamanlamam konusunda harikalar. eğer vaktim kısaysa ona göre bir videolarını açıyorum.

  ücretsiz olmaları, mütevazi olmaları ,video arka plan ve seslerin minimal olması çok hoşuma gidiyor.

  ne muratları varsa verilsin. cennetlik bir çift <3

  2 mayıs 2017 21:43