yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (1)

  1. At gözlüğünü bilir misiniz arkadaşlar? Ha bu arkadaşta tam olarak o mevcut. Savunmaya çalıştığı şey temelinde mantıklı olsa da kendi fikirleriyle harmanladığında ortaya tam bir 'saçmalık' çıkmış. Burası belli şeyleri aşmış, bilinçli kadınların çoğunlukta olduğu bi platform. Hepimiz hayatımızdan herhangi bir şeyi burada paylaşıyoruz. Bu yeri gelir erkek arkadaşımız/kocamızla ilgili olur yeri gelir bi kitabı eleştirisi, bi filmin yorumu olur. İçinde bi şekilde erkek arkadaşımız/kocamızın geçmesi bizi parmağına yüzüğü takıp, bol bol çocuk doğurup, akşama kadar evde koca bekleyen koca delisi kadınlar yapmaz.

  Arkadaş feminizmi çok yanlış anlamış. Kendisi için çok üzülüyorum. Kişilik problemlerini burada insanlara saldırarak çözümlemeye çalışan bi birey. Yazık.

  30 ağustos 2016 01:10

  2. Bende sözlükte süslü arkadaşlarımın sevgilileriyle ilgili girdilerini görünce imreniyorum çünkü sevgilim yok. Ama bu beni kıskanç ve saldırgan yapmıyor örnekteki yazar gibi. Burada hepimiz kadınız ve en ufak şeyler birbirimize batmamalı. Okuduğun okulu yazsan egoist, sevgilini/eşini yazsan erkek odaklı. Ne yazalım biz anacım? Sen bize bi konu ver biz ondan çıkmayız aa ayıp ettin(!)

  30 ağustos 2016 01:20

  3. alman ev aleti markasi. steam mop kullanan hanimlar eqlesin.

  30 ağustos 2016 01:33

  4. Adını her gördüğümde içimden fakiağ hausgerıte diyorum ve sonra 3 saniye bununla eğleniyorum bundan dolayı kendisine teşekkür ederim.

  Ayrıca Kendisine (link: https://youtu.be/vS0VQyCQvOI şu) eşsiz remixi gönderiyorum umarım sever.

  Bir de heteroseksüel olduğumdan dolayı erkeklerden hoşlandığım ve onlar hakkında düşüncelere sahip olduğum ve dahi bu düşünceleri paylaştığım için özür dilemem,hayır yani niye dileyeyim kalbimi kırdın şahsen bahsettiğin gibi bi kadın olmamakla gurur duyduğum halde beni genelledin aşk(gizlinot: herhangi bir erkekle aranda olabilenden değil) olsun fakiağ.

  30 ağustos 2016 01:36

  5. Tanim : Ciddiye alinipta cevap verilmeye deger olmayan yazar kisisi.

  Bir ustteki girdisi cok guzel kanitladi tanimimi.

  30 ağustos 2016 01:45 30 ağustos 2016 01:46

  6. Bizi neden siktir ettiğini anlamadığım yazar.

  Kocişçi değilim, değiliz. Olana ben de gömüyorum ama kimseye de "ataerkil" küfürler etmiyorum.

  Üzdü...

  30 ağustos 2016 01:54

  7. En başından beri fazla agresif bulduğum yazar. Bu akşamki çıkışı da gereksiz oldu bence. Şahsen ben koca delisi olan insanları da yadırgamıyorum çünkü onların tercihi. Benim anlayaşıma uymuyor ama kalkıp kadınlığın yüz karası bunlar demiyorum. Ki demesi de onun tercihidir onu da garipsemiyorum ama kalkıp onun gibi düşünmeyenlere çıkışması savunduğu şeyle ne kadar örtüşüyor tartışılır.

  30 ağustos 2016 01:59

  8. Kendisi hakkında tam olarak tutumum (link: https://cdn.suslusozluk.net/gorseller/33372_1095_1472511571_2848ba.jpg budur).

  Ayrıca tez vakitte (bkz: feminizme giris) konusunda bir kitap bekliyorum.

  Hepimizin böyle aynalara ihtiyacı var elbet.

  30 ağustos 2016 02:02

  9. hepimize kocaman bir siktir çekmiş yazarımsı.

  madem buradaki insanlar koca meraklısı neden gelip derdini buradaki insanlara açtı. soru sordu yardım bekledi. gidip başka platformda yapabilirdi.

  hoş bu kadar entelektüel kadınları bir arada bir daha bok görür.

  ayrıca 18 yaşında olup ben herkesten bilgiliyim tavrı takınması ne kadar itici. burada öyle kültürlü bilgili insanlar var ki kendisi gibi 10 tanesini cebinden çıkarır.

  (bkz: başkası adına utanmak )

  30 ağustos 2016 02:32

  10. Yazdığı ilk girdiyi gayet beğendiğim ama sonraki kendini savunma girdilerine pek anlam yükleyemediğim yazar. Ben de kadın erkek farketmez insanların sadece ilişki içinde var olacaklarını düşünmelerini yanlış buluyorum. Özellikle kadınların sevgilileri eşleri olmadığında bir hiçmiş gibi davranmalarını sık sık eleştiriyorum. Ama insan sosyal olmak zorundadır. Yalnızlıktan ne kadar keyif alırsanız alın hayatınızda bir insana ihtiyaç duyarsınız. O yüzden ister gönül ilişkisi ister arkadaş ister aile bir insanın varlığından Mutlu olan birini küçümsemek de yanlış geliyor bana. Evet mesele kimse yokken dik durabilmek belki ama biri varken de gayet dik durabilir insan. Sevgilisi var ve bundan Mutlu diye küçük görmek fazla acımasız. Üstelik bu sadece bizim ülkemize has bir şey değil, insan sevmek ve sevilmek zorunda yoksa insanlıktan çıkar.

  30 ağustos 2016 02:34