yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (6)
  • medya (3)

  1. kimsenin bahsetmediği markanın bir diğer rimeli de deborah 5in1 volume mascarasıdır. ki ben rimel konusunda resmen arsız, her gördüğünü, her yeni çıkanı alan, evinde minimum 5 rimel barındıran bir insandım. kozmetik mağazasına gittiğimde hep benimle ilgilenen kızın makyajını gördüm ve senin gözünde ne varsa ondan istiyorum dedim. öyle tanıştım bu rimelle. artık no more mascara yani. yeni dördüncüsünü aldım. kampanya veya indirim oldukça yedekliyorum. diğer rimelleri çöpe attım. böyle uzatan ve dolgunluk veren bir rimel uzun süredir kullanmadım. hynose drama'nın bir tık üstü diyebilirim. hazır buraya kadar gelip okumuşken de 24ORE'yi de denemek lazım ilk fırsatta alınacak.

  14 nisan 2015 10:25 ed.19 nisan 2015 20:34

  2. Bu maskara kirpiklerimi bayağı bayağı birbirine yapıştırıyor. Benim bir maskaradan beklentim kirpiklerimi tek tek ayırmasıdır. O zaman neden bu ürünü almışım ki?! Kardeşime vermiştim o da sevmedi. Öyle böyle kullanıp bitirmeye çalışıyorum şu anda.

  19 ağustos 2015 19:16

  3. Dün watsonsa girip bir maskara alma niyetim vardı. Aldım da. Orada bir bayanla karşılaştIm. Bilmem kaçıncı kez aldığını söyledi ve 2 tane alıp kasaya gitti. ister istemez merak ettim testerlarına falan bakıp aldım ama eve gelip de açtığımda biraz şaşırdım. Çünkü kılları daha tüpten çıkarırken yamuldu. Eğer bunu saymazsak 5 özelliğini de gerçekten taşıyor. Ama asla doğal durmuyor bu yüzden bir daha almam.

  27 ocak 2016 09:42


  5

  4. kirpiklerim kısa, düz, seyrek ve açık renk. yani bir kirpikte olmasını istemediğim ne kadar özellik varsa gelmiş benim kirpiklerimde toplanmış. tesadüf eseri bir watsons çalışanının önerisiyle tanıştım bu rimelle. konu makyaj olunca fazlasıyla maymun iştahlı bir insanım. bir ürün bitmeden hemen "bir de bunu deneyeyim" diye bir sürü şey doldururum eve. sanırım bu güne kadar gerçekten bittikçe aldığım, stok yaptığım tek ürün. kirpiklerimi kıvırıyor uzatıyor ve hacim veriyor. olmayan kirpiklerim varmış gibi görünüyor. ufak bir sorun var gerçi, dönem dönem sanki kıvamında bir değişme oluyor ama yine de kendi kendini toparlıyor ilginç bir şekilde. yani kısaca seviyorum ben bu maskarayı. bir kirpikte olmasını istediğim bütün özellikleri sağlıyor.

  16 şubat 2016 01:34

  5. Bir Watson's indirimden alınan maskaradır.20 tl indirimli fiyatı.Aslında Max Factor 2000 calorie isterken yoktu, danışmanın önerisiyle aldım, testerini denedik ama kirpiklerimde rimel varken karambole geldi,evde rimelsiz kirpiklerime uygulayınca yanlış seçim yaptığımı anladım çünkü kirpiklerimi tek tek ayırmak yerine yapıştırıyordu ve maskaranın kılları benim göz yapıma fazla büyüktü illa bir yere bulaştırıyordum.Maskaraya zaman tanıdım, ilk ıslaklığı geçerse iyi olabilir dedim ama olmadı ,dediğim gibi küçük göz yapıma maskaranın yapısı pek uygun olmadı.

  5 mart 2016 16:56

  6. hiç sevemedim bu maskarayı ben. kirpikleri yapış yapış ediyor kıvamı çok cıvık cıvık gibi ayrıca fırçaya çok fazla ürün geliyor çektiğinizde. çekerken kenara sıyırmak zorunda kalıyorsunuz. kirpiklerimde bıraktığı o bir süre geçmeyen ıslaklık hissini sevmedim. yine çalışanın tavsiyesi üzerine almıştım ben de acayip övdü en çok satılan ürünüymüş markanın. peh.

  5 mart 2016 17:01

  7. Kirpiklerimi bana yeniden sevdiren maskara. Takma kirpik etkisi yaratıyor neredeyse. Akma, bulaşma konusunda da tam puan alır. Tek sıkıntısı çıkarmak biraz zor olabiliyor, onu da bebe şampuanı kullanmaya başlayarak çözdüm. Bittikçe alınası, stok yapılası güzel rimel.

  12 haziran 2016 18:16


  8. sürdükten yarım saat kadar sonra akma yapan maskara. tüm makyajı mahvediyor o görüntü. ayrıca, yapısı da biraz cıvık. hacim ve uzunluk vermede ise vasat.

  22 kasım 2016 19:45

  9. zamanında watsons indiriminde kakaladıkları hiiiç sevmediğim maskara, bi kere yeniyken fırçaya çok fazla ürün alıyor vıcık vıcık her yere bulaşıyor ziyan oluyor kirpikleri yapıştırıyor, ne zaman ki sağa sola silmekten maskaranın miktarı azaldı o zaman fena olmayan bi şekilde uygulayabilmeyi başardım, asla tekrar almam

  4 şubat 2017 12:58

  10. İndirimde yakaladığımda havada kaptığım üründür. Yağ gibi bir maskaradır benim için sürülmesi kolaydır. Yalnız ıslak ve geç kuruyan bir yapıya sahip olduğunu düşünmekteyim. Yanlış hatırlamıyorsam % 50 bitkisel bir markadır. Alerjik bir bünyeye sahip olan benim için gözlerimi kızartmayan ve acıtmayan bir maskaradır. Çıkarması da diğer maskaralara göre daha kolaydır. Tek olumsuzluğu sıcak havalarda gözden akması ki belki bu da benim gözümle alakalı bir durumdur bilemedim. Sonuç olarak alerjik bir yapınız varsa ve kontakt lens kullanıyorsanız gözü yormayan bir maskara nazarımda.

  15 ocak 2018 21:01