yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (82)
  • oylar (30)
  • medya (0)

  1. Kumralım ve Mevcut iki renkten koyu olanını uzun zamandır severek kullanıyorum.

  Hafif renk veriyor, tarıyor ve kaşı gayet güzel sabitliyor bence. Bazen tek başına, bazen öncesinde kaş farı uyguladıktan sonra kullanıyorum zira kaşlarımı belirginleştirse de doldurmuyor pek. Benefit gimme brow'a muadil gösterenler de var ama essence'in fiyatı da performansına göre gerçekten çok iyi. Bitince gidip alacağım günlük makyaj malzemelerinden biridir bu kaş maskarası.

  20 eylül 2015 18:56

  2. bugün rossman da iki renginden de birer adet olduğunu görünce gerçekten ufak bir şaşkınlık yaşadım. Hayret dedim nasıl bitmemiş diye.

  Bir kere kaşları çok doldurduğunu söyleyemem ama günlük hayatta kullanmak için ideal. Kaşı sabitlemesi başarılı ve fırçasınn küçük olması da ayrıca bir artı. Çünkü rimmelin kaş maskarasının fırçası nerdeyse rimel ayarında bu yüzden sürerken taşırma ihtimali çok daha fazla oluyor onda. bunda ise böyle bir sıkıntı yok. Denk gelirseniz eğer ki bir gün standında şans verebilirsiniz fiyat ve performans açısında pişman olacağınızı sanmam

  21 eylül 2015 19:44

  3. kaşlarımı sadece şeffaf kaş jeliyle sabitliyodum ama bu ürünü merakla satın aldım yaklaşık bi hafta önce.fırçası rimmel londondan daha küçük.koton kaş maskarası ve benefit gimme browla aynı boyutta.bendeki koyu rengi.hafif renk veriyor ve kaşları sabitliyor,günlük kullanımda sevdim ben.denk gelirsem yedeklemeyi düşünüyorum.fiyatı da çok uygun.

  15 ekim 2015 21:39


  4. Kaşlarım seyrek, uzun ve kıvırcık; kaş denen meretin en kötü özelliklerini de jenesaispas'ya verelim demiş yüce rabbim, neyse buna da şükür.

  Kaş dolduramıyordum tabii çok abartı kalacağı için, mac'te bir türlü renk denemeye fırsat olmadı benefit gereksiz pahalı derken bu minnak çıktı karşıma. 1 haftadır kullanıyorum, koyu rengi benim kızıllık barındıran kahve kaşlarım için fazla küllü ve bir tık daha siyahımsı ama hafifçe doldurup o ifademi netleştirmesi, anlayamazsınız....

  Ancak ne yazık ki hem sertleştiriyor ilk 2-3 saat sonra benim kıvırcık kaşlarımla baş edemiyor, düşüyorlar yine gün sonunda aşağıya. Yine de henüz kaşlarımda bir dökülmeye neden olmadığı hem de etkisini sevdiğim için yedekleyeceğim denk gelince. (gizlinot: essence bu belli olmaz sağı solu ) (gizlinot: sadece 1 tanecik )

  15 ekim 2015 23:02 15 ekim 2015 23:02

  5. rimmel kaş mascarasını fırça anlamında, benefit'i ise fiyatıyla sollar. şans verilmeli bence süslüler

  15 ekim 2015 23:41

  6. Ben cok begendim. Bi milyonuncu kez gimme brow almaktan vazgecirdi beni. Kotonu alacaktim fircasi icin.sanki hic renk vermiyor gibi gelmisti. Essenceyi hemen aldim bulunca. Gimme brow kaslarimi dokuyordu ve rengi tam tatmin etmiyordu. Essence on kat daha ucuz ve rengi tam istedigim gibi.

  16 ekim 2015 00:41

  7. Çok beğendiğim bi ürün oldu. Özellikle fırçasının küçüklüğü çok iyi çünkü rimmel kaş maskarasını her yerine bulaştıran ben bu ürünü hiç bulaşma olmadan kullanıyorum. Ayrıca sabitleme olarak da başarılı ve kaslarımı dökmüyor.

  Koyu renk olanını kullanıyorum çok net bir görüntü oluşturmuyor zaten, belirginleştirip sabitliyor. Çoğunlukla golden rose kaş kalemiyle kaslarımı doldurup bu ürünle sabitliyorum. Tavsiye ederim süslüler bi şans verin, böyle bi ürün arıyorsanız.

  16 ekim 2015 14:51


  4

  8. dün maltepe rossmannda buldum. stokta epey de vardı, arayan süslülere duyurulur.

  ilk defa bi kaş mascarası kullanıyorum bunu ya da catrice'inkini almayı düşünüyordum. catrice'inki yoktu bu arada. dün 2 farklı rossmanna baktım ikisine de söylediklerine göre hiç gelmemiş (gizlinot: maltepe ve küçükyalı şubeleri) o yüzden essence aldım. benim umduğum gibi çıkmadı açıkcası. hem sabitleme açısından yetersiz hem de hiç volum vermiyo. catrice fiber özelliğiyle volum de veriyo diye biliyorum. ben koyu rengini aldım, kaşlarıma koyu geldi. ama sadece benim anlayacağım bi fark galiba. başkası kolay kolay farketmez ama yine de beni rahatsız etti. açık rengi de hiç hiç olmazdı zaten. rival de loop young serisinde de kaş maskarası varmış önce onu alıyordum ama sözlükte hiç yorumu yapılmamış essence'den çok bahsedildiği için görünce atladım.

  bu bitince kesinlikle bi daha almam. rengi uysaydı belki devam ederdim ama çok takıldım oraya. bittien sonra catrice ya da rival de loop alıcam. belki az da olsa daha açık renktir koyu seçenekleri.

  22 ekim 2015 16:40

  9. Yaklaşık 1 hafta önce aldım ve iyi ki almışım dedim. Koyu rengi tam kaş rengime uydu. Tek sorun benim yoğun fakat ince olan kaşlarımı 2 kat sürünce birbirine yapıştırıyor bundan dolayı tek kat sürüyorum en azından düzenli bir görünüm veriyor ve doğal duruyor. Bitince tekrar alabilirim.

  22 ekim 2015 21:55

  10. Ben bundan önce birçok kaş maskarası kullandım ve en çok memnun kaldığım da catrice'in kaş maskarasıydı. onun da fırçası büyük. Ama essence'inki tam istediğim boyutta. Bugün buldum sonunda bunu. Alayım dedim ama testerı yoktu, göz kararı koyu olan rengini aldım. Normalde catrice'in koyu olanı benim kaşlarımla aynı renk. Ancak bunun koyu rengi resmen siyh gibi yaptı kaşlarımı. Sabitlemesi güzel ama catrice'in aksine bir dolgunluk vermiyor. Catrice hem sabitliyor hem dolduruyor hem de dolgunluk veriyor. Belki bana koyu kaçtığı için çok memnun kalamadım. Açık rengi de çok küllü gelmişti. Kararsız kaldım açık tonunu da alıp denesem mi diye... O yüzden açık rengini kullanan süslülerin mesaj kutumu ziyaret etmelerini bekliyorum ve rica ediyorum:)

  23 ekim 2015 22:46