sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (10)
 • oylar (2)
 • medya (1)

1. face scrup ürününü kullanıyorum . karma ciltliyim, açıkcası kuru ciltlere hiç iyi gelmeyeceğini düşünüyorum ,ben kullandıktan sonnra bolca nemlendirici kullanarak normale döndürüyorum cildimi, yoğun nane hissediliyor ama beni rahatsız etmiyor bu durum hoşuma gidiyor tek sorun cildi kurutması. uygun fiyatlı bi scrup olarak yeterlidir

17 kasım 2014 19:03

2. ambalajına kanıp aldım zaten uygun fiyatlıydı ama kadınlar günü indiriminden 7 lira gibi bi fiyata düşünce dayanamamıştım. maalesef hiç beğenmedim. cildim karmadan kuruya dönük bir cilt ancak bu ürün bende sivilce yaptı. sivilce olmayan suratıma peeling yapıp sivilceli olmayı başardım. siyah noktalarımdan kurtulayım derken bir de sivilce eklendi üstüne :) şimdi yves rocher kayısılı peelinge bakacağım herkes çok methediyor. kısacası bu ürünü alırken iyi düşünmek lazım

14 haziran 2015 13:45

3. Gratış'te devamlı görüp görüp inatla almıyordum. sonra dayanmayıp aldım... çok süper bir ürün değil aslında ama ambalaj konusunda başarılı bu nedenle kendini sattırıyor... haftada bir kullandım bir ferahlık hissi veriyor cilde. onun dışında pek bir numarası yok... bir daha alır mıyım? hiç sanmıyorum...

16 ekim 2015 19:03 ed.29 kasım 2015 12:12

4. dirty works'ün bayıldığım iki ürününden biridir.

diğeri için (bkz: dirty works detox mud mask)

benim cildim karma. sivilce problemim yok. gözenek problemim var. bu ürün gözenekleri gayet güzel temizlemenin yanı sıra asıl pore-fect olayını temizlediği yerleri sıkılaştırarak yapıyor. en azından ben bu farkı gözlemledim diyebilirim. bu muhteşem özelliğinin yanı sıra yine kokusu harika olan bu ürün, içeriğindeki mentolle beni orgazmik bir hisse ulaştırıyor. yeni ambalajlısıyla eskisi arasında içerik olarak bir fark yok sanırım. yenisini çok aradım ama bulamadım, bulduğum yerlerde tek bir tane kalmıştı ve içine edilmişti filan. ben de eski ambalajlısını aldım gitti. üzücü.

7 ocak 2016 17:56

5. çok çok sevdiğim scrub. ben genelde bu tarz peelingleri çok sevmem işe yaramadıkları için ama bu kesinlikle iyi temizliyor. özellikle yüzüm pütür pütür olduğu zamanlar çok iyi gideriyor o tabakayı ve harika bir yumuşaklık bırakıyor bende. mentol kokusu da sevmememe rağmen beni hiç rahatsız etmiyor aksine hoşuma gitti. ayrıca mentollü olmasından dolayı yüzde bıraktığı o karıncalanma hissi de çok hoş. elimdeki bitti. başka ürünler denesem mi diye düşünüyorum. özellikle clarinsin ki çok övülüyor ama o kadar para vermeye kıyamazsam kesinlikle bunu alırım tekrar.

4 şubat 2016 22:37

6. Peeling'inin fresh fresh etkisini sevdiğim için ferahlamak için kullanıyorum. Siyah noktalara hiçbir etkisi olmasa da yüzümün temiz olduğu hissiyatını veriyor. Bir daha alır mıyım ? Kesinlikle almam tabi yine o güzel ambalajlarına kanmazsam.

3 kasım 2016 16:57

7. Tüm yüzüme uyguladığımda verdiği hissi sevmediğim, yalnızca siyah nokta problemi olan burnuma uyguladığımda tam olmasa da memnun eden scrub. Taneleri çok küçük, bu yüzden öyle oh ne güzel alıyor ölü deriyi diyecek bir etkisi yok ancak burun bölgesinde hassasiyet yaşayan benim gibiler için bu güzel bir özellik. Yıkadıktan sonra nemlendirmeden ziyade hafif yağlı bir his bırakıyor, buna rağmen yıkamanın on dakika sonrasında gerilme yaratıyor; sivilceye meyleden cildime sık kullanmaya cesaret edemedim bu yüzden.

Mentollü olmasıysa en beğendiğim kısmı. Burnunuz tıkalıysa ya da bir şekilde burundan nefes almakta zorlanıyorsanız bunu bir deneyin. Burnuma uygulayıp yarım dakika kadar bekleyerek normalde aslında nefes alamadığımın farkına vardım. Bu sayede diğer beklentilerimi karşılamasa da sevdiğim bir ürün oldu kendileri.

Yalnız gözenekler açısından bir beklentide olmamak gerek. Sıkılaştırmayı, öyle derin bir temizliği geçtim yüzeysel olanları bile etkilemedi bende. Normal bir yüz temiyleyici olarak tercih edilebilir.

7 mart 2017 14:46

8. bir süre önce almaya niyetlenip vazgeçmiştim. sonra da aklımda niyeyse kötü bir ürün diye kalmış. geçenlerde tavsiye üzerine hazır indirimdeyken bi deniyim dedim; gerçekten iyiymiş. çok güzel bir kokusu var, tanecikleri öyle söylendiği kadar büyük gelmedi bana. hatta clinique scrub kullanıyorum, hemen hemen aynı diyebilirim. her ikisinin de mentollü oluşu da başka bir benzerlik:) temizledikten sonra avene termal su sıkıp üzerine nemlendirici sürdüm, oh mis:) bu arada karmadan daha çok yağlı bir cilde sahibim.

21 temmuz 2018 17:27

9. Içindeki partikulleri deniz kumunu anımasattığından mıdır nedir çok sevdiğim bir face scrup ve ayrıca içindeki mentol özellikle  yaz aylarında hoş bir serinleme ve tazelik etkisi yaratıyor. Bunun dışında yüzünüze uyguladıktan sonraki verdiği yumuşaklık hoşuma gitse de bir makyaj yapıp üstüne akşam geri temizlediğinde o yumuşaklıktan eser kalmıyor. Geçici bir yumuşaklık yani çok da aldanmayın.

25 temmuz 2018 04:58 27 temmuz 2018 11:32

4

10. yılbaşından önce kredi kartı puanlarımı bitirmek için rastgele aldığım bir ürün, gratiste indirimli fiyatı 14 tl civarıydı. normalde araştırmadan bir ürün almam ama puanla olunca kötü çıksa da bir şey olmaz atarım dedim ve pek bir beklentim yoktu fakat kullandıktan sonra oldukça beğendim. İlk olarak yarattığı ferahlık hissi çok güzel mentolü sanki cildimi hava aldırıyormuş gibi hissettiriyor. bunun dışında yüzlerimdeki pütürlere çok iyi geldi bunu kullandıktan sonra uzun süre sonra bile cildime dokununca sanki pürüzsüzmüş gibi hissediyorum. siyah nokta gibi şeylere bir yararı var mı bilmiyorum çünkü o kadar dikkat etmedim öncesi sonrası gibi ama genel olarak beğendiğim bir ürün.

5 ocak 18:23