yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (4)
  • medya (1)
  5

  1. Büyük bir vizyon göstergesi olarak ilk başta ambalajını çok beğendiğim için aldığım, ilk kullanım sonrası ise oldukça memnun kaldığım siyah nokta maskesi. Şöyle ki; biz bu ürünü erkek arkadaşımla aldık, benden ziyade onun daha çok siyah nokta problemi var bakım vs gibi şeylerden haberdar olmadığı için (bu detay aşağıda işimize yarayacak lol). Dün akşam denedik ve sonuçlar şöyle:

  - Ağır bir çilek reçeli kokusu var. Çilek değil aynen çilek reçeli ve burun etrafına sürüldüğü için bekleme sürecinde bu koku hep geliyor burnunuza. Benim koku hassasiyetim bulunmadığı için problem olmadı ama olanlar rahatsız olabilir.

  - En önemli ölçüt tabii siyah noktaları çıkarmada ne kadar güçlü olduğu. Ben baya şaşırdım bu kadar iyi olmasına. Bende çok siyah nokta olmamakla beraber erkek arkadaşımın burnu tarla gibi ve maskenin büyük siyah noktaları bile aldığını gördüm. Çıkardığınızda o çıkan kısımda genelde beyaz beyaz noktalar görürdüm ben siyah çok olmazdı ama bu üründe baya çok adette siyah noktalar gördüm ve büyüklüğüne şaşırdıklarım oldu açıkçası beni aşırı tatmin etti o yüzden gücü.

  - Belki sizin için de bir ölçüt olabilir diye yazıyorum, benim için bir diğer önemli durum çıkardıktan sonra burnumu kaşındırıp kaşındırmaması. Denediğim siyah nokta ürünlerinin hemen hemen hepsinde çıkardıktan sonra çok fazla burun kaşıntım olur bunda hiç öyle bir şey yaşamadım o yüzden o açıdan da müthiş.

  Kısacası ben alacaklara tavsiye ederim koku hassasiyetiniz yoksa on numara beş yıldız ürün.

  Ukte: (yazar: Deementorr)

  12 ekim 12:44

  2

  2. Sıradan bir soyulan maske. Kalın sürsen kurumaz, ince sürsen çekilmez, her yere bulaşır. Gereksiz bir ürün.

  9 kasım 19:45 9 kasım 19:49

  5

  3. Bugüne kadar bir sürü soyulabilen maske kullandım,ilk kez cildimde irritasyon yaratmadan siyah noktaları hakkıyla temizleyen bir ürünle karşılaştım.Minik tüyleri de asla çekmiyo.Çok kolay soyulup asla kalıntı bırakmıyo.Oldukça da bereketli ve uygun fiyatlı.Tek sorunu kokusu bir tık fazla,bende koku hassasiyeti yoktur pek,ona rağmen baya şekerli bir koku geldi.Koku hassasiyeti olan süslüler beğenmeyebilir.Haftada 2 gün bu maskeyi kullanıp maskeden hemen sonra missha super aqua pore tightening tonerını kullanıyorum.Üstüne de snp peptaronic tonik sürüyorum.3 haftadır gözeneklerim tertemiz ve gözle görülür bir sıkılaşma var.Bayıldığım bir ürün oldu.Bitince tekrar alırım

  11 kasım 09:15


  4

  4. tanım: sadece watsons'larda satılan güney kore menşeili dewytree markasına ait, 75 ml. hacimli plastik tüp ambalajda indirim zamanında yaklaşık 18-20 tl aralığında satılan soyulabilir siyah nokta temizleme maskesidir.

  olumlu özellikleri: normalde kil maskelerini hem cildi çekiştirmesi ve tahriş etmesi, tüyleri yolması ve kullandıktan bir iki gün sonra cildi eskisinden de kötü hale getirmesi sebebiyle sevmiyor ve tercih etmiyorum. bu maske ile bu tarz sorunlar yaşamadım yani hem kuvvetli bir maske olarak burundaki tüyleri yolmadan ve canımı acıtmadan tüm siyah ve beyaz noktaları çekiyor hem de sonrasında tahriş vb. cilt hassasiyetleri yaşatmıyor. en az 15 kez kullanmışımdır, ince bir tabaka uygulama yeterli olduğu için daha maskenin yarısına bile gelemedim, bu bakımdan indirimli fiyatıyla gerçekten işe yarayan bereketli bir ürün. temizlemesi kolay, ciltte hiç kalıntı bırakmıyor. siyah noktalar konusunda baya etkili diyebilirim çünkü iki gün sonrasında kullandığım burun bantlarında eskiye nazaran daha az kalıntı buluyorum.

  olumsuz özellikleri: içeriğinde artık nasıl bir alkol ve yoğun parfüm varsa ne zaman sürsem ilk iki dakika gözlerimi yaşartıyor resmen beni ağlatıyor. kötü kokmuyor aslında çilek reçeli gibi bir kokusu var ama o kadar yoğun ki bu parfüm, hassasiyeti olan birinin kullanması bence gerçekten mümkün değil. içeriği de pek temiz değil; silikon ve petrol türevi maddeler barındırıyor. sadece watsons'larda satılıyor olması ve çoğunlukla stok dışı olması da benim için olumsuz bir özellik.

  bu ürünle ilgili biraz karışık duygu ve düşüncelere sahibim, çünkü benim için olumlu ve olumsuz yanları dengede sayılır. yeniden satın alıp almama kararımı ise kendisini kullanıp bitirdiğim süre zarfında siyah noktalara karşı daha etkili bir ürün bulup bulamayacağım belirleyecek. Şimdilik koku ve yoğun alkol ve parfüm hassasiyeti olmayan tüm hanımefendilere ve beyefendilere fiyat/performans ürünü olarak kendisini tavsiye edebilirim.

  11 kasım 10:50 11 kasım 11:15