yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (0)

  1. gece gece gömdüğümdür. Klasik normal hamurlu olana bayılıyorum. böyle o hamuru alıp ikiye katlayıp dürüm şekline getiricen, ellerini yağa banacak falan :D

  2-3 kilo alınan şu kış günlerinde ay azıcık kısayım dersin, öğlen salatanı akşam 2 şer kaşık kuru fasülye, pilavını yersin gece 12 de orta boy pizza söyleyip gömersin cola ile. tüm gün çöp edersin. diyet psikolojisi sanırım.

  26 ocak 2015 01:16

  2. ne zaman buradan pizza yesem bağırsaklarım ağlıyor, tuvalet kapısına out of order yazısı asılıyor. bana uzak sevenlerine yakın olsun. ayrıca şişhane'deki miss pizza da candır.

  26 ocak 2015 01:23

  3. Akşam akşam sinirlendirdi.pizza yanlış geldi.kafalarına göre malzeme serpiştirmişler,hamur seçeneği de istediğim gibi değil.ben de aradım tabi, telefon meşgul.saat 8 civarıydı.o saatten şube telefonunu sonra hiç telefonu açmadılar hep meşguldü.müşteri hizmetlerini aradım onlar ulaşmaya çalışırız size döneriz dediler ve dönmediler.birdaha aradım bu kez ulaşamadık şikayetinizi kaydettik dediler.bu be biçim bir firma.bulunduğum yerde daha önce de yemiştim resmen hiç sos koymamışlar her tarafı hamurdu.belki o gün öyle denk gelmiştir dedim.bu da aynı.denetleme olmadığını düşünüyorum.bana gönderilen pizza resmen 30sn de ne bulunursa üstüne yalapşap atılıp gönderilmiş bir pizzaydı asla yenecek gibi değildi.

  25 haziran 2016 00:04


  4. Gereksiz şişirildiğini düşündüğüm pizzacı. Ya az ya fazla pişirirler ve çoğu zaman yanık gelir bir tarafı. Ben gitmeyi de sipariş etmeyi de bıraktım. Arada gece eve dönerken bizim bebişlere alıyorum yerler diye, eve gelince şöyle bir bakıyorum yok arkadaş hiç cezbetmiyor. Fiyat politikaları zaten baya bir rahatsız edici. Asla düşündüğünüz kadarını ödemiyorsunuz her tarafa bangır bangır astıkları kampanyalar çok az seçenekte o haliyle geçerlidir ve kalanların tamamında fiyat farkı gömerler. O saatten sonra da inat edip dursun diyemiyorim garip bir şekilde. Normalde salak yerine koyduklarını düşünsem hiç düşünmeden sırf inattan itiraz edip sorun çıkaran ben nedense buraya çemkirmedim hiç. Kampanyaların altına sadece şunda bunda geçerlidir yazısını karınca kadar yaza yaza büyüdüler velhasıl. Ayrıca söylemeden geçemiycem pasaport pizza lezzet anlamında da 5e katlar bunları. Keşke ölsen dominos hiç sevmiyorum seni.

  25 haziran 2016 00:12

  5. "daha hızlı ne mutlu edebilir ki" diye slogana sahip pizzacı.

  baya zamlandı son zamanlarda. eski kalitesi de yok pizzalarda. hem kaliyeti düşür hem zam yap. hiç hoş değil. reklamlarda da recep ivedik tipli bi ayı oynuyor

  23 ağustos 2016 20:23

  6. Şu an burdayım pizzamın hazırlanmasını bekliyorum ve herşeyi elleriyle mıncıklayıp koyuyorlar ve çok ciddiyim ELDIVENSIZ. Kız hop peynire daldırıyor elini hop zeytine. Allah’ım...

  12 aralık 2017 19:26

  7. Yalancı pizzacı.

  Pizza yemeyi severim dominosu çok tercih etmesemde evime yakın olduğu için sipariş verdiğim oldu tabii yoğurt sosun da bunda katkısı var.

  Bugün bedava pizza kazandınız diye sms geldi. Kod ile birlikte. Diyetteyim ve canım aşşşırı pizza istiyordu son günlerde bu bir işaret olmalı diyerek kodu kullanmak istedim.

  Neyse kodu kabul ediyor sepete ekliyorum ama siparişte 26 lira ödeme görülüyor. Denedim bir kaç defa olmadı sonra kampanya koşullarını okumak aklıma geldi. İşte pizzanın hangi çeşit olacağı, boyu, kodu. geçerli tarihi vs yazıyor. En altta incecik küçücük bir yerde dominos kampanya da değişiklik ve iptal hakkına sahiptir yazıyor.

  Yani bu mu sizin kurumsal zihniyetiniz. İnsanlara mesaj at bedava pizza diye sonra aa aaa soriii iptal cnm o kampanya de. Pizza satma taktiğiniz yalancılık mı yani.

  Şuan zaten açım canım da nasıl iştemişti süslüler onun etkisiyle de köpürdüm baya. Üyeliğimi ve sistemden telefonumu sildim.

  27 haziran 2018 17:19


  8. pizzaları genel olarak çok kuru ve hiç lezzeti yok. reklam yapmışım gibi olacak ama dominos yerine pizza bulls’u tercih ederim. özellikle eve sipariş durumlarında aşırı hızlı getiriyorlar. domino’s çok yavaş. ve o kuruluğa göre gereksiz pahalı.

  27 haziran 2018 17:37

  9. (link: http://www.hurriyet.com.tr/video/pizzaya-tukuren-kurye-guvenlik-kamerasinda-40785423 Kuryesinin teslimat sırasında pizzaya tükürmüşlüğü vardır. )

  27 haziran 2018 18:08

  10. başlığı hortlatıyorum. az önce 70 liralık siparişimi tam 1 saat 10 dakikada getirdiği için ücretsiz veren pizzacıdır.

  4 temmuz 2018 12:25