0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. surerken "cok yumusak kesin akacak" dedigim, surdukten sonra da eyelinerimsi bitisine va kaliciligina hayran kaldigim goz kalemi. aksam temizlerken hafif kazimak gerekti. "party favours" setinin icinde aldim, sinirli uretimmis, rengi "black honey". uc kismi seffaf, donerek aciliyor. kutudan ciktiginda seffaf kismin icinden gorunen kartusta bir bosluk vardi, sorunlu sanip clinique taksim'e goturdum. Herhalde cok soran oluyor, kalemi gostermeden daha anladilar derdimi, megerse kalemi acmak icin cevirmeden geriye cekmek gerekiyormus.

9 ocak 2014 11:32

2. "seni seviyorum" demek istediğim göz kalemi. akmıyor. simsiyah. yumuşacık. daha ne isterim ki?

22 nisan 2015 12:50

3. aşkla kullanıp bitirdiğim göz kalemlerim. tekrar her rengini almak istiyorum. ancak çabuk bittiği için kendimi tutuyorum. eyeliner gibi duruyor. akmıyor yumuşacık.

22 nisan 2015 13:17


4. birkaç gündür sepete atıp atıp son anda almaktan vazgeçtiğim (gizlinot: bu ayın ekstresi bi kesilsin de dediğim) göz kalemidir. herkes mi över bir kalemi...çok fena aklım kaldı. yalnız bir yerde kullanımı zor, başını sonunu ayrı çevirmek gerekiyor gibi bir şey okudum. kullanan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim:)

22 nisan 2015 14:23