yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  1. Neredeyse Hiçbir ürününün sevmediğim diadermine'den beni şaşırtan yüz temizleme jeli. Aslında normalde alacağım bir ürün değilken annem migros kampanyasından alıp bana vermişti zamanında, gerçekten memnun kaldım. Yüzüme kapatıcı hariç ürün sürmediğim günlerde no7 elektrikli yüz temizleme fırçası ile kullanıyorum, cildimi germeden ve kurutmadan temizliyor. Ama fondoten vs.yi çok iyi temizleyebileceğini düşünmüyorum. Köpürmeyen bir ürün, hafif ve rahatsız etmeyecek düzeyde gül kokuyor.

  4 eylül 2013 21:27

  2. dün ilk defa kullandım, fena değil. aman aman yüzüme iyi geldi diyemem ama karma cildimi kurutmaması benim için olumlu. yumuşacık yaptı, temiz de duruyor. kullanmaya devam edeceğim, umarım işe yarar.

  18 ağustos 2014 16:12

  3. Problemsize yakın bir cildim var. Yüzümde allık fondöten falan da kullanmadığım için günlük temizlik yapma ihtiyacı da hissetmiyorum doğrusu. Banyodan banyoya kullandığım kremler cildimde birikiyor gibi hissettiğim için gene banyodan banyoya kullanmak üzere bir temizleyici arayışına girdim. Daha önce denediğim ürünler acayip gerginlik hissi yaptı o yüzden hafif bir temizleyiciye ihtiyacım olduğunu fark ettim. Gratis'te gezindim gezindim ürünlerin hepsi yağlı ve karma ciltler için. En sonunda orada çalışanlardan biri bu ürünü gösterdi. Çok büyük bir beklentim yoktu ama baya başarılı buldum. Gerçekten çok hafif köpürmüyor bile. Gerginlik hissi de bırakmıyor. Gerçi daha 3-4 kere falan kullandım. İleride bir yamukluk olursa buraya yazarım gene. Haydi bakalım.

  Edit: Benden sonra yazılan yorum üzerine merak edip içeriğine şöyle bir baktım. Çok da beter gözükmedi bana ama takdir de size kalmış tabii. (gizlinot: swh) http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_804598640.html

  7 ocak 2015 22:17 7 ocak 2015 23:25


  4. bol sls 'li yüz temizleyicilerden biri daha. Sonra neden bu cildim erken yaşlandı demek istemiyorsak uzak durmak lazım

  7 ocak 2015 22:40

  5. ben nefret ettim zira tonikle kalan kalıntıları temizleyeyim dedim komple makyaj pamuğa çıktı.

  24 haziran 2015 13:30

  6. 1 yıl neutrogena yağsız yüz temizleyici kullandıktan sonra "indirimdeymiş bi deneyim bakalım" diye aldığım ve kullandıktan sonra yüzümü adeta pamukla kaplamışım gibi hissettiren yıkama jeli. neutrogena yağsız yüz temizleyicinin kurutuculuğundan mıdır yoksa bu ürünün özelliğinden midir bilinmez fakat şimdilik oldukça memnunum.

  25 haziran 2015 21:35 ed.4 temmuz 2015 21:42

  7. toniğini kullandığım ve gözlerimi cayır cayır yaktığı için almaktan vazgeçtiğim ürün.

  2 temmuz 2015 15:34


  8. Başlarda suyla köpürtmeye çalışıyordum bu ürünü. Baktım köpürmüyor, temizlediğinden emin olamıyorum; disk pamuğa döküp silerek kullanmaya başladım. Bu şekilde daha kullanılır oldu. Ten makyajı olarak azıcık bb krem kullanıyorum. Bu şartlar altında temizlemesinden memnunum diyebilirim.

  14 eylül 2015 07:08

  9. Bu ürün toniğiyle birlikte bana hediye gelmişti ilk başta hiç hoşlanmadım çünkü köpürmeyen temizleyicilerde temizlenmiş hissini alamıyorum, yalnız Ürünün arkasında makyaj temizlemeye Yönelik olduğu yazıyor. Birde öyle deneyeyim dedim. Ve ba-yıl-dım! Ellerime döküp pamuk falan kullanmadan makyajımı çıkarıyorum. Ben ki Fazlı yapıda ya da cildi yağlandıran ürünlerden nefret ederim zaten jel su gibi. Sanki cildimi canlandırmış, resmen gözle görülür bir değişiklik var. Yumuşacık yapuyor. (Cildim karma) Gözümü öyle yaktığını da hatırlamıyorum.belki mükemmel suya dayanıklı ürünleri falan çıkarmaz ama hafifliğiyle gönlüme taht kurdu şu aralar . Hala gratiste ikili satılıyorlar sanırım 23tl civarında.(Hediyenin fiyatını da öğrenmiş oldum kıh kıh kıh) Toniğe çok bayılmadım yalnız onun yerine Gül suyu kullanıyorum çok tatlı bir ikili oldular. bu arada net Gül suyu kokuyor ama hafif.

  ürünü çok övmüş gibi hissettim, diğer Kullananlar da çok bayılmamış ya kendimden Şüphe duydum resmen ^-^

  19 eylül 2015 00:08 19 eylül 2015 00:18

  10. Köpürmeyen ve adının hakkını vermeyen bir temizleme jeli.sivilce yapmıyor ama cildi adeta bir çöl,adeta bir afrika'ya çeviriyor.gerim gerim geriyor.ve ardından,bir yarım saatten sonra bir şey sürmezseniz vıcık vıcık yağlandırıyor.tabi benim cilt kuruya dönük normal olduğu için çok aşırı derecede fışkırırcasına yağlanmıyor.

  ben açıkçası sivilce yapmasını beklemiştim,hatta yapacağından emindim ama beni şaşırttı yani.

  Kısacası kuru ciltler kesinlikle uzak dursun.cildiniz yağlıysa,hatta hem hassas hem yağlıysa sevebilirsiniz.

  25 kasım 2015 22:56