yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. Kesinlikle ketoral. Eczanelerden satın alabilirsiniz.

  13 eylül 2020 23:54

  2. Head & Shoulders Clinical Strength Şampuan ama fiyatı çok pahalı

  14 eylül 2020 11:47

  3. Davines kesinlikle benim problemimi çözdü, tavsiye ediyorum.

  14 eylül 2020 12:55


  4. En iyi değildir muhtemelen ama wash & go kepeğe karşı olan versiyonu benim hayatımda ilk kez bu yaz başıma gelen kepek sorunumu çözdü. Kepek sorunum tatilde Head & shoulders kullanmamdan kaynaklanmıştı.

  14 eylül 2020 14:43

  5. head & shoulders clinical strength +1 diyorum. eczanelerde satılıyormuş, ben kendisinden haberdar olduğumda dermoeczanem'den almıştım. fakat içeriklerinden bazıları yüzünden uzun süreli kullanıma uygun değilmiş. benim kepeklenme dönemim bazen çok sorunlu geçebiliyor, saç derim kabuk bağlıyor, yara oluyor, acıyor ve kaşınıyor. İlk kullanımda %80 geçirmişti problemlerimi. fakat az önce ekşi'deki başlığında gördüğüm üzere ithalatı 1 sene önce durdurulmuş bu şampuanın, head & shoulders türkiye'yi arayarak öğrenmiş yazan kişi de. ama hala satılıyor bazı sitelerde? ha ben de 1 sene içinde almıştım. ya orijinal değiller satışta olanlar, ya da stokta kalanlar. almayı düşünenler bunu göz önünde bulundursun bence.

  14 eylül 2020 23:02

  6. süslüde ilaç önerisinin yapılmasını uygun bulmamakla birlikte ketoral şampuanın kullanım süreci karmaşık ve kişiden kişiye değişebilmekte. günlük şampuan olarak kullanımı doğru değil. lütfen doktorunuza/eczacınıza danışmadan kullanmayın.

  Vichy Dercos Anti-Dandruff- kullandığım en hızlı çözüm veren ve en etkili şampuan

  14 eylül 2020 23:20 14 eylül 2020 23:28

  7. BENİM İÇİN Vichy Dercos Anti Dandruff şampuandır. bir dönem stress kaynaklı olarak saç derimde inanılmaz bir egzama vardı, artık kafamı yastığa koyamaz olmuştum. bir tavsiye ile ürünü kullandım ve hepsini geçirdi. çok ama çok memnun kaldım. bundan önce kullanmadığım şampuan kalmamıştı, doktora da gitmiştim, alternatif dedikleri bitkisel şeyleri de denemiştim ama yok hiçbiri işe yaramamıştı. artık egzamadan dolayı çokta fazla saçlarım dökülüyordu. her şeyi denemişken internetteki olumlu yorumları görünce bir de bunu alayım dedim.

  yağlı ve kuru saçlara yönelik olmak üzere 2 çeşidi var. saç tipinize göre seçmenizi öneririm. ilk kullanma başladığım 1 hafta gibi bir sürede egzamamı azdırdı ama kullanmaya devam ettim, okuduğum yorumlardan böyle bir şeyin olabileceğini biliyordum ve sonrasında giderek azaldı en sonunda da tamamen kayboldu. resmen saç derimi tedavi etti. ilk kutuyu bitene kadar düzenli kullandım, sonrasında başka bir şampuana geçtim. saçlarımın alışıp, şampuanın etkisinin kaybolmasından korktum.

  ilk kullanmaya başladığım zamandan beri 3 yıl kadar oldu. bütün egzamamı iyileştirdi. şu anda da bittikçe alıyorum. düzenli olarak kullanmıyorum. normal şampuan kullanıyorum, istediğim gibi değiştiriyorum şampuanımı. bazen dönem dönem stress kaynaklı egzamam ufaktan belirir gibi olduğunda bir kaç gün kullanıp, geçtikten sonra normal şampuanıma geri dönüyorum.

  çok memnunum. tavsiye ederim. denerseniz umarım sizde de işe yarar.

  15 eylül 2020 10:08


  8. 2011'den beri saçımda egzama problemi ile uğraşıyorum. Bu süreçte bir çok şampuanı denemek durumda kaldım. mevsimsel kepek değil de seboreik dermatit probleminiz varsa dermovate saç losyonu ile desteklemenizi öneririm.

  * Dead Sea Spa Magic Şampuan: Dermatolog tarafından reçete edildi. fiyatı bir hayli yüksek, kepek problemimi geçirmekte yetersiz kaldı ve saçlarımı hem kuruturken hem de yağlandırdı.

  * SebaMed Kepekli Saçlar İçin Şampuan: Bu ürünle de anlaşamadık. Egzamamda hiçbir etkisini görmedim.

  * Head & Shoulders Clinically Proven Solutions Anti Dandruff Şampuan: Bakınız bu benim gözbebeğim. Yıllardır bulamadığım çarem. 2 versiyonu var. Scalp relief ve anti-dandruff. Her ikisi de çok etkin şampuanlar. 2. kullanımım itibariyle saçımda hiçbir kepek, kızarıklık hassasiyet kalmadı. Fakat bir miktar saç döküyor. Ben haftada 1 kez, duştan çıkarkenki son şampuanım olarak kullanıyorum. Yıllar sonra nefes aldım. Tekrardan siyah giyebilir hale geldim. Fakat artık TR'de satılmıyor, zaten öncesinde de sadece eczanelerde olan bir üründü. Şişesi oval uzun bir ambalajdı. Bulursanız kaçırmayın, piyasada 10 tane SKT'si geçmiş olmasına rağmen aldım. Tekrar TR'ye gelsin diye firmaya kaç tane mail attığımı bir ben biliyorum:) Piyasada normal H&S kutularına benzer bir clinical solution serisi daha var. Elimdekiler bitmediği için henüz denemedim.

  15 eylül 2020 10:30

  9. Vichy dercos kepek şampuanı yazılmış zaten ama ben de bir kez daha onaylamaya geldim. Tek geçerim. Kepek sorununu anında ortadan kaldiriyor.

  15 eylül 2020 23:32