4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (2)
  • medya (1)
5

1. Drunk elephant firmasının c ve e vitamini ile ferulic asit içeren gündüz serumu. Sabahları temiz cilde uygulayıp üzerine nemlendirici ve güneş kremi sürüyorum. Burnumun üzerindeki güneş lekelerini azalttığını farkettim. İçerik, kıvam ve koku olarak skinceutical c e ferulic ile nerdeyse muadiller ancak hem fiyat hem ambalajda drunk elephant daha başarılı. Malesef ülkemizde ve avrupa’da satılmıyor. Ben bir arkadaşıma amerika’dan getirtmiştim, vergiyle birlikte 85-90 usd gibi bir fiyatı var. 5 aydır kullanıyorum, daha bugün bitmeye başladığını hissettirdi. ambalajı hava geçirmediği için c vitamini içeren bir ürün için muhteşem. bu yaz bir arkadaşım amerika’ya gidiyor, nazım geçerse bir tane daha isteyeceğim.

3 mayıs 13:15 3 mayıs 14:44

2. ürün saf c vitamini olarak geçen 15% oranında L-ascorbic acid içeriyor. bunun yanı sıra ferulic acid ve 1% oranında e vitamini içeriyor. ürünün vaatleri arasında cilt lekelerini geçirme, cildin zamanla yitirdiği elastikliğini tekrardan sağlama ve cilt yüzeyindeki pürüzleri ve renk eşitsizliklerini giderme bulunuyor. pompalı bir ambalajda sunuluyor. c vitamininin muhafazası için ışık almayan başarılı bir ambalaj seçimi yapıldığını düşünüyorum.

ürünü iki haftadır, geceleri yatmadan nemlendirici öncesi uyguluyorum. 14 günlük deneyimimden yola çıkarak cilt lekeleri ve renk eşitsizlikleri konusunda şimdiden etkili olduğunu söyleyebilirim. cildi sıkılaştırma konusunda henüz bir etkisini göremedim.

ürünün fiyatı 80 dolar. abd dönüşü duty free'den satın aldığım için vergi ödememiştim. c vitamini içerikli the ordinary'nin benzer ürününü de denemiştim. fiyatı neredeyse bunun onda biri kadarıydı. fakat renk eşitsizlikleri üzerinde bu kadar etkili değildi. zamanla kullanım sırasında cildi sıkılaştırma gibi vaadlerini gözlemlersem tekrar alabilirim.

19 temmuz 19:14