sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (43)
 • medya (5)

1. nickiyle kalbimi çalan yazar. kız sen bana rakip misin bakiim :)

19 mart 2018 15:23

2. duygu değil bence çünkü duygu bu kadar cümleyi bir araya getirip okunabilir ve anlaşılabilir yazamaz. taylan olabilir ama. ya da kankitolarından bir tanesi.

21 mart 2018 15:27 21 mart 2018 21:24

3. daha önce de bi soru cevapta yazmıştım tekrar edeyim. ben bu kızın büşra olduğunu düşünüyorum. (yazar: istegeldimburdayim)ın da dediği gibi duygu bu kadar düzgün bir dil kullanamaz, mümkünatı yok. taylan diycem ama o da olamaz malum taylan duygudan zaten bıkmış, kızı görecek gözü yok bir de onu savunmakla mı uğraşacak. e duygucuk yalnızlığıyla, etrafındaki herkesi kendisinden uzaklaştırmasıyla da bilinen hiç arkadaşı olmayan bir tip. yani ihtimal olarak geriye bir büşra kankisi kalıyor. muhtemelen büşradır.(gizlinot: swh)

22 mart 2018 09:26

4. üstteki girdide ironi var da ben mi göremedim diye 5 kez falan okudum. ama sanırım başka fake hesaptan kendi başlığına yazacakken hesaplar karıştı :) kaç tane hesap açtın trollük yapıyorsun sevgili süslü meraktayım? söyleyecek söz bulamıyorum.

tanım: duygu sevici yazar.

22 mart 2018 09:43 22 mart 2018 09:43

5. sözlük aleminde en sevdiğim yazar kendisi, tam bir minnoş bence <3 duygu herkesin babasını öldürmüş, bir bu kızla benimkini bırakmış. sadece ikimiz seviyoruz geri kalan herkes avuçlarını sıka sıka nefret kusuyor asdjkhfkd

ayrıca duygu'nun paralı askeri olduğuna emin gibiyim, iyice netleştirip kendisinin büşra olduğunu ifşa edeceğim. büşra değilse de benim troll hesabım olabilir ya da ben onun avukatı olabilirim, o da değilse haterlardan sıkılan kendi halinde bir insan olabilir ama son ihtimal çok düşük. bence büşra, emin olup editleyeceğim burayı, merak etmeyin süslüler (gizlinot: tansiyonum düşüyor bazı insanların algı bozukluklarından çok etkileniyorum .s.s)

22 mart 2018 10:10 22 mart 2018 10:11

6. Sanırım yan hesaptan kendi nick altına yazacakken alternatif bir (link: https://onedio.com/haber/meclis-ten-yukselen-yeliz-sesleri-akp-li-ahmet-hamdi-camli-o-canli-yayin-icin-photoshop-dedi-752094 Yeliz adaley) vakası yaşamış olan yazar :d

22 mart 2018 10:15

7. kendisinin kim olduğuyla ilgili yapılmış tek mantıklı şerlokluk (link: https://www.suslusozluk.com/soru?i=275724 şu) bence. bi twitter fenosunun yeni youtube kanalını (bkz: kübra kaçtıoğlu) desteklediğini söylemişti. o kişi kendisi olabilir. duygu nefretini üzerine çekip kanalını tanıtmak istemiş olabilir. demek ki aranızda isteyenler en azından insan aklıyla bağdaşan mantıklı tahminler yürütebiliyormuş. anonim yazmış kim bilinmiyor fakat zekası ve başarılı şerlokluğundan dolayı kendisini tebrik ediyorum(ironi içermemektedir.) kamooon bana böyle şeylerle gelin işte.

yani bu durumda (bkz: kübra kaçtıoğlu) olma ihtimali de kendisinin kim olduğu muamması arasına eklenmiş bulunuyor. (reklamlar (link: https://www.youtube.com/watch?v=qBeJhHnfVlw&t=266s şu) videosu çok tatlı izlesenize dsdsgvds)

opppps! yine yan hesabından yazacakken buradan yazmış çünkü 356 kez okudum ama ironi göremedim(gizlinot: swh) benim okuduğumu anlayamama ihtimalim olmadığına göre kesin yanlış hesaptan yazmış svdsgdvsd

edit: tezin linki aktarmıyor copy-paste yapayım. buyrunuz.

"bu kişinin kim olduğuyla alakalı çok mantıklı bir tezim var. bu arkadaş bence youtube mecrasına yeni atılan bir duygu fanı duygu'yla başka bir alakası yok. girdiği entry'lerden çok net anlayabilirsniz. hem popüler youtuberlar hakkında yazmış araya 1 tane bilinmedik birini sıkıştırmış işte dikkat ederseniz o kişi bence kendisi olabilir. anlaşılmamak içinde zaten fan görl'ü olduğu duygu'ya övgüler yağdırmış kılıf olsun diye. ben niye bu kadar tez ürettim bu konu hakkında bilmiyorum sanırım sabahın köründe uyanmak ve işssizlik :d"

22 mart 2018 10:33 22 mart 2018 10:34

8. O kadar saf olmak ki; kendi başlığına girdiği girdiyi ironi yapmaya çalıştı herhalde diye yorumlamak.

Kendisi nazarımda sırf duygu Özaslan’ı savunmak için hesap açmış biri. Kendisi de dahil kimseyi engellemedim galiba, ama genel olarak yaptığı şey çok komik ve tam bir işsizlik örmeği.  Ya gerçekten duygu’nun fanı olan ergen bir Kız ya da duygu’nun bilgisi dahilinde bir şey. aslında ikinci ihtimal çok saçma. Dikkat çekici bir şekilde yapılıyor zira. Ben ergen, yaşı küçük bir fan olduğuna inanmak istiyorum. 

Bu arada duygu özaslan’ı izlemem. Buradaki yorumlardan biliyorum.  

Edit : saf derken kendime diyorum, ben ironi yapıyor, birine cevap yazıyor diye düşünmüştüm başta. Yazara öyle bir şey demiyorum, hakaret olarak algılanmasın. 

22 mart 2018 10:45 22 mart 2018 16:08

9. kendi başlığı altında kendinden üçüncü tekil şahıs olarak bahseden, duygu özaslan'ı savunacağım diye bitirme tezi gibi girdi yazan bir şahsiyet. Allah başka dert vermesin kardeşim.

22 mart 2018 19:54

10. Ayni tarzda suslude mesaj yazan birisi daha vardi.fruitmachine.nedense yazma tarzlarinin cok benzedigini ve ayni kisi olduklarini dusunuyorum.

Ilk 5 mesaj uye olmak icin yazilmis,gerisi dedikodu.Sadece tahmin benimki.

Ps:ilk kez bu kadar gereksiz bir konuda yorum yaptim.

3 nisan 2018 08:27