yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (10)
  • medya (3)

  1. Büyük fırçasıyla kolay uygulanabilen maskara. Kirpikleri güzel bir şekilde ayırır ve hacim verir. Siyah olanı Jumbo Jet olarak geçer ve koyuluğu idealdir. Bunun dışında dört adet daha renk seçeneği bulunmaktadır. Mavi gözlüler için, Jumbo Jet ya da Two Ton Teal; yeşil gözlüler için Portly Plum ya da Massive Midnight; kahverengi gözlüler için, Massive Midnight ya da Portly Plum; ela gözlüler için, Two Ton Teal ya da Portly Plum önerilmektedir.

  6 mayıs 2016 00:00

  4

  2. Siyah rengini kullandığım ve genel olarak beğendiğim bir maskara. Kirpiklerimi kıvırmasam bile kıvrılmış gibi bir etki bırakıyor ama bu etkinin çok uzun süre devam ettiğini söyleyemem. Kirpikleri olduğundan daha fazla gösteriyor hani hacim ya da uzunluktan çok kirpik sayısını arttıyor gibi(gizlinot: swh). Gün içinde az da olsa akma yapıyor maalesef. Güzel bir maskara olsa da buna vereceğim parayla gidip 2 tane (gbkz: maybelline lash sensational maskara ) alırım, bunun aynısı ama akmayanı.

  24 ekim 2016 17:14

  4

  3. annemin makyaj çantasında keşfettim bunu. çok uzatmasa da gayet dolgun ve simsiyah yapıyor gözlerimi. dermokozmetik olduğu için kirpik de dökmüyor. e daha ne olsun. günlük kullanım için ideal.

  16 ağustos 2018 17:05


  4. Kullandığım ikinci clinique maskara, kozmela alışverişimde mini boyunu uyguna bulunca alıp denemek istedim. normalde essence i love extreme maskara kullanıyorum. ikisi de benim bebeğim diyebilirim.

  Fırçaları oldukça benzer, koyuluk ve hacim de keza öyle.

  12 eylül 2018 10:43

  5. N11 mobilde karşıma çıktı süslüler, bu maskaranın orjinal boyu + yanında iki seyahat boy ürün 39,90 mış. Satıcıda Clinique. Alıp almamakta çok kararsız kaldım ancak ucu itibariyle topaklanmaya müsait olduğunu düşünüyorum.. 

  4 ekim 2018 13:25

  5

  6. siyah olanı bir alışverişimde hediye gönderilmişti ama o kadar sevdim ki seyahat boyunu alıyorum artık. seyahat boyunu alma sebebim hem yanında bir iki tane deneme boy ürünle satılıyor olmasi hem de yapisi bozulmadan bitirebilmem. ben sıcak suda beklet içine yağ koy falan uğraşmiyorum açıkçası bozulunca.

  maskarada aradığım en önemli şey hacim vermesi çünkü az kirpikliyim. istediğim hacmi veriyor. kat kat sürmeme rağmen topaklanmiyor. fırçası kalın olmasına rağmen kısa kirpiklerime rağmen göz kapağımi boyamiyor. ilk sürüldüğünde kıvrık gösteriyor bence ama kıvrık olsun derdim olmadığı için kalıcı mı kıvrıklığı takip etmedim. kirpikleri yapıştırıp örümcek ayağı görüntüsü yaratmiyor.

  temizlemesi kolay. lash sentational gibi kirpikleri kökünden koparmıyor temizlerken.

  5 ekim 2018 12:54 5 ekim 2018 12:55

  4

  7. Clinique high impact maskara almaya gittiğimde clinique görevlisinin indirimde olduğunu ve fırçalarının aynı olduğunu söylemesi üzerine seçtiğim maskara. High impact tek memnun olduğum plastik fırçalı maskara olduğundan bu üründen de çok memnun kaldım. Küçük sivri kıllara sahip plastik bir maskara. Kirpikleri çok güzel kavrayıp uzatıyor. Gün içerisinde kirpik diplerine ve göz altına bulaşmıyor. Çok da kolay temizleniyor. En yakın muadili essence extreme maskara olup fırçaları ve verdiği görüntü çok benziyor. Bende Essence markası göz çevresine gün içinde akma ve bulaşma yaptığından tercih etmiyorum.

  7 ekim 2018 21:27 8 ekim 2018 14:31


  8. Siyah olanını kulladığım maskara. İndirimli olarak chubby stick ruj ve göz temizleme yağı ile birlikte almıştım. Setin toplamı 40 liraya gelmişti ve sonrasında stick ruju elimden çıkardım kullanmayacağım için. Ancak maskara benim için tam olarak günlük bir maskara. Kirpiklerimi tek tek ayırıyor, ekstra bir uzunluk kattığını düşünmüyorum ancak renginden dolayı daha da belirgin ve düzenli bir hal alıyor, benim kirpiklerim uzun olduğu halde dağınık durur, ve günlük olarak kullandığımda gün sonunda herhangi bir bulaşma, akma yapmıyor. Fiyat/performans olarak memnun kaldığım bir maskara oldu. Ancak yeniden almam, farklı maskaralara şans veririm.

  12 şubat 2019 19:12

  5

  9. Bu maskarayla ilgili en iyi maskaralar başlığına yazmıştım ama buradaki girdi sayısını az görünce yazmak istedim. Bu zamana kadar kullandığım maskaralar içerisinde benim için bir numaraya yerleşti. fırça görünüşte kalın gibi ama üstündeki kıllar o kadar ince ki, kirpikleri yapıştırmadan, fazla ürün kullanmadan güzel bir şekilde uygulama yapılıyor. Bendeki duruşunu görsele ekledim. Bu arada kirpiklerim uzundur ama her maskara bu etkiyi vermiyor. Kirpikleri olduğundan gür gösterdiği için çok memnun kaldım. Ben göz kalemi, göz kremi ve bu maskaradan oluşan seti 50 tlye almıştım 2018 yılında. Şuan maskaranın indirimli fiyati 89. bunun yerine başka maskaralara yöneldim şuan loreal unlimited kullanıyorum ama bunun yerini tutamadı maalesef. Elimdeki maskaralar bitince tekrar alacağım muhtemelen.

  ilgili medya:
  2
  13 haziran 2020 01:15