yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (1)

  1. Drugstore markalar içinde akneli cilde en fazla etki eden ürünlere sahip olduğunu düşündüğüm marka. Derinlemesine ferahlatıcı yüz jeli, derinlemesine temizleyici losyon Tonik ve advantage sos jeli yakın zamanda bitirdim ve hepsinden memnun kaldım. Yalnız hassas bir cilde uygun olduklarını düşünmüyorum çünkü çok kurutucu olabiliyorlar. Yine de Muadil markalar arasında en sevdiğim clean&clear

  23 aralık 2015 09:14

  2. Ucu bir arada peeling ve siyah nokta temizleme losyonundan cok memnundum taki icinde( SLES, SLS, Alkol ve paraben barindirdigini ogrenene kadar... Alerjik egzamasi olan ve asiri hassas ciltliler uzak durun

  23 aralık 2015 09:38 23 aralık 2015 09:38

  3. bende hiçbir işe yaramayan marka. üstelik toniği cildimi yaktı, kuruttu, mahfetti, halletti =(

  23 aralık 2015 10:03


  4. Siyah nokta temizleyici peeling jelinden kaç tüp kullandığımı unuttuğum, yerine tam anlamıyla denk sayıp başka bir ürün koyamadığım vazgeçilmezim! Türkiye'de henüz drugstorelar yokken, parfümeri ve marketlerden kısıtlı alışverişler yaparken bir türlü "tam anlamıyla hem makyajımı temizleyip hem de sivilce yapmayacak bir ürün yok herhalde" derken karşıma çıkmıştı!

  Benim yüzümde çıktı mı canıma okuyan sivilceler hormonal ve kistik. Patlamıyor. Ben de kurcalarsam kabuk kabuk kırmızı yara oluyor ve iyileşmesi için de inanın bu jelin katkısını es geçemeyeceğim ;) Yüzümün temiz olduğuna inandıran tek ürün.

  Ayrıca kurutmuyor, nemlendiriyor.

  Senelerdir hep aynı. Bir gün gelir de bulamazsam diye çok korkuyorum :(

  27 nisan 2016 01:00

  5. Derinlemesine temizleyici losyonunu,siyah nokta temizleme losyonunu,siyah nokta temizleyici günlük peeling için krem jelini,siyah nokta temizleyici kalıp sabunu kullanmış biri olarak konuşacağım.Cildim karma ve siyah nokta problemim var. Peelingi dudaklarımin ve burnumun kenarlarını kuruttu kıpkırmızı oldu ve pul pul döküldü resmen. Derinlemesine temizleyici losyonunu cildimi yikayamadigim bazı geceler kullanıyorum kullandığım an kizartiyor ama yağlı hissi gideriyor duzenli kullanamayacağım kadar tahriş edici. Siyah nokta temizleme losyonunu duzenli kullaniyordum T bölgesi alev almış bir halde dolasiyordum resmen.Evet beğendiğim tek ürününe geldi sira.Kalıp sabun. Fiyati da çok ucuz. Gerçekten güzel.Hic değilse kıpkırmızı yapmıyor.

  9 eylül 2016 03:43

  6. derinlemesine etkili ferahlatıcı yüz temizleme jelini kullandım.elim kırılaydı da alamayaydım. suratımda ikişer ikişer sivilce çıkardı. ha kokusu hoşuma gitmedi değil. gördüğüm yerde vurasım geliyor öyle bir nefret.

  23 şubat 2017 17:47

  7. migrostan geçtiğimiz sevgililer günü indiriminde Clean&Clear Hassas Ciltler için Sivilce Önlemeye Yardımcı Derinlemesine Temizleyici Losyon aldım 6.25 tl ye düşmüştü fiyatı. losyon yazıyor ama tonik gibi aslında bayağı sıvı su gibi bir şey.losyon diyince süt kıvamında akışkan bir ürün canlanıyor gözümde bu öyle değil ben de tonik maksadıyla kullanmak için aldım.

  bu markadan bir şey kullandım mı daha önce hatırlamıyorum ama bunun etkisine bayıldım resmen bayıldım.

  makyajımı çıkarıp üzerine duşa girip temizleme jeli vs hepsini kullandıktan sonra pamukla bir yüzümde gezdirdiğimde çıkan kalıntılara inanamadım. kullandığım tüm temizleme ürünlerinin tam olarak temizlemediğini görmek bir yana ben hep böyle mi geziyormuşum dedim.

  üzerinde de yazdığı gibi tam olarak derinlemesine temizlik sağlıyor bunu yaparken cildimi kurutmadı germedi sivilce çıkarmadı (gizlinot: cildim yağlı, hassas değil)

  sürdükten sonra yüzü bayağı ferahlatıyor mentollü bir şey sürülmüş gibi oluyor zaten losyonların özelliklerinde serinletme etkisi olduğu bilinen bir şeymiş. içerik listesinde ilk sırada su var diğerlerini okuyamadım üzerine bant yapışmış.

  bu kadar beğenince indirim bitmeden iki tane aldım kadınlar günü indiriminde sağlam stok yapmayı düşünüyorum yüzümü temizlediğini gördükçe sürekli pamuğa döküp yüzümü silmek istiyorum.

  anahtar kelimelerim derinlemesine temizlik, 200 ml, 6,25 ve muhteşem.

  22 şubat 2018 09:41


  8. Acne triple clear olanini yeni kullanmaya basladim. Gunde 1 kez yikiyorum bununla ve gercekten puruzsuz yapiyor. Cildimi kurutmadi aksine olmasi gereken gibi yapti, fazla yagi goturdu. 

  ilgili medya:
  1
  14 eylül 2018 03:39

  9. çok sevdiğim markadır. aknelerimin çok arttığı bu dönemde, derinlemesine temzileyici losyonunu, derinlemesine ferahlatıcı yüz temizleme jelini ve günlük peelingini kullanarak cildimi derinlemesine temizleyip beni çok memnun etmiştir bu marka. peeling özellikli yüz temizleme jelini de kullanıp çok memnun kalmıştım fakat bulamıyorum artık onu. hassas ciltli süslülere önermiyorum.

  5 eylül 2020 00:04