yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (8)
  • medya (1)
  5

  1. Elseve'in bu şampuanını uzun zamandır denemek istiyordum. Serinin maskesini ve serumunu kullanıp gayet memnun kalınca şampuanını ve saç kremini de aldım. İnce telli ve çabuk yağlanan saçlarım var. Gelelim benim deneyimime.

  Şampuanın çok hoş bir kokusu var ve daha yıkarken bile saçları yumuşattığını fark ediyorsunuz. Güzel köpürüyor, güzel temizliyor ve çok kolay arınıyor. Benim en büyük beklentim saçlarımı yumuşacık yapması ve biraz hacim vermesiydi. Kremiyle beraber kullanıldığında saçlara efsane bir yumuşaklık veriyor. Bu arada kremin maske ile hemen hemen aynı etkiyi yaptığını belirteyim.

  Yıkadıktan sonra saçlarım ipek gibi oldu. Benim saçım kısa olduğu için normalde dolaşma problemi yaşamıyorum zaten ama bu şampuanın taramayı inanılmaz kolaylaştıracağını fark ettim. Tam istediğim gibi saçıma hacim verdi ve parlattı. Ve elbette yumuşacık yaptı. İnce telli ve yağlı saçlara sahip kişiler için bu hacim mevzusu önemlidir. Bu şampuan tüm beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Bütün seriyi bir arada kullanınca etkisi daha net çıkıyormuş onu da fark ettim. Kısacası bence çok başarılı bir şampuan.

  2 şubat 2023 21:34

  5

  2. silikon içerdiği için ve elseve'in şampuanlarıyla genel olarak anlaşamadığım için denemeye korkuyordum -çünkü silikonlu veya aşırı bitkisel proteinli şampuanlar genelde saçımı ağırlaştırıyor.- ama memnun kaldım.

  ince telli, dipleri yağlı, uçları kuru, dalgalı saçlarıma çok iyi geldi. serumu hariç bütün seriyi birlikte kullanıyorum gerçekten saçları dolgunlaştırıyor. çok güzel temizliyor ve nemlendiriyor asla ağırlaştırma yapmıyor, buklelerim de belirginleşti. ayrıca bu seriyi kullanmaya başladığımdan beri saçlarımın yağlanması gecikti, bunu saçlarımın ve saç derimin yeterince nem aldığı için sebum üretimini azaltmasına bağlıyorum. bence çok güzel fiyat performans ürünü.

  sebamed'le dönüşümlü kullanırım muhtemelen çünkü hem sles içeriyor hem silikon. İnce telli saçlarım olduğu için saç derimin çok uzun süre 'aşırı temiz' kalmasını yada silikon yüzünden havasız kalmasını istemiyorum ama sizin saçlarınız normalse düzenli kullanabilirsiniz. :)

  edit: şampuanı üst üste 3 kere kullandım 3. kullanımda kepek yapmasada kaşıntı yaptı ve silikon birikmesi yaptığı için saçım bunaldı ağırlaştı, yağlandı tabiki. sebamed tek seferde temizledi neyseki saçımın kaşıntısı da ağırlığı da geçti. dediğim gibi dönüşümlü kullanın. ben ayda 1-2 kere kullanırım sonra sebamed ile devam ederim.

  6 şubat 2023 17:51 21 şubat 2023 03:23

  1

  3. benim saç derimde aşırı kaşıntı ve kepek yaptı, bence çok kurutuyor. sonrasında bir süre sadece sebamed kullanarak toparlayabildim. arada şans verip kullandığımda yine aynı sorunu yaşadım, yani kuruluğun bu üründen kaynaklandığından emin olduğumu söyleyebilirim.

  8 şubat 2023 14:57


  5

  4. Bayıldım, uçları kuru saçlarımı toparladı 2. şişeme geçtim. Tam seri kullanıyorum, maske de ve serumda da 2. Kutulara geçtim.

  Saçlarımda kimyasal olmamasına rağmen uçları çok kuruyordu. Bu seriyle birlikte elimde ne kadar yağ, krem, şampuan vs varsa kullanmayı bıraktım.

  Arada değiştirmek gerekiyor ve alternatif ne kullanırım bilmiyorum. İçerik hakkında da bilgim yok sadece iyi geldiği için devam edeceğim.

  22 şubat 2023 11:30

  5

  5. Son bir kaç aydır kremi ile beraber favorim. Saçlarımı dolgunlaştırdığı için severek kullanıyorum.

  23 şubat 2023 08:44

  2

  6. kafa derimde kepek ve kaşıntı yapan şampuan. yumuşatma etkisi güzel ama saç derimi mahvetti. bir daha almam.

  23 şubat 2023 16:22

  7. dolgunlaştırma ve yumuşatma etkisini beğendim. maskesinden çok verim alamadım ama şampuanı bir daha alabilirim. 

  24 şubat 2023 14:03


  2

  8. Saça etkisi fena değil fakat kafa derimi ciddi anlamda kuruttu ve kepek yaptı. Aynı serinin maskesini de kullanıyorum bitince yine alabilirim ama şampuanını kesinlikle tekrar almam. 

  27 şubat 2023 22:45

  3

  9. Elseve'in hyaluranik asit ile saçları nemlendirmeyi vaat ettiği şampuanı. 

  Şampuan ve saç kremini 2 haftadır deniyorum, saçlarım ince telli ve dalgalı, saçlarımın boy ve uçlarındaki performansı çok güzel, kokusu başarılı, 2 gün duruyor kokusu saçımda. Çok köpürüyor, durulamak uzun sürüyor. Fakat en büyük sorun saç diplerim aşırı yağlanıyor, saç dibimden yağ damlıyor sanki ve kaşıntı da yapmaya başladı. Yollarımızı ayıracağız gibi duruyor. Egzamaya meyilli saç dipleriniz varsa çok önermiyorum 

  23 eylül 2023 17:23