yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • oylar (38)
  • medya (6)

  1. Dermatologumun tavsiyesiyle yaklaşık iki senedir devamlı özellikle vücudum için kullandığım Bayağı da memnun kaldığım Güneş kremi. Devamlı derken vücudum için kullandığım için kış aylarında tercih etmiyorum.

  Doktorum akneye yatkın cildim için yüzüme bile kullanabileceğimi söylemişti bir süre kullandım ancak yaz aylarında fazla parlama yaptı solanteyle devam ettim sonrasında.

  Ama vücudumda kullandığımda Bıraktığı tatlı parlaklığı seviyorum sağlıklı bir görüntü sağlıyor hoş kokulu bir ürün. Aloe Vera ve e vitamini içeriyor. eğer ciddi bi terleme havuz deniz gibi bir olay olmadıktan sonra gün boyu korumayı vadediyor. Ben peynir gibi gidip peynir gibi dönebiliyorum sayesinde Yazları tatilden.

  Sevdiğim bir ürün. Internetten nispeten daha ucuza bulabilirsiniz ben öyle yapıyorum.

  24 aralık 2015 14:17

  2. yağlı,karma ve hassas cildime kullandığım güneş koruyucu.

  sürümü rahat.koruyuculuğu çok iyi,tazeleyemediğim günlerde bile yanma olmuyor.beyaz iz kalmıyor.parlatmıyor diyemem ama bugüne kadar kullandıklarım içinde en geç parlamaya başlayan krem bu ki böyle bir iddiası da yok.

  sonuç olarak daha iyisini deneyene kadar benim için en iyisi bu :)

  19 haziran 2016 19:50

  3. yapı olarak yağlı ciltlere hiç önermediğim güneş kremi. alalı 10 gün oldu, sürmeye devam ediyor muyum ediyorum ama mecburiyetten. kesinlikle emilmiyor ve yapış yapış pasparlak kalıyor yüzümde. istanbul'un nemli havasında zaten yapış yapış dolaşırken bu hissin iki katına çıkması nefretlik. üzerine ten makyajı yapmayı hayal bile edemediğimden denemedim ama kaldırabileceğini de zannetmiyorum. şimdilik korumasına güvendiğimden ve yüzümün yanmasını istemediğimden kullanmaya devam ediyorum ama jel versiyonunu almadığıma ölesiye pişmanım. bu girdim de yağlı ve karma-yağlı ciltli süslülere bir uyarı olarak dursun burada.

  25 haziran 2016 16:20


  4. Ciltte parlak ve bir tabaka halinde duran ; Cildiniz sorunluysa sanırım rahatsız edecektir ama benim gibi bunu çok takmayacaksanız ; makyaj altında süper baz olan (ki ben baza falan inanmayan biriydim ama bir gece hastanede refakatçi olarak kaldığımda bir ara aynaya takıldı gözüm ; allık, fondoten hala yüzümdeydi!) ve yanmaya kızarmaya karşı güzel koruyan güneş kremidir.

  1 ağustos 2016 14:16

  5. kıvamını hiç beğenmediğim güneş kremi. benimki zor emiliyordu gerçekten şuan la roche kullandığım için bide iyice zor emildiğini farkettim. üstüne makyaj yapmadım ama çılgınlar gibi yüzü koruyor. sürdüm denize girdim güneşlendim hiç tazelemedim. genede vücut yandı ama yüzüm nerdeyse yazmamıştı. koruyucu olsun, çabuk emilmesede olur derseniz tavsiye ederim. :)

  1 ağustos 2016 14:24

  6. yüzümde güneş lekeleri çıktığı için doktor tavsiyesiyle bir süre kullandığım krem. ilk başladığımda kapkatı külçe gibi duran sürmesi güç isteyen garip bir kremdi. sonra yenilediler mi ne yaptılarsa bu kez de sıvı bir şeye dönüştü. şimdilerde kullanmıyorum çünkü temiz içerikli bir güneş kremi arıyorum. tabi böyle bir krem bulmak oldukça zor. bakalım, kısmet.

  1 ağustos 2016 19:18

  7. göz çevresine de sürebileceğiniz mineral filtreli olduğu için cildinizi hafif beyazlatıcak güneş kremim. zor emiliyo hafif ağır bi yapısı var ama vaddettiklerinin yanında zor emilmesi hiç bişey. 3-4 sene önce daha türkiyede çok bilinmezken eczanedeki bi cilt bakım uzmanı tavsiye etmişti göz çevrende de çil var bunu göz çevrene sürebilirsin demişti. uva ve uvb filtreli ve avustralya standartlarına uygun üretilmiş. ordaki ozon tabakası daha ince olduğu için avustralya standartlarına göre üretilen güneş kremleri tercih etmek daha iyi. yapısını çok ağır bulan varsa nemlendiricisiyle karıştırıp kullanmasını ya da üstünden hafif pudra geçmesini tavsiye ediyorum kremi kullanmayıp bi kenara atmak yerine...

  1 ağustos 2016 20:02


  8. Karma ve hassas, yaraları ve lekeleri geç iyileşen biri olarak güneş koruyucu benim için sabah unuttuğumda kendimi çıplak gibi hissettirecek kadar önemli. Bu güneş koruyucuda en sevdiğim şey 50 faktör diğer güneş koruyucuları gibi 4 saatte bir değil de gün boyu koruması(aslında 8 saat o da direkt güneş ışığına maruz kalacağımız saatlere yeter). Yağlı ciltlere önermiyorum emilmiyor. Ve şunu da hatırlatmakta fayda var kardan yansıyan ultraviyole gün ışığından 5 kat daha fazla zarar verme kapasitesine sahip. Aynı şekilde florasandan tutun, tv bilgisayar bile cilde zararlı. D vitamini eksikliğini düşünenler var biliyorum fakat cilt kanseri olmaktan iyidir.

  14 şubat 2017 16:00

  5

  9. 2 gündür kullanıyorum ve artık yorum yazabilirim. Bu kremin kıvamı daha çok losyon gibi ince ve yüze sürüldüğünde nemlendirmesi ile extra nemlendirici kullanmaya gerek kalmıyor. Geçen tüm yıl Solante pigmenta güneş kremi kullandım. Koruması çok iyiydi fakat kalın yapılıydı. Her iki kremde de lipozom teknolojisi olduğu için tüm gün yenilemeseniz de koruyor. Bu yüzden tercihim daylong oldu. Ben bu kremi çok beğendim, yüzümü yağlandırmadı ve yapısını hoşuma gitti. İkisi arasında tercihim yine de kesinlikle daylong extreme olur.

  6 mart 2017 10:49 6 mart 2017 10:50

  10. yoğun yapılı ve parlak olduğu kadar korumasının da iyi olduğunu düşünüyorum. geçtiğimiz yaz boyunca kullandım ve memnundum. ama çok yoğundu ve kupkuru cildimde bile ağırlığını hissediyordum, parlama yapıyordu. daha hafif yapılı ve mat ürünlere yöneldim ama daylong gözbebeğimdir. aşırı güneşte kalacağım günlerde bunu kullanıyorum.

  19 mayıs 2017 22:31