yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (503)
  • medya (27)

  1. kanalına (link: https://www.youtube.com/user/ecetargit bu) linkten ulaşabileceğiniz taze youtuber.

  4 şubat 2016 22:06

  2. Ben bu kızdan umutluyum neden mi ?

  Gördüğüm kadarıyla maddi durumu iyi yani iki üç dandik kozmetik ürün ve üç beş kuruş için yalandan ürün tanıtımı yapmaya ihtiyacı yok.

  Sonrasında içerik bilgisi var.Kendi yüzüne sürmediği ürünleri bizlere tanıtmayacağını düşünerek bu konuda da kendisinden umutluyum.Daha ilk videolarını çekmekte fakat kanalına bakarsanız ürünlerdeki alkol çeşitlerinden bahsederek bizleri aydınlatmış.

  Son olarakta güzel bir özgüven sezdim bu kızda,içi dolu bir özgüven.

  Ece'ciğim bu kadar övdüm seni yüzümü kara çıkarmaman dileğiyle :)

  6 mart 2016 22:11

  3. (link: https://www.youtube.com/watch?v=OHvD3sBdN0A&list=PLGZj1DiNyUgtDlazUJivBqoXQ-hDMuDT6 maldivler vlogunu) izledigimden beri "ben maldivlere gitçeeeem" diye aglamama sebep olan youtuber.zalım.

  13 mart 2016 14:32


  4. maddi durumu iyi olduğu için reklam alma kaygısı olmayacağı konusuna hiç katılmadığım youtuber.

  Zira kendisi kurumsal hayatın ona göre olmadığını anlayıp, kozmetik bilgisine güvenerek video çekmeye başlamış. Yani benim anladığım bu işi "iş" olarak görüyor ve elbette ki para kazanma isteği olacaktır ki olması normaldir. Üzerinden para kazanılan ürünlerde maalesef tarafsızlığa inanamıyorum ben.

  22 mart 2016 18:42

  5. maldivler vlogunu izledikten sonra aklıma aspyn ovard ın maldivler vlogu geldi. Onu izledikten sonra da dağ başındaki okulumu hatırlayıp hüzünlenmiştim.

  17 nisan 2016 14:10

  6. Sürekli yutkunma sesi ve ağız şıpırdatması dışında videolarını çok beğendiğim youtube kişisi. Konumu, eğitimi itibariyle yalan dolan reklam kokan bir kanala dönüşmeyeceğini düşünüyorum. Umarım böyle kalır.

  22 mayıs 2016 20:23

  7. Büyük harflerle mükemmel bir yutıbır. Başta kendisinin yurtdışı eğitim videosunu izlemiş ve züğürt kısmım tarafından kendisine kısa süreli bir nefret beslemiş olsam da sonra oldukça sevdim. Kimse kusura bakmasın anamız babamız bize de o kadar para verse harcarız. Şimdi her ay kozmetiğe harcamalık 10.000 tl'niz olsa çok övülen ama deli pahalı kozmetik ürünü de alırsınız maldivlere de gidersiniz. Ancak hepimizin ruhu bu kadar naif kalır mı işte orası meçhul. Kızda bir gram sonradan görmüşlük yok bir gram kendini beğenmişlik yok.

  Her bölümü ayrı reklam olan videolar yerine bu tarz videolar daha güzel.

  26840607 tane ucuz ama vasat ürünüm olacağına biraz para vermeyi tercih edenlerdenseniz bu kızı seversiniz.

  Umarım amatör ruhunu kaybetmez!

  4 haziran 2016 00:46


  8. İçerik üretme konusunda inanilmaz basarili. Uzun zamandir ilk defa bir youtuber dan harika bilgiler kaptim. Dopdolu bir kiz. Umarim çizgisini bozmadan devam eder. Cildine nazar değmesin cidden pırıl pırıl çok güzel bakildigi belli. Ayrıca maddi durumu çok iyi olduğu belli ama ona rağmen sadece pahali olan kaliteli mantiginda degil uygun fiyatli alternatifler de sunuyor. Kendisini bozmadigi surece ve reklam isine bulasmadigi surece kanalinin çok fazla büyümesini istediğim yutubir. Zira daha fazla kesime ulasmali videolari !

  9 haziran 2016 03:38

  9. Umarım kanalı çabucak büyür çok fazla kitleye ulaşır. Ama nedense ben kanalının çok fazla büyüyeceğini düşünmüyorum çünkü ecenin kanalı çocukların hiç ilgisini çekmiyor. Çünkü ece bu farı böyle karıştırın,fondöteni süngerle tampon hareketlerle yayın gibi herkesin bildiği şeyler anlatmıyor.oda turu,ev turu gibi saçma videolara girişmeyi düşünmüyor bence. Ecenin video yorumlarında hiç ece ablaaaa oda turuuuu yazan birini görmedim. Duygunun 300.000 abonesinden 200.000i hatta daha fazlası belki çocuk. Çünkü hayatını paylaşıyor ve bu çocukların ilgisini çekiyor.Umarım ne söylemeye çalıştığımı anlatabilmişimdir.

  9 haziran 2016 11:05

  10. Hem içerik bilgisini/araştırmasını/açıklamasını hem de cildini fazlasıyla beğendiğim vlogger kendisi. Hatta vlogger demeye kıyamıyorum duygu özaslana vs vlogger diyoruz bu kadına başka bir şey diyelim bence :D

  Konuşması akıcı, seçtiği konular ilgi çekici ve bilgilendirici. Kesinlikle başarılı olduğunu düşünüyorum.

  15 haziran 2016 17:01

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar