sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (2)

  29. Bu kızı ınstagramdaki photoshop olayıyla tanımıştım diyebilirim. Zorbalık yapılması doğru değildi ama o kadar abartılı shop yapınca gelen tepkiyi normal karşılayıp (kendim de baya şaşırmıştım) çok takıntılı biri olduğunu düşünmüştüm - ki öyle bence.

  Videolarını yeni izledim, videolarında çok tatlı bir kızmış aslında, ınstagramda ne kadar itici bulduysam youtubeda bir o kadar sevdim. Takıntılarını yenmeye çalışırsa çok daha fazla takipçi toplayacağını düşünüyorum. Kendisini de çirkin bulmuyorum ve o kadar shopa gerek duymadığını düşünüyorum. Ayrıca kızıl saça dönmesi iyi ölmüş yakıştırdım kendisine :)

  21 haziran 20:38

  28. Youtube videolarında oldukça sempatik bulduğum bir ablamız, konuşması mimikleri oldukça tatlı ancak bu kadının üzerine bu kadar gidilmesinin nedeni görünüşü değil bence ta kendisi. İnsanlar instagram ve youtube arasındaki fiziksel farka bakıp hiç hoş olmayan linçlere başlıyor. Her kadın kilolarıyla güzeldir mottosunu meşale gibi taşıyan bizler kendi kilolarına (duyduğuma göre elini de şopluyormuş) saygısı olmayan bir bireye neden bu kadar avukatlık yapıyoruz anlayabilmiş değilim doğrusu . Ünlüler şoplarla genç kızlarda mükemmel vücut algısı yaratıp kendilerini beğenmemelerini sağlıyor deyip de ama bu kadın shop yapıyor diye onu yargılamayın tezatlığını oluştaramazsınız. Bu hanım ablamıza kimse kilolu olduğu için baskı yapmıyor, instagramda gerçek dışı bir kadın algısı yarattığı için eleştiriliyor

  21 haziran 19:55

  27. Tekrar girdi giriyorum çünkü az önce youtubeda nasıl 35 kilo verdim videosunu izledim. Kıza twitterda, bu platformda, instagramda ne kadar acımasızca şeyler yazıldığına çok çok çok sinirlenmiştim zira kimse bunları haketmez. Sosyal medya öyle pislik bir yer ki kimse neyi nasıl eleştireceğini, yorum yapacağını bilmiyor. Her şeyden evvel bir "insana" yorum yaptığınızı unutuyorsunuz. Kız mide ameliyatı olmuş ki ondan öncesinde de kiloyla alakalı bir sürü sorunla uğraşmış. Bilmiyorum, gerçekten ben bu çağdan etimle kemiğimle nefret ettim.

  21 haziran 18:02

  26. son videosunda vaktiyle kilo verme çabalarının nasıl yeme bozukluklarına evrildiğini, bulimiayla nasıl savaştığını, alıp verdiği kiloların 30-40'ları bulduğunu ve nihayetinde sosyal medya lincinin de etkisiyle mide ameliyatı olduğunu anlatmış. yeni bir linç gelmesi riskine rağmen böyle açıkça konuşabilmiş olmasını gerçekten çok takdir ettim. şu anda epey sağlıklı görünüyor, umarım yeme bozukluklarının yarattığı mental yıkımdan da kurtulmuştur ve bir daha benzer şeyler yaşamaz. eğer buraları okuyorsa, geçmiş olsun dileklerimle. bulimia, binge eating, anoreksiya vs. gerçekten baş etmesi zor problemler, dilerim kimse bunlarla sınanmasın.

  13 mayıs 20:41

  25. Mide ameliyatı geçirmiş youtuber.

  Linç yemesinin ardından kilo verme çabasına girmeden bu kararı aldığını anlatmıs videosunda.

  Bu kızımızın mide ameliyatı olmaya karar vermesi de, sosyal medya neticesinde olmus.

  Ailesi, iş, sevgilisi var. Sağlığı yerinde ama sm yüzünden kendinden nefret eder hale gelmiş.

  Sosyal medya günden güne öldürüyor insanları.

  13 mayıs 15:16

  24. Burada adını görünce merak edip youtube kanalına gidip soru cevap videosunu izledim. Instagram hesabını düşünmeden değerlendirince aslında gayet güzel bir kız. Esprili ve komik bir tarafı da var, yabancı olmasına rağmen türkçeyi çok iyi bildiği için çok akıcı bir video olmuş sonuna kadar izledim. Diğer youtuber kızlarımız gibi eee ıııı demeden, uzata uzata konuşmuyor. Kanalı tutar bence. Instagram hesabına gelirsek, photoshop konusunda çok başarılı olduğunu düşünmüyorum çünkü gerçek haliyle fotoğraftaki halinin farklı olmasının yanında, fotoğraftaki görüntüleri de birbirinden farklı. Yani her karede başka biri gibi. Bi tutarlılık yok anlatabildim mi bilmiyorum ama bakarken garip geldi. Her birinde farklı biri gibi çıkmış. Bir sürü diana var. 

  7 nisan 09:16

  23. Photoshop ustası. Çok başarılı gerçekten. instagram fotoğraflarını görünce böyle biri olamaz diye düşünmüştüm gerçekten de yokmuş öyle biri. Neden youtube'a geçip kendini gösterme riskini aldı anlayamadım ama. Güzel gerçek çillermiş ayrıca Diana kardeş.

  6 nisan 11:56

  22. Youtube videolarını izledikten sonra sanırım kadına gözüm alıştı ve instagram ve gerçek hali arasındaki fark eskisi kadar çarpıcı gelmiyor. Yaptığı şeyi de makyajın bir adım üstü cosplayin bir altı görüyorum.

  6 nisan 11:54

  21. Bir dönem fotoğraftaki çillerin yapma olduğunu söyleyenlere “evet her sabah çil yapıyorum ruh hastasıyım” tarzında bir çıkış yapmıştı ve ısrarla gerçek olduklarını ima ediyordu. Şimdi bende hafif hafif var zaten falan diye kıvırmaya çalışmış. Gerçekte güzel biri olsa da ciddi kompleksleri olduğunu düşünüyorum zira bedenini olduğundan bu kadar farklı lanse etmeye çalışmasının başka nedeni olamaz.

  Ayrıca şimdi de pişkinliğe vuruyor gibi geliyor twitterda ben kendimi her halimle aşırı güzel buluyorum zaten falan diyor ne güzel... ama hâlâ her storysinde ''ay gülmeyeyim gıdım çıkar'' diye laf soktuğunu sanarak komplekslerini bir kez daha belli ediyor.

  6 nisan 11:14 6 nisan 12:22

  20. Kendisini instagramdan tanıyordum ve herkes gibi ben de çok güzel bir kız olduğunu düşünüyordum. Fotoğraflarındaki shop bariz belliydi ama Youtube videosundan sonra ikinci danla bilic şokunu yaşadım. Neden kendinizi olduğunuzdan bambaşka insanlara çeviriyosunuz yahu, çok şaşkınım. Gercekten instagramı ile alakası yok. Halbuki güzel tatlı bir kızmış, özellikle gülerken. İnstagramda öyle bir profil yaratmış ki, tabi beğenilmiyor şimdi.

  7 mart 05:42