girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (0)

62. çoğunun sonunun mutlu bitmesi.

3 eylül 10:41

61. X: sana bir şey söylemem lazım çok önemli.

Y: şşş lütfen bu akşam keyfimiz kaçmasın kötü bir şey duymak istemiyorum. (gizlinot: O akşam keyif kaçırmasın diye duymadığı şey yüzünden daha sonra söylemediği için x'in ağzına s.çacaktır.)

Ya da;

Erkek ve kız aynı anda: sana bir şey söylemem lazım.

E ve K yine: önce sen (gizlinot: Burada ehehe yaparlar)

E: tamam önce sen ya da alternatifi K: benimki çok güzel ilk ben söyleyeceğim.

K: *söyler*

E: *kötü bir şey söyleyecektir ve söyleyemez. Dediği şey kızın diyeceğinden zıttır ve bunu söylese kadın ayrılacaktır bunu hisseder. *

Ve bir banka sarılarak otururlar erkek kişisi uzaklara dalar. (gizlinot: Yine sonrasında bu olay patlar kız yine ayrılır ama sonra barışırlar)

2 eylül 18:00

60. -Uzun bir yolculuğa çıkacakları zaman başlarını cama dayarlar ve hüzünlü bakışlarla dışarıya bakarlar. Bu durum genellikle, bir kavga veya tartışma sonucu evden ayrıldıktan sonra ortaya çıkar. Ve Ne hikmetse yolculuk esnasında kafaları asla ama asla cama pinpon topu gibi çarpmaz.

-

2 eylül 12:15


59. Aile büyüklerinin arasında dönen sırlar. Bu sırrı esas oğlan ya da kızın bulmaya çalışması.(gizlinot: Bla bla bla...)

2 eylül 10:51

58. Dizideki esas kıza 367272 kişinin aşık olması :d

En sinir olduğumdur bırakın bi salın ya aynı anda üç dört kişi bir kızı niye seviyor 

2 eylül 10:22

57. Sıradan sekreter kızın bir anda yükselmesi, getir götür yapan elemanın fikirlerinin harika olması. Mesela getir götür elemanı büyük toplantılara girip fikrini söyler ve herkes ona hayran kalır. Bir anda yükselir. O anda zengin patron, o kıza aşık olur. Hiç tersini görmedim, illa zengin yakışıklı patron o saf eğitimsiz gösterdikleri kıza bu iş konusundaki üstün fikirleri ile aşık olur.

Bir de dışarıdan seks manyağı gözüken esas kızdan önce her gece biriyle yatan zengin yakışıklı patronların asla "masum saf mahalle" kızıyla sevişmemesi. Öyle aylarca yıllarca geçirmesi. Hayatta böyle bir şeyin olacağına inanmam.

2 eylül 00:16 2 eylül 00:21

56. iki karakterin birbirine aynı anda aynı duyguları beslemesi

2 eylül 00:08


55. dizideki esas oğlanın eski sevgilisiyle kızımız kanlı bıçaklı olur hatta öyle ki oğlan bile nefret eder onca yaşanmışlığı yok sayarak. esas kızımız ile oğlumuz tek suçu sevmek olan kızı öyle bir ezerler ki o kızdan biz bile nefret ederiz.

2 eylül 00:06

54. bir kafaye gidildiği zaman içecek sipariş edilince gelen içicekten sadece bir yudum alınır ve bir daha içilmez. genelde erkek zengin plaza çocuğu olur, kızsa normal ya da kötü durumu olan aile kızı olur. başta nefret ilişkisi ile başlayan şey büyük aşka dönüşür. bakışmalar 84694 dakika sürer. başkasıyla sevgili sanma olayları hep vardır. havalimanında uçağa ya da otobüse binip şehiri terk etme aşamasında karşı taraf dur diye bağırarak koşar ve gitmesini engeller. Ha şayet bu olmazsa da yine terk etme anında otobüste kız camdan bakarken erkek arabasıyla otobüsün önüne geçerek durdurur. Kızı otobüsten indirerek gitmesini engeller.

1 eylül 23:31

53. Birinin başına gelen bi şeyi oturup da yanındakilere anlatmaması. Ölümün kıyısından bile dönse çaktırmaz.

Ohooo bize olsa be fenalıklar geçirir ne anlatırız ne anlatırız bunlar sus pus.

1 eylül 17:00