darphin melaperfect foundation

5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. Darphin'in lekeli ciltler için geliştirilmiş fondöteni.

vaadleri leke oluşumunu önleme ve leke görünümünü azaltma.

en açıktan koyuya doğru, ivory honey ve beige rengi vardır.

spf 15 içerir.

ben yağlıya dönük karma cilde sahibim. o yüzden fondöten seçiminde çok sıkıntı yaşıyorum. bu fondöten beklentilerimi oldukça karşıladı. bir kere yüzümü yağlandırmayan tek fondöten diyebilirim. (yüzüm yağlanınca sivilce çıkar ve extradan yeni sivilce izlerim olur.) aydınlık bitişli, kapatıcılığı ise orta. dermokozmetik olması bi tık daha güvenmeme neden oldu. leke oluşumunu önleme konusuna gelirsek, evet yüzümde sivilce çıkarmadığı için leke oluşumuna engel oldu. ama lekelerimi açtı mı diye sorarsanız,kullanmaya başlayalı daha iki hafta olduğu için yorum yapamayacağım. sekiz haftadan sonra lekelerde azalma olur diyo, o zaman yazarım.

24 şubat 2015 22:24

2. dermokozmetik olmasından dolayı hassas ciltler için ve yüzüne her fondöteni sürmek istemeyenler için ideal. ben de kızarık ciltli biri olarak her fondötene güvenemediğimden parayı gözden çıkardım ve 2 numarasını edindim. geçen seneye göre çok fazla zam gelmesinin sebebini çözemememe rağmen geçen haftalarda 149 tl verdiğim fondötenin 30 ml olması beni her kullanışımda tedirgin ediyor. bir fondöten olarak tüm yüze uygulandığı için fiyatına göre daha fazla ürün olmasını isterdim. Tabii kalitesine diyecek söz yok dünyada en çok tercih edilen dermokozmetik markasıdır.

19 şubat 2016 17:32 ed.16 mayıs 2016 12:21

3. bugün akasya avm'deki eczanede ürünün 1 numara ivory ve 2 numara beige rengini denedim. bir de 3 numara honey rengi var imiş.

öncelikle ivory rengi pembe alt tonlu o yüzden denemeden almayın. ayrıca çok açık tenlilere koyu kalacaktır, beige rengi esmer olmama rağmen bana koyu geldi.

yapısı biraz yoğun o yüzden cildi iyice ölü deriden arındırmak ve çok iyi nemlendirmek gerekli diye düşünüyorum. renginde sıkıntı yaşadığım için almadım.

son olarak 30 ml ürün fiyatı da 179 tl idi yanlış hatırlamıyorsam.

ilk izlenimlerimi yazmak istedim sevgiler.

20 nisan 2017 22:15


4. kapatıcılığı azdan ortaya..

sürümü ve dağıtılması kolay..

kıvamı çok koyu değil..

bereketli bir ürün, hemen bitmiyor..

ama bende parlama yaptı ve pek kalıcı olmadı maalesef (gizlinot: akşam cildimi temizlerken pamuğa sadece allık çıkıyordu)

cildim kuruya dönük karma olduğu dönemde kullanmıştım.

bitirdiğim için mutluyum ve tekrar almayacağım

21 nisan 2017 10:37