girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (1)

1. (gbkz: dior)'un kült nemlendiricisi. aslında eski ambalajı (link: https://www.lustyfashion.com/wp-content/uploads/2013/05/Dior-Hydra-Life-Pro-Youth-Sorbet.jpg şu) şekildeymiş ancak geçen yıl yenilenmeye gitmişler. sadık kitlesi çok memnun; hafif yapısı ve iyi nemlendirmesiyle ünlü. (tabii cilt bu, kişiden kişiye değişir.) maaşım yatar yatmaz artık uzun süredir uzaktan baktığım bu bebeğe kavuşmayı düşlüyorum; kullandıktan sonra burayı editler, kullananların da fikirlerini beklerim.

ilgili medya:
1
27 şubat 17:53

2. Roaccutane kullandığım dönemde cildimi nemden pamuk gibi yapan muhteşem krem. Sayesinde ilacın yaptığı o kuruluğu, gerginliği hiç hissetmedim. İlaç bittikten sonra ise ağır gelmeye başladığı için kullanmayı bıraktım. Cildi gerçekten kuru olanların memnun kalacağını düşünüyorum.

Bu arada, kremi doktoruma göstermiştim. İçeriğini okumuştu. Kullanmamda bir sakınca görmemişti.

27 şubat 17:58

3. yıllar önce sevil'den yaptığım yüklü bir parfüm alışverişi sonrasında bir poşet dolusu bunun samplelarından vermişlerdi. ilk tanışmam böyle oldu yani ve o samplelar bana 1 yıl gitti.

öncelikle yapısı inceciiiiikkk. asla kalın, yağlı bir his bırakmıyor. nemlendirme 10 üzerinden 10. o kadar iyi. e diyeceksiniz ki bu hafif haliyle nasıl böyle nemlendiriyor, ki haklısınız da. işte asıl sırrı burada. öyle bir formülasyonu var ki yüzünüzü o haliyle neme doyurup cilde kalıcı elastikiyet kazandırıyor. yani sürekli tazeleme ihtiyacı doğurmadığı gibi 1-2 gün sürülmedi diye cilt tekrardan kurak çöllere dönmüyor. 

fiyatı oldukça yüksek ve dior kolay kolay da indirime girmiyor evet ama uzun vadedeki etkileri göz önünde bulundurulduğunda gayet iyi iş çıkardığını görebilirsiniz. 

sonuç olarak, alım gücü olanlara önerebileceğim bir kremdir. 

27 şubat 21:11 27 şubat 21:18