yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (6)
  • medya (4)
  5

  1. Markanın ürünleri Instagramda üst üste bir kaç influencer'ın storysinde karşıma çıkınca dikkatimi çekti ve biraz inceleme fırsatı buldum. Minimal tasarımları çok hoşuma gidip, fiyatların da uygun olunca bir mum aşığı olarak kayıtsız kalamayıp hemen kendime de 3'lü setlerinden bir adet edindim. Paket elime ulaşınca kutusundan, notuna, yanmasa bile durup dururken yaydığı kokuya hayran kaldım. Çok minimal, çok rafine bir zevkle tasarlanmış, aynı zamanda da eco-friendly olmak gibi bir vaatleri var. üstelik aynı kalitede ve petrol içerenini bath and body works’ten 600 tl gibi bir fiyata almıştım. Dolayısıyla çok mutlu etti bu markayla tanışmak. Küçük işletmelere ve özellikle kadın girişimcilere destek olmayı çok seviyorum. bu marka da bir kadın girişimcinin eseriymiş. bu detayı öğrenip ürünlerden de çok memnun kalınca elimden geldiği kadar sizlere de duyurup destek olmak istedim. Umarım daha çok kadın girişimciyi bu kadar erkek egemen bir piyasada görür ve destekleriz. çünkü ne yapıyorsak en iyisini, en güzelini biz kadınlar yapıyoruz. sonuna kadar desteğe devam...

  ilgili medya:
  1
  13 mayıs 2021 13:38 13 mayıs 2021 13:54

  5

  2. mumlarını, pembe vücut peelingini ve saç parfümünü severek kullandığım marka.

  marka ile tanışmam instagram'da gezerken tesadüfen oldu, fotoğraflarına ve ürünlerin ambalajlanmasını ayrı ayrı beğenerek merak ettim ve denemek istedim. ürün kutuları, paket içerisinden çıkan notlar, kutulara eklenen o siyah/açık pembe kurdele detaylarına ben hayran kaldım.

  mumlarının 4 çeşidini denedim, hepsinin kokusunu beğendim, yaktığım oda içerisinde de denediğim diğer doğal mumlara göre kalıcı olduğunu gözlemledim. benim gibi sürekli farklı mumlar koklamayı sevenler için teneke kutularda yer alan keşif setleri de mevcut, boyutlarına göre beklenenden uzun süre gidiyor onlar da.

  vücut peelinginin ise tanecikleri ve sonrasında bıraktığı hafif yağlı doku müthiş, duştan çıkmadan önce bu peelingi yapıp çıkınca nemlendirici sürmeye gerek kalmıyor.

  saç parfümü ise normalde asla kullandığım bir ürün değildi ama tamamen şımarıklıktan aldım ve kokusuna ba-yıl-dım. normaldr ağır kokular sevmem ama bu koku gerçekten erkek parfümüne benzer ağırlıkta, saçımdan çok kıyafetlerime sıkarak normal parfüm gibi kullanır oldum. kalıcığını da test etme şansım oldu, gerçekten kalıcı. özellikle dışarıda otururken sigara içilen ortamdan çıktığım anda saça sinen kokudan tiksindiğim için saçıma 4-5 fıs sıkıp o çirkin kokudan kurtuluyorum. 

  resmen reklam gibi girdi olmuş ama üreticisi ile tanışıklığım da yok, reklam da değil ahaha

  günümüzde ürün ve ambalaj kalitesi hem de kargoya özeni bir arada görünce kalbimi tamamen kazandılar, hem de kadın üretici, daha ne olsun. kısacası bu marka ile tanışmak beni mutlu etti, aldığım üç ürününden de hiç pişman olmadım, hatta dudak nemlendiricisi ve peeling yapmışlar yakın zamanda, elimdekiler bitince onlardan da alacağım. 

  29 mart 2022 19:38

  5

  3. yeni çıkardığı saç serumu ve vücut spreyini satın aldığım ve dün elime ulaşan marka.

  ürünlerin paketleme özeni 🤍 ben. özellikle vücut spreyini çok beğendim, vanilya kokusu seven birisi olarak baz notada vanilya yanına kaşmir de eklenmesi çok hoşuma gitti, vanilya kokusuna çok güzel bir doku (doğru kelime bu mu, emin değilim.) katmış. günlük kullanacağım sprey oldu kendisi, gerçekten çok beğendim.

  saç yağının da hafif yoğunluklu olup yağ gibi aşırı sıvı olmamasını gerçekten beğendim, bir damlası bile yetiyor. onun da yine kokusu ve dokusu çok güzel. paketi bile gerçekten inanılmaz özenli, insana kendisini çok değerli hissettiriyor. ayrıca iki ürününün de cam ambalajda olması gerçekten takdire şayan.

  böylesine özenli ve kadın üreticilerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum, saç yağını uzun vadede test edeceğim, vücut spreyini almaya kesinlikle devam edeceğim.

  ilgili medya:
  1
  27 ocak 2023 12:50


  1

  4. Pembe vücut peelingi tam bir hüsrandır. Paketlemeleri ve fiyatları oldukça uygun olduğu için denemek istedim ve elimdeki ürün bitene kadar da şans verdim ancak gerçekten peeling aşırı kötü. İçindeki granül taneleri fındıktan biraz büyük ve vücudumu mahfediyor. Suda çözülür diye şans verdim ve denemeye devam ettim ancak vücudum cayır cayır yanıp çizildiği ile kaldı granül asla erimedi. Kokusu vs her şeyi çok güzeldi oldukça üzüldüm ancak kesinlikle öneremeyeceğim bir marka oldu. Elimdeki neredeyse bitti, granülleri ayıklayarak kullanmaya çalışıyorum, bir daha herhangi bir ürününü daha deneyeceğimi sanmıyorum

  ilgili medya:
  2
  11 haziran 2023 19:45

  5. DeDe Candle & Wellness Studio Almond Milk Latte Aydınlatıcı Body Peeling & Scrub ürününü satın aldım. ürünün nemlendirmesi güzel ancak benim zekime göre tanecikleri oldukça az. bir tık daha ince ve fazla olsa daha çok hoşuma giderdi. kokusu efsane şeklinde yorumlar beni çok cezbetmişti ancak kokusu efsane değil. bu minvalde kokular sevenler için iş görecektir. nemlendirmesi ise oldukça iyi. duşta çok güzel eriyor ve ardında nemli bir his bırakıyor. bu özelliğiyle ne eksik ne fazla. 

  5 eylül 2023 00:49

  6. almond milk latte vücut peelingine bayıldığım marka. tanecikleri tam istediğim boyuttaydı, ne aşırı çizen ne de aşırı yumuşak. tam bir ideal peeling. peeling sonrası vücudu yumuşacık yapıyor ama yağlı yağlı olanlar gibi değil. saf, temiz bir yumuşaklık bu. kokusuna ekstra bayıldım, sadece kokusu için bile tekrar alabilirim. markanın birçok ürünü var, denk geldikçe denenebilir. yanıltacağını pek sanmıyorum.

  9 eylül 2023 00:18 9 eylül 2023 00:18

  3

  7. ev kokusunda en çok yorumlanan beğenilen oda kumaş spreyini aldım, hacıyağı gibi aşırı ağırdı. yorumlarda bebek kokusu gibi yumuşak yazanlar sanırım başka bir dünyadan. velhasıl başka ürününü denemek ister miyim, hayır. 

  12 eylül 2023 12:07


  1

  8. iki çeşit saç parfümünü sipariş ettim. İkisi de ağır geldi ve migren tetikleyici resmen bu yüzden ben sevemedim. iade ettim, lakin iade tutarını halen daha yatırmadılar. Sürekli oyalıyorlar. 

  22 aralık 2023 19:22 22 aralık 2023 19:22