sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (496)
  • medya (18)

  1. kanalına (link: https://www.youtube.com/user/ecetargit bu) linkten ulaşabileceğiniz taze youtuber.

  4 şubat 2016 22:06

  2. Ben bu kızdan umutluyum neden mi ?

  Gördüğüm kadarıyla maddi durumu iyi yani iki üç dandik kozmetik ürün ve üç beş kuruş için yalandan ürün tanıtımı yapmaya ihtiyacı yok.

  Sonrasında içerik bilgisi var.Kendi yüzüne sürmediği ürünleri bizlere tanıtmayacağını düşünerek bu konuda da kendisinden umutluyum.Daha ilk videolarını çekmekte fakat kanalına bakarsanız ürünlerdeki alkol çeşitlerinden bahsederek bizleri aydınlatmış.

  Son olarakta güzel bir özgüven sezdim bu kızda,içi dolu bir özgüven.

  Ece'ciğim bu kadar övdüm seni yüzümü kara çıkarmaman dileğiyle :)

  6 mart 2016 22:11

  3. (link: https://www.youtube.com/watch?v=OHvD3sBdN0A&list=PLGZj1DiNyUgtDlazUJivBqoXQ-hDMuDT6 maldivler vlogunu) izledigimden beri "ben maldivlere gitçeeeem" diye aglamama sebep olan youtuber.zalım.

  13 mart 2016 14:32

  4. SEYAHAT KOZMETİK ÇANTAM diye (link: https://www.youtube.com/watch?v=SFBaCt97eJM şöyle) bir video paylaşmış.

  diksiyonundan mıdır bilemedim ama konuya o kadar yabancılaştım ki, kendimi vallahi bakımlı sanırdım. söylediği ürünlerin %90'ını tanımıyorum. (gizlinot: swh )

  yüz yağları videosunda da bahsettiği bir yağın fiyatına bakmıştım 600 lira civarıydı.

  insan özeniyor tabi..

  22 mart 2016 18:37

  5. ben bu kadını çok beğendim. videolarının içeriğinden mutlaka bi'şey öğreniyorum bir kere. evet çok çok pahalı ürünler kullanıyor genel olarak ama uygun fiyatlı cilt bakım ürünleri hakkında deneyimlerini paylaştığı bir videosunu da gördüm, zamanla daha çok ürün yorumu da gelecektir diye düşünüyorum.

  yüzü çok hoşuma gitti bence çok güzel bir kadın. yuvarlak yüz hatları olduğu için kendimle ortak nokta bulup teselli oluyorum belki de:)

  göz makyajını da çok beğendim( ben baya baya beğenmişim) deneyeceğim benzer ürünlerle bakalım.

  ayrıca kontür için kullandığı dolce gabbana allık çok fena aklıma düştü onun yerine mac harmony ile nefsimi köreltebilir miyim acaba.

  ya bir de kulağına taktığı halka piercingin çapı çok büyük. kızılderili gibi durmuş, onu da değiştirse kusursuz cildine tam olarak odaklanabileceğim.

  16 mayıs 2016 02:19

  6. Sürekli yutkunma sesi ve ağız şıpırdatması dışında videolarını çok beğendiğim youtube kişisi. Konumu, eğitimi itibariyle yalan dolan reklam kokan bir kanala dönüşmeyeceğini düşünüyorum. Umarım böyle kalır.

  22 mayıs 2016 20:23

  7. Büyük harflerle mükemmel bir yutıbır. Başta kendisinin yurtdışı eğitim videosunu izlemiş ve züğürt kısmım tarafından kendisine kısa süreli bir nefret beslemiş olsam da sonra oldukça sevdim. Kimse kusura bakmasın anamız babamız bize de o kadar para verse harcarız. Şimdi her ay kozmetiğe harcamalık 10.000 tl'niz olsa çok övülen ama deli pahalı kozmetik ürünü de alırsınız maldivlere de gidersiniz. Ancak hepimizin ruhu bu kadar naif kalır mı işte orası meçhul. Kızda bir gram sonradan görmüşlük yok bir gram kendini beğenmişlik yok.

  Her bölümü ayrı reklam olan videolar yerine bu tarz videolar daha güzel.

  26840607 tane ucuz ama vasat ürünüm olacağına biraz para vermeyi tercih edenlerdenseniz bu kızı seversiniz.

  Umarım amatör ruhunu kaybetmez!

  4 haziran 2016 00:46

  8. İçerik üretme konusunda inanilmaz basarili. Uzun zamandir ilk defa bir youtuber dan harika bilgiler kaptim. Dopdolu bir kiz. Umarim çizgisini bozmadan devam eder. Cildine nazar değmesin cidden pırıl pırıl çok güzel bakildigi belli. Ayrıca maddi durumu çok iyi olduğu belli ama ona rağmen sadece pahali olan kaliteli mantiginda degil uygun fiyatli alternatifler de sunuyor. Kendisini bozmadigi surece ve reklam isine bulasmadigi surece kanalinin çok fazla büyümesini istediğim yutubir. Zira daha fazla kesime ulasmali videolari !

  9 haziran 2016 03:38

  9. Umarım kanalı çabucak büyür çok fazla kitleye ulaşır. Ama nedense ben kanalının çok fazla büyüyeceğini düşünmüyorum çünkü ecenin kanalı çocukların hiç ilgisini çekmiyor. Çünkü ece bu farı böyle karıştırın,fondöteni süngerle tampon hareketlerle yayın gibi herkesin bildiği şeyler anlatmıyor.oda turu,ev turu gibi saçma videolara girişmeyi düşünmüyor bence. Ecenin video yorumlarında hiç ece ablaaaa oda turuuuu yazan birini görmedim. Duygunun 300.000 abonesinden 200.000i hatta daha fazlası belki çocuk. Çünkü hayatını paylaşıyor ve bu çocukların ilgisini çekiyor.Umarım ne söylemeye çalıştığımı anlatabilmişimdir.

  9 haziran 2016 11:05

  10. Hem içerik bilgisini/araştırmasını/açıklamasını hem de cildini fazlasıyla beğendiğim vlogger kendisi. Hatta vlogger demeye kıyamıyorum duygu özaslana vs vlogger diyoruz bu kadına başka bir şey diyelim bence :D

  Konuşması akıcı, seçtiği konular ilgi çekici ve bilgilendirici. Kesinlikle başarılı olduğunu düşünüyorum.

  15 haziran 2016 17:01

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar