sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (8)
 • oylar (1)
 • medya (3)

1. Essence in mary lou ya benzeyen fakat ondan 1 Ton kadar daha açık onun kadar sarı olmayan hafif gümüşlukte içeren farı.mary louyu kendine sarı bulanlar için oldukça uygun yapı olarakta neredeyse aynı.(link: http://frenchybeautyworld.com/fr/wp-content/uploads/sites/2/2015/05/essence-eyeshadows-rosie-flamingo-the-grammy-goes-glammy.jpg şurada görebilirsiniz.)

Edit:bendeki mary lou ve essence ın yanyana fotoğrafını ekliyorum.

2 ekim 2015 15:10 2 ekim 2015 15:19

2. çoğunlukla aydınlatıcı niyetine kullandığım, özellikle beyaz tenli veya buğday tenli kişilere çok yakışacağını düşündüğüm tekli far. farın kendisi, (yazar: maria antoinette)'nin de dediği gibi mary lou kadar sarı durmuyor.

göz farı olarak da tek başına veya gözün iç köşelerinde çok güzel duruyor.

benim görsellerim de şöyle:

(link: http://www.suslusozluk.net/g/essence-the-grammy-goes-glammy/10481 http://www.suslusozluk.net/g/essence-the-grammy-goes-glammy/10481)

(link: http://www.suslusozluk.net/g/essence-the-grammy-goes-glammy/10480 http://www.suslusozluk.net/g/essence-the-grammy-goes-glammy/10480)

**görsellerdeki bütün bu farlar sedeflidir. sim yok içlerinde.

2 ekim 2015 16:02 2 ekim 2015 16:03

3. hem aydınlatıcı ve far olarak kullanıyorum.ışıltısı aydınlatması güzel fakat doğal durmuyor çok sim sim duruyor.genede fiyata göre gayet başarılı

13 şubat 2016 15:12


4. bunu insanlar hala nasıl farketmemiş anlamadım. cidden essence'den mat pudrası haricinde alınabilecek bir ürün varsa o da budur. öncelikle belirteyim mary-lou aşığıyım zira cildim de sarı alt tonlu ve tam oturuyor cildime ama essence'nin the grammy goes glammy farının testerini denedikten sonra aklımdan çıkmamaya başladı ve en sonunda viaport rossmann'da bulabildim ve aldım. çok da memnunum. yazımdan da anlayabileceğiniz üzere ben onu far olarak değil aydınlatıcı olarak kullanıyorum ve aslında piyasadaki birçok aydınlatıcıyla da kapışabilecek bir ürün. dokusu, yumuşaklığı ve metalimsi bir aydınlık vererek cildinizi açması işte bu duygu muhteşem. lafın özü gördüğünüz yerde alın, aldırın haa daha uygun fiyata daha güzel bir aydınlatıcı bulursanız bana da haber verin bi zahmet.(BULAMADILAR)

1 haziran 2016 15:39

5. aydinlatici olarak kullaniyorum ama cok da isilti sevmeyenler icin gunluk kullanimda biraz agir kacabilir.

2 ocak 2017 15:07

6. Aydınlatıcı olarak kullanıyorum ben de. Yedeklemek için aldım bir iki hafta önce ama kokusu bildiğin idrar gibi kokuyo. 08 rengini de aldım bununla birlikte o da aynı böyle kokuyo. Tarihi mi geçmiş anlamadım

20 ocak 2017 21:50

3

7. bugün edindim ve gerçekten çok kötü kokuyor bendeki de. bir üst girdide de yazıldığı üzere, sanki idrar gibi :( kontrol ettim 7 ay önce üretilmiş ama bende şu anda açık olan, üstelik neredeyse bir yıldır kullandığım 08 numara var o bile böyle kokmuyor ve kokmadı hiç. tarihi falan da geçmemiş, anlamadım yani. bir fıs parfüm sıkmak zorunda kaldım :( zararı olur mu bilmiyorum ama şimdilik aldı o kötü kokuyu tamamen.

her neyse farın rengini ve dokusunu çok güzel buldum. aydınlatıcı olarak kullanmak için almıştım ben de. yalnız biraz simli kendisi. yine de çok güzel, ben beğendim. üstelik indirimle 3 lira falandı, indirimsiz de 6-7 lira. bu kadar uygun fiyatına göre harika bence. bulabilseydim bitmek üzere olan 08i yedekleyip bir de 01i alacaktım ama sadece bunu bulabildim :)

biraz simli olması sizin için sorun değilse öneririm ama asla simi kabul edemem diyorsanız yanaşmamalısınız :p

24 ocak 2017 20:01


8. Bir bloggerin önerisiyle 18 all i need ve 19 grammy goes glammy farları Essence markası Gratis'te satılırken almıştım. Hatta son ürünleri kaptığım için kendimi şanslı bile hissetmiştim. Bol ışıltı içeren ve aydınlatma amacıyla aldığım bu farı ancak iki kere kullanabildim. Aldığım iki farın kokusu da garipti. Ben elimdekilerin son kullanma tarihi geçtiğini düşünerek eve standında da kontrol ettim. Ancak aynı garip kokuyu oradakilerde de fark ettim. Sonuçta ikisini de rengini çok beğendiği için iş arkadaşıma verdim. Kendisi kuru cilde sahip ve kal altını bu ürünle aydınlattığında çok hoş bir görüntü elde ediyor. Eğer koku hassasiyetiniz yoksa yumuşak yapıda bol ışıltı içeren kırık beyaz renginde Tozutma problemi az bununla birlikte baz olmadan kalıcılığı yağlı ciltte kalıcılığı az kuru ciltte ise normal olan bu ürüne şans verebilirsiniz. sarı yansımayı sevmiyorsanız bu fiyata alabileceğiniz güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum.

25 ocak 2017 10:06